۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی جامع مرکز خرید زورلو استانبول

معرفی جامع مرکز خرید زورلو استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مرکز خرید زورلو استانبول یک مجتمع 5 جانبه است که کاربری های مختلفی دارد. این مرکز خرید در جذاب ترین و زیباترین نقطه تنگه بسفر قرار گرفته است و به قدری مجتمع تجاری لوکس و خوبی است که به آن به چشم یک مرکز بین المللی نگاه می شود و در آن خیلی از استانداردهای جهانی رعایت شده است. این مجتمع که هم به عنوان مرکز خرید، هم به عنوان مرکز هنرهای اجرایی، هم به عنوان اداره، هم به عنوان مجتمع مسکونی و هم به عنوان هتل کاربری دارد، اولین و تنها مجتمعی در ترکیه محسوب می شود که در عین واحد 5 کاربری مختلف دارد. با این حساب می توان گفت که مرکز خرید زورلو استانبول یک مرکز خرید خاص است که مثالش در هیچ جای دیگری در ترکیه و شهر استانبول پیدا نمی شود. با زیما سفر باشید تا شما را بیشتر با مرکز خرید زورلو استانبول آشنا کنیم.

 

 

مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول در یک زمین بزرگ با مساحت 619،595 متر مربع واقع شده است و محوطه اش به هر 5 کاربری ذکر شده یعنی مرکز خرید، مرکز فرهنگی، مجتمع اداری، مسکونی و هتل اختصاص داده شده است. البته خوب است این را هم بدانید که از بین این 5 کاربری، کاربری مربوط به هنرهای اجرایی از بقیه مشهورتر شده است. در واقع باید بگوییم که مرکز خرید زورلو استانبول در ابتدا با این هدف ساخته شد که مرکزی برای نمایش فرهنگ پیچیده و غنی استانبول باشد. در حقیقت مرکز خرید زورلو استانبول را ساختند تا بتوانند در آن رویدادهای هنری و فرهنگی مختلفی را برگزار کنند تا فرهنگ جالب مردم استانبول بهتر به جهانیان معرفی شود.  این مرکز هنری که از آن صحبت می کنیم و در مرکز خرید زورلو استانبول واقع شده است، یک مرکز چند منظوره است که در آن قابلیت اجرا و نمایش همه نوع هنری از تئاتر گرفته تا موسیقی وجود داشته باشد. این مرکز هنری گنجایش 3500 نفر را دارد و خودش به تنهایی به عنوان یک پروژه عظیم شناخته می شود. به هر حال توصیه ما به شما این است که در تور استانبول علاوه بر خرید از مرکز خرید زورلو استانبول، در صورت امکان در یک رویداد هنری در این مرکز خرید هم شرکت کنید و استفاده بیشتری از مرکز خرید زورلو استانبول ببرید. از این مجتمع هنری و فرهنگی که بگذریم، باید این را به شما بگوییم که مجتمع تجاری زورلو استانبول بزرگترین مرکز خرید استانبول است و برای خرید هم گزینه بسیار بسیار مناسبی است.

 

 

امکانات مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول از دو بخش سرپوشیده و روباز تشکیل شده است و فضاهای سرسبز بسیار جالبی هم دارد که در آن ها آبنماهای زیبایی کار شده است. این مرکز خرید بیش از 200 شعبه از برندهای مختلف را در خود جای داده است و علاوه بر این ها، 40 رستوران و کافه هم دارد. این مرکز خرید 12 سالن سینمایی هم دارد. علاوه بر این یک هایپرمارکت 6000 متر مربعی نیز در مرکز خرید زورلو استانبول وجود دارد. با این اوصاف می توان گفت که مرکز خرید زورلو استانبول یک مرکز خرید همه چیز تمام است و نظر توریستان زیادی را تا به حال به خودش جلب کرده است. این را هم بگوییم که مرکز خرید زورلو استانبول دیزاین بسیار زیبایی هم دارد و شما باید برای یک بار هم که شده در تور استانبول از آن بازدید داشته باشید. یک نکته جالب دیگر درباره مرکز خرید زورلو استانبول این است که اولین اپل استور ترکیه در مرکز خرید زورلو استانبول افتتاح شد و شما می توانید در صورت تمایل با مراجعه به مرکز خرید زورلو استانبول از اپل استور آن نیز خرید کنید.

 

 

 مجتمع تجاری و هتل مرکز خرید زورلو استانبول

 

در مرکز خرید زورلو استانبول یک هتل 5 ستاره هم وجود دارد که از هر نظر هتل بی نظیری است. در این هتل بهترین غذاها سرو می شود و همه نوع امکانات رفاهی در آن تعبیه شده است. این هتل دارای کافه، استخر سرپوشیده، استخر روباز و یک هلی پد است و هیچ کم و کسری ندارد! بخش تجاری مرکز خرید زورلو استانبول نیز یک مرکز خرید فوق العاده محسوب می شود. در این مرکز خرید برندهای مختلفی شعبه دارند که بعضی هایشان جزء برندهای ترکیه ای و بعضی هایشان برندهای بین المللی هستند. در میان شعب مرکز خرید زورلو استانبول می توان برندهایی مثل پرادا، استارباکس، تیفانی، استلا مک کارتنی، سواروسکی و تامی هایلفیگر را مشاهده کرد. لازم به ذکر است که در مرکز خرید زورلو استانبول همه نوع لباسی از لباس زنانه گرفته تا لباس مردانه و حتی لباس بچگانه به فروش می رسد و محال است که شما نتوانید لباس مورد علاقه تان را در مرکز خرید زورلو استانبول پیدا کنید.

 

 

ساعات کاری و آدرس مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است. این مرکز خرید در محله بشیکتاش استانبول قرار گرفته است و شما به راحتی می توانید در تور ارزان استانبول با مترو به آن دسترسی پیدا کنید. کافی است که با مترو به ایستگاه گایره تپه بروید و از آنجا حدودا 8 دقیقه پیاده روی کنید تا به راحتی هرچه تمام تر به مرکز خرید زورلو استانبول برسید.

 

۳۱ خرداد ۱۳۹۹

نظرات کاربران