۰۲۱۷۴۶۳۴
 اوت لت مال دبی، یکی از ارزان ترین مراکز خرید دبی

اوت لت مال دبی، یکی از ارزان ترین مراکز خرید دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اوت لت مال دبی یا به عبارتی مرکز خرید اوت لت دبی که به عنوان یکی از 5 مرکز خرید برتر دبی شناخته می شود، یکی از ارزان ترین مراکز خرید دبی نیز هست. به هر حال اگر شما هم می خواهید به دبی سفر کنید و اتفاقا قصد خرید در دبی را هم دارید، باید حتما در تور دبی از مرکز خرید اوت لت دبی دیدن کنید و فرصت خرید از حراجی های آن را از دست ندهید. با زیما همراه باشید تا شما را بیشتر با اوت لت مال دبی آشنا کنیم و به شما بگوییم که دقیقا در آن چه خبر است و در آن چه اجناسی برای فروش وجود دارد!

 

 

درباره اوت لت مال دبی

 

اوت لت مال دبی یکی از بهترین مراکز خرید دبی است. این مرکز خرید اولین اوت لتی است که در امارات ساخته شده است و در آن 240 فروشگاه مختلف وجود دارد. خوب است این را بدانید که عنوان اوت لت به مراکز خریدی داده می شود که در آن ها اجناس برندهای معروف با تخفیف فروخته می شود. در واقع اجناسی که معمولا در اوت لت برای فروش گذاشته می شود، نیو کالکشن (کالکشن جدید) نیستند و به همین دلیل قیمت های پایین تری نسبت به اجناس موجود در شعب رسمی همان برندها دارند. پس اگر شما هم برند پوش هستید و به دنبال لباس های برند در دبی هستید، بهتر است که حتما از اوت لت مال دبی دیدن کنید و مطمئن باشید که اجناسی که در آن پیدا می شود، با اینکه ارزان هستند، اما اورجینال هم هستند! قسمت جالب ماجرا این است که اجناس موجود در مرکز خرید اوت لت دبی با 20% تا 90% تخفیف به فروش می رسند و این بدین معنی است که شما می توانید با کمترین بودجه بهترین لباس ها را از آن تهیه کنید.

 

 

نحوه دسترسی به اوت لت مال دبی

 

شما برای دسترسی به اوت لت مال دبی می توانید از اتوبوس ها و یا مترو دبی استفاده کنید. کافی است که با مترو دبی به ایستگاه رشیدیه در خط قرمز مترو دبی و یا ایستگاه اود متا در خط سبز مترو دبی بروید و از آنجا دوباره با یک تاکسی یا اتوبوس به مرکز خرید اوت لت دبی دسترسی پیدا کنید. مطمئن باشید که طی کردن این مسیر به ظاهر سخت ارزشش را دارد. چراکه به محض رسیدن به اوت لت مال دبی خستگی راه از تنتان بیرون می شود و با دیدن لباس های جذاب و قیمت مناسب آن شگفت زده می شود. این را هم خوب است بدانید که اوت لت مال دبی به یک سری از هتل های دبی سرویس دارد و شما می توانید با استفاده از اتوبوس های آن مستقیما به اوت لت مال دبی دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید با اتوبوس های شماره 66 و 67 دبی به مرکز خرید اوت دبی بروید. این اتوبوس ها از منطقه بر دبی حرکت می کنند و در ایستگاه المنهاد 2 توقف می کنند که دقیقا همان ایستگاه نزدیک به اوت لت مال دبی است.

 

 

فروشگاه های اوت لت مال دبی

 

در اوت لت مال دبی فروشگاه های مختلفی وجود دارد و حتی سخت سلیقه ترین افراد هم می توانند لباس های مورد نظرشان را در اوت لت مال دبی پیدا کنند. در اوت لت مال دبی هم لباس زنانه و هم لباس مردانه فروخته می شود و گذشته از آن ها، فروشگاه های مربوط به لوازم خانگی هم دارد. در میان فروشگاه های لباس زنانه در اوت لت مال دبی، فروشگاه بربری با حداقل 30% تخفیف، فروشگاه کلوین کلین با 30% تا 60% تخفیف، فروشگاه منگو با 50% تا 75% تخفیف و فروشگاه ورو مودا با 30% تا 75% تخفیف از بقیه محبوب تر هستند. از بین فروشگاه های لباس مردانه در اوت لت مال دبی نیز فروشگاه لیوایز، فروشگاه تامی هایلفیگر با حداقل 30% تخفیف و فروشگاه سوپردرای با 30% تا 70% تخفیف از بقیه معروف تر هستند. در ضمن برای خرید ساعت، کفش، زیورآلات و دیگر اکسسوری ها نیز فروشگاه های ارزان مختلفی در مرکز خرید اوت لت دبی پیدا می شوند که از جمله آن ها می توان به فروشگاه ریوولی (برای خرید ساعت) با 35% تا 60% تخفیف، فروشگاه آلدو اوت لت ( برای خرید کفش زنانه و مردانه و کیف زنانه)، فروشگاه چارلز اند کیت (برای خرید کفش زنانه)، فروشگاه آدیداس، فروشگاه نایک و فروشگاه پاندورا (برای خرید زیورآلات) اشاره کرد. گفتنی است که فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی نیز در مرکز خرید اوت لت دبی وجود دارد که در آن ها وسایل آرایشی و بهداشتی برندهای شناخته شده با قیمت های به نسبت مناسب فروخته می شود. اگر هم به اجناس دکوری و وسایل و لوازم خانگی علاقه دارید، باید به شما بگوییم که فروشگاه های ارزان زیادی با این حوزه کاری در مرکز خرید اوت دبی وجود دارند که از جمله آ نها می توان به آرت گالری نیتیو (برای خرید صنایع دستی آفریقای جنوبی، استرالیا و آمریکایی، زیورآلات، سبدها و حتی لباس های خاص) و فروشگاه تچیبو (برای خرید ظرف و ظروف آشپزخانه، وسایل برقی، تجهیزات ورزشی و حتی لباس) اشاره کرد. در ضمن برای خرید لباس ارزان بچگانه در دبی نیز می توانید به مرکز خرید اوت لت دبی مراجعه کنید و از فروشگاه هایی مثل ریوا کیدز و مونسون دیدن کنید.

 

 

ساعات کاری اوت لت مال دبی

 

اوت لت مال دبی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز است.

 

۰۱ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران