۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مراکز خرید ارزان دبی

بهترین مراکز خرید ارزان دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت هرچه بیشتر دبی بین توریستان شده، این است که در دبی مراکز خرید متعددی وجود دارد. اما مشکلی که درباره  مراکز خرید دبی  وجود دارد، این است که عمدتا قیمت های اجناسشان خیلی بالا است و متاسفانه خیلی از توریستان ناچار می شوند که فقط به اجناس لوکس مراکز خرید دبی نگاه کنند و بدون اینکه خریدی کنند و از مراکز خرید دبی بیرون بیایند. اما خبر خوب اینکه همه مراکز خرید هم گران نیستند و یک سری مراکز خرید ارزان در دبی وجود دارد که شما می توانید با رفتن به آن ها با کمترین بودجه ممکن خرید خوبی را تجربه کنید. با ما همراه باشید تا بهترین مراکز خرید ارزان دبی را به شما معرفی کنیم.

 

مرکز خرید اوت لت ویلیج دبی

 

اوت لت ویلیج دبی یکی از بهترین مراکز خرید ارزان دبی است. خوبی این مرکز خرید این است که شما می توانید در آن بهترین لباس ها با بهترین برندها را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنید. این مرکز خرید با تم مراکز خرید ایتالیایی ساخته شده است و در آن برندهای مختلفی شعبه دارند. به هر حال اگر شما هم به دنبال خرید لباس های ارزان در دبی هستید، بهتر است که حتما از اوت لت ویلیج دبی دیدن کنید. چراکه در این مرکز خرید ارزان در دبی می توانید لباس های فصل قبل را با قیمت های باورنکردنی و تخفیف های شگفت انگیز خریداری کنید. لازم به ذکر است که این مرکز خرید ارزان حدودا 45 دقیقه با مرکز شهر دبی فاصله دارد.

 

 

مرکز خرید دبی اوت لت مال

 

دبی اوت لت مال یکی از بهترین مراکز خرید ارزان دبی است که در آن بهترین لباس ها با کمترین قیمت ها فروخته می شود. البته این مرکز خرید فقط مربوط به فروش لباس نیست و در آن اجناس دکوری منزل و وسایل اینچنینی نیز با قیمت های ارزان فروخته می شود. به هر حال اگر شما هم عاشق اجناس برندهای لوکس هستید، اما به نظرتان خیلی گران هستند؛ بهتر است که در  تور دبی  به این مرکز خرید ارزان سر بزنید تا بتوانید همان اجناس را با قیمت های خیلی کمتر از حالت واقعیشان خریداری کنید.

 

 

فروشگاه رتولد دبی

 

رتولد یک فروشگاه نوظهور در دبی است که برای این منظور تاسیش شده که مردم را به خرید و استفاده لباس های دست دوم تشویق کند. این یک فروشگاه لوکس در دبی است که مشتریان را تشویق می کند لباس های مد روز که فقط برای یک مقطع کوتاه قابل استفاده هستند را خریداری نکنند و به جایش لباس های عمری را خریداری کنند. ایده موسس این فروشگاه ارزان در دبی این است که در چنین صورتی سیاره ما سبزتر باقی خواهد ماند. به همین خاطر هم در بوتیک خود انواع لباس های برند دست دوم را گردآوری کرده است تا مردم به جای خرید لباس های نو به خرید لباس های دست دوم علاقه مند شوند. اگرچه خرید لباس دست دوم با سلیقه خیلی از افراد جور در نمی آید، اما به هر حال این فروشگاه نیز یکی از مشهورترین فروشگاه های ارزان دبی است و باید آن را به شما معرفی می کردیم.

 

 

فروشگاه های برندز فورلس و تچیبو در دبی

 

این دو فروشگاه از محبوب ترین فروشگاه های ارزان دبی هستند که در آن ها لباس های بسیار باکیفیت و خوبی با قیمت های ارزان فروخته می شود. فروشگاه تچیبو فروشگاهی است که در آن لباس های آلمانی باکیفیت و ارزان برای فروش گذاشته شده است. فروشگاه برنز فور لس نیز یک فروشگاه ارزان دیگر در دبی است که در آن لباس های زنانه و مردانه با قیمت های ارزان فروخته می شود.

 

 

فروشگاه جاردروب در دبی

 

فروشگاه جاردروب دبی نیز درست مثل فروشگاه رتولد دبی، یک بوتیک دست دوم فروشی در دبی است. در این بوتیک لباس های خیلی خاص از برندهای لوکس جهانی به فروش می رسد. این لباس ها به خاطر اینکه دست دوم هستند، خیلی ارزان تر از مبلغ واقعیشان هستند و به همین دلیل هم افراد زیادی در تور دبی به خرید از این بوتیک علاقه نشان می دهند.

 

 

مرکز خرید دراگون مارت دبی

 

مرکز خرید دراگون مارت دبی یکی از بهترین مراکز خرید ارزان دبی است که در آن می توانید هر چیزی از لباس گرفته تا کفش و حتی اکسسوری لباس را با قیمت های بسیار ارزان تهیه کنید. خوبی این مرکز خرید ارزان در دبی این است که در آن اجناس بسیار متنوعی از برندهای گوناگون فروخته می شود و دست شما برای خرید در آن بسیار باز است.

 

 

منطقه الکرامه دبی

 

منطقه الکرامه یکی از مناطق حومه ای دبی است که شما می توانید خرید بسیار ارزانی را در آن تجربه کنید. شاید برایتان عجیب باشد، اما باید این را باور کنید که همان لباسی که در مراکز خرید دبی با قیمت 1000 درهم فروخته می شود، در الکرامه با قیمت 50 تا 70 درهم پیدا می شود!  از آن هم عجیب تر اینکه اگر شما سعیتان را در گرفتن تخفیف بکنید، می توانید همان لباس 1000 درهمی را با مبلغ کمتر از 50 تا 70 درهم هم خریداری کنید! کافی است که در خیابان های منطقه الکرامه دبی قدم بزنید و یک به یک از فروشگاه های مختلف آن دیدن کنید. به شما توصیه می کنیم که حتما در تور دبی فاصله 20 دقیقه ای منطقه الکرامه دبی تا مرکز شهر دبی را طی کنید و شانس خرید ارزان در دبی را به خودتان هدیه کنید.

 

 

دهکده جهانی دبی

 

دهکده جهانی دبی یا گلوبال ویلیج دبی یک مرکز تفریحی و تجاری بسیار جذاب در دبی است. در دهکده جهانی دبی در ماه های نوامبر تا آوریل (اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت) غرفه هایی بر پا می شود که در آن ها لباس ارزان به فروش می رسد. به شما توصیه می کنیم که اگر در این بازه زمانی به دبی سفر کردید، حتما از غرفه های دهکده جهانی دبی دیدن کنید و از کنار اجناس و لباس های ارزان آن ها ساده نگذرید!

 

 

بوتیک باگاتل دبی

 

بوتیک باگاتل دبی نیز مثل بوتیک جاردروب و رتولد یک بوتیک دست دوم فروشی است که در آن لباس ها و اکسسوری های خیلی لوکس از برندهایی مثل هرمس، شنل، لوئی ویتون و کارتیه به فروش می رسد. از آنجایی که این وسایل دست دوم هستند، قیمت خیلی ارزان تری دارند و معمولا کسانی که بودجه لازم برای خرید لباس های این برندهای لوکس را ندارند، ازخرید از این بوتیک ارزان در دبی استقبال می کنند.

 

 

مرکز خرید وافی دبی

 

وافی یک مرکز خرید ارزان در دبی است که در آن بیش از 300 فروشگاه وجود دارد. در این فروشگاه ها همه نوع لباسی فروخته می شود و شما به راحتی می توانید لباس های ارزانی را در آن پیدا کنید. نکته جالبی که باید درباره مرکز خرید وافی دبی به شما بگوییم، این است که این مرکز خرید ارزان در دبی معماری و دیزاین خیلی جالبی هم دارد. در این مرکز خرید یک بازار جذاب به نام بازار خان مورجان هم وجود دارد که به شکل بغداد قرن 14 میلادی ساخته شده است و در آن اجناسی مثل ست چای خوری، فانوس، قالیچه های ترکیه ای و ... با قیمت های خیلی ارزان فروخته می شود.

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران