۰۲۱۷۴۶۳۴
خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

 

خیابان روستاولی خیابان اصلی تفلیس  (پایتخت گرجستان) است و مسلما اگر شما هم با  تور گرجستان  به تفلیس سفر کنید، زمان زیادی از اقامتتان در تفلیس را در این خیابان جذاب سپری خواهید کرد و گذرتان زیاد به آن خواهد خورد. با این حساب بد نیست که قبل از سفر به تفلیس با تور ارزان گرجستان با خیابان روستاولی تفلیس آشنا شوید و بدانید که دقیقا این خیابان چه حال و هوایی دارد. ما امروز می خواهیم با هم به خیابان روستاولی تفلیس سر بزنیم و بیشتر با این خیابان جذاب و دوست داشتنی در تفلیس آشنا شویم.

 

درباره خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

 

خیابان روستاولی تفلیس اصلی ترین خیابان تفلیس است و در سرتاسر آن انواع و اقسام ساختمان های دولتی و ساختمان های اداری به چشم می خورد. گذشته از این ساختمان های اداری، یک سری اماکن تفریحی و جاذبه های گردشگری نیز در خیابان روستاولی تفلیس به چشم می خورد که از جمله آن ها می توان به موزه ها و اماکن فرهنگی اشاره کرد. اما مساله ای که باعث محبوبیت هرچه بیشتر خیابان روستاولی تفلیس بین توریستان شده است، این است که در خیابان روستاولی تفلیس فروشگاه ها، بوتیک ها و مراکز خرید متعددی هم وجود دارد و در واقع به خاطر وجود همین فروشگاه ها و البته موزه ها و اماکن تفریحی آن است که توریستان در خیابان روستاولی تفلیس گشت و گذار می کنند. گذشته از همه این ها، کافه ها و رستوران های زیادی هم در خیابان روستاولی ساخته شده اند که باعث تکمیل جذابیت های خیابان روستاولی تفلیس شده اند و با همه این اوصاف می توان گفت که خیابان روستاولی تفلیس دیدنی ترین خیابان تفلیس در تور تفلیس است.

 

 

موقعیت مکانی خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

 

خیابان روستاولی تفلیس یک خیابان بلندبالا است که طولش به 1.5 کیلومتر می رسد. خیابان روستاولی تفلیس دقیقا از میدان آزادی شروع می شود و شما اگر به میدان آزادی بروید، می توانید به راحتی وارد خیابان روستاولی تفلیس شوید و گشت و گذارتان در این خیابان را شروع کنید. اگر همین طور راهتان را در خیابان روستاولی تفلیس ادامه دهید، به مجسمه ای می رسید که با نام مجسمه شوتا روستاولی (یکی از شاعران گرجستانی) شناخته می شود. در واقع خیابان روستاولی تفلیس بین میدان آزادی و مجسمه شوتا روستاولی قرار گرفته است و همان طور که می توانید حدسش را بزنید، نامگذاری این خیابان بر اساس نام این شاعر گرجستانی بوده است.

 

 

جاذبه های گردشگری خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

 

از مهمترین جاذبه های گردشگری خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان می توان به موزه گرجستان، ساختمان پارلمان قدیمی گرجستان، تئاتر ملی روستاولی، تئاتر اپرا و باله تفلیس، مجسمه شوتا روستاولی و البته میدان آزادی تفلیس اشاره کرد. البته گذشته از این جاذبه های گردشگری، یک سری کافه ها و رستوران های جذاب نیز در این خیابان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به فست فود مک دونالد اشاره کرد. شما در تور گرجستان می توانید با بازدید از خیابان روستاولی، از اماکن دیدنی خیابان روستاولی تفلیس نیز دیدن کنید و از این گذشته زمانتان را به کافه گردی و رستوران گردی سپری کنید. از همه جالب تر اینکه می توانید با رفتن به خیابان روستاولی تفلیس، در میان مردم تفلیس گشت و گذار کنید و بیشتر با فرهنگ و آداب و رسوم مردم گرجستان در تور گرجستان آشنا شوید.

 

 

درباره میدان آزادی تفلیس در تور گرجستان

 

به نوعی می توان گفت که میدان آزادی تفلیس مهمترین میدان تفلیس است. معمولا تظاهرات مهم در حول میدان آزادی تفلیس برگزار می شوند و این میدان فراز و نشیب های زیادی را به چشم خودش دیده است. برای مثال تظاهرات مربوط به استقلال گرجستان و همین طور تظاهرات مربوط به انقلاب گل رز در این میدان از تفلیس انجام شده است. در میدان آزادی تفلیس یک مجسمه به چشم می خورد که به آن یابود آزادی می گویند. این بنای سفید و طلایی به عنوان سمبل آزادی و سمبل استقلال گرجستان شناخته می شود. 

 

 

نحوه دسترسی به خیابان روستاولی تفلیس در تور گرجستان

 

شما به راحتی با یک تاکسی می توانید به میدان آزادی تفلیس بروید و از آنجا وارد خیابان روستاولی تفلیس شوید. همچنین می توانید با استفاده از مترو به ایستگاه مترو روستاولی بروید و بدین شکل به خیابان روستاولی تفلیس دسترسی پیدا کنید.

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران