۰۲۱۷۴۶۳۴
مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول که به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید استانبول شناخته می شود، مرکز خریدیست که در منطقه بایرام پاشا استانبول واقع شده است. مساحت این مرکز خرید به 495،000 متر مربع می رسد و نه تنها بزرگترین مرکز خرید ترکیه محسوب می شود، بلکه بزرگترین مرکز خرید اروپا نیز به حساب می آید. با این حساب، مشخص است که هر کسی در تور استانبول از مرکز خرید فروم استانبول دیدن نکند، ضرر کرده است! پس برای اینکه شما در سفر به استانبول ضرر نکنید، بهتر است که بازدید از این مرکز خرید جذاب را در برنامه ریزی های روزانه خود در استانبول بگنجانید و حتما قبل از گشتن در هر مرکز خریدی با ، با این مرکز خرید جذاب در تور استانبول آشنا شوید.

 

 

درباره مرکز خرید فروم استانبول 

 

حدودا 175،000 متر مربع از کل فضای مرکز خرید فروم استانبول، مربوط به فضای تجاری آن می شود. در این مرکز خرید 265 برند ترکیه ای و جهانی شعبه دارند و از این گذشته یک شعبه IKEA (برند لوازم خانگی و دکوری) نیز در آن وجود دارد. در واقع این مرکز خرید فقط مختص به فروش لباس نیست و در آن لوازم دکوری منزل، وسایل ورزشی، وسایل الکترونیکی و اسباب بازی و ... نیز پیدا می شود. به هر حال وقتی نام یک مرکز خرید به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید استانبول مطرح می شود، مشخص است که مرکز خرید کاملی است و هیچ کم و کاستی در آن وجود ندارد! نکته جالبی که درباره مرکز خرید فروم استانبول وجود دارد، این است که طراحی و دیزاین آن نیز بازتاب دهنده فرهنگ و جاذبه های گردشگری استانبول هستند و همه چیز در آن با قاعده و قانون طراحی شده است! حتی رنگ هایی که در طراحی آن به کار برده شده اند، نشان دهنده سایه روشن های دریا هستند و در طراحی جای جای آن از سبک معماری ترکیه ای الهام گرفته شده است. این مرکز خرید یک گنبد زیبا هم دارد و زیبایی فضاهای داخلی آن نیز باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن بین توریستان شده است. مرکز خرید فروم استانبول یک دروازه آهنی نیز دارد که یک مجسمه ساز ترکیه ای آن را ساخته است. این دروازه به شکلی طراحی شده است که با عبور از آن احساس می کنید که به بهشت خرید وارد شده اید و از دنیای واقعی به دنیای جذاب خرید منتقل شده اید!

 

 

بخشهای مختلف مرکز خرید فروم استانبول

 

در مرکز خرید فروم استانبول علاوه بر فروشگاه ها، تعداد زیادی کافه و رستوران نیز وجود دارد که جزء مشهورترین و محبوب ترین رستوران های استانبول هستند. شما می توانید در این رستوران ها یک غذای خوشمزه میل کنید و خستگی خرید را از تنتان بیرون کنید. همچنین می توانید با رفتن به یکی از اماکن تفریحی مرکز خرید فروم استانبول که شمارشان به 11 تا می رسد، تفریح را چاشنی خریدتان در مرکز خرید فروم استانبول کنید و بدین شکل روز خاطره انگیزتری را در مرکز خرید فروم استانبول در تور استانبول تجربه کنید. در این مرکز خرید جذاب در استانبول یک آکواریوم بزرگ ساخته شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. گذشته از این، یک پارک ژوراسیک (دایناسوری) نیز در مرکز خرید فروم استانبول وجود دارد که آن هم بزرگترین پارک موضوعی اروپا محسوب می شود! علاوه بر این ها، یک بولینگ به نام بولینگ آتلانتیساستانبول، یک سری سینما، یک هزارتوی آینه ای، یک پارک واقعیت مجازی به نام پارک تیوکس، یک کلاب مخصوص کودکان و یک پیست اسکیت روی یخ هم در مرکز خرید فروم استانبول وجود دارد. از همه این ها که بگذریم، این مرکز خرید در طول سال رویدادهای ملی و بین المللی متعددی را هم میزبانی می کند که شرکت در آن ها مسلما تجربه جالبی است.

 

 

نحوه دسترسی به مرکز خرید فروم استانبول

 

همان طور که گفته شد، مرکز خرید فروم استانبول در منطقه بایرام پاشا استانبول واقع شده است و شما به راحتی می توانید با وسایل حمل و نقل عمومی استانبول به آن دسترسی پیدا کنید و از این نظر با مشکل رو به رو نخواهید شد. برای دسترسی به مرکز خرید فروم استانبول کافی است که سوار قطارهای مترو استانبول شوید، در ایستگاه کجاتپه از قطار پیاده شوید و به راحتی از آنجا با پای پیاده به مرکز خرید فروم استانبول بروید.

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۸