۰۲۱۷۴۶۳۴
پیدا کردن شغل در کدام شهر ترکیه راحت تر است؟

پیدا کردن شغل در کدام شهر ترکیه راحت تر است؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پیدا کردن شغل در کدام شهر ترکیه راحت تر است؟

 

کدام شهر ترکیه برای کار بهتر است؟

 

اگر شما هم به مهاجرت به ترکیه و زندگی در ترکیه فکر کرده باشید، مطمئنا اولین و بزرگترین دغدغه تان پیدا کردن کار در ترکیه است! مطمئنا شما هم با خودتان فکر کرده اید که اگر بتوانید یک شغل مناسب در ترکیه برای خودتان پیدا کنید، زندگی در ترکیه برایتان ساده تر می شود. اما آیا این را می دانید که پیدا کردن شغل در کدام شهر ترکیه راحت تر است؟ ما امروز می خواهیم جواب این سوال را به شما بدهیم و به شما بگوییم که کدام شهر ترکیه برای کار بهتر است! پس با  زیما سفر  همراه باشید.

 

 

پیدا کردن کار صنعتی در ترکیه

 

اگر حوزه کاری شما هم صنعت است، بهتر است این را بدانید که پیدا کردن کار صنعتی در شهرهای استانبول، ازمیر، قوجاایلی، بورسا، آنکارا، قونیه، آدانا، ختای، کایسری، مرسین و سامسون کار ساده تری است. لازم به ذکر است که نام شهرهای بالا به ترتیب فرصت شغلی بهتر در ترکیه ذکر شده است و با این حساب استانبول بهترین شهر ترکیه برای پیدا کردن شغل صنعتی است.

 

 

پیدا کردن کار اداری در ترکیه

 

اگر به دنبال کار اداری در ترکیه هستید و به دنبال کارمندی در ترکیه هستید، بهتر است که یکی از شهرهای استانبول، ازمیر، آنکارا، آنتالیا و آدانا را برای مهاجرت به ترکیه انتخاب کنید. چراکه فرصت شغلی در این شهرهای برای مشاغل اداری بیشتر از شهرهای دیگر ترکیه است.

 

 

پیدا کردن کار تجارتی در ترکیه

 

اگر اهل تجارت هستید و یا می خواهید که یک شغل مربوط به تجارت برای خودتان در ترکیه دست و پا کنید، بهتر است که به استانبول، ازمیر، آدانا، مرسین، ختای یا کایسری مهاجرت کنید. چراکه داشتن چنین شغلی در این شهرهای ترکیه کار راحت تری است و مسلما موفقیت شما در این شهرهای ترکیه بیشتر خواهد بود.

 

 

پیدا کردن کار حوزه گردشگری در ترکیه

 

همان طور که می دانید کشور ترکیه یک کشور توریستی است و با این اوصاف مشخص است که مشاغل مربوط به حوزه گردشگری در آن تا چه اندازه پر رونق هستند. اما سوالی که ما داریم، این است که پیدا کردن کار در حوزه گردشگری در کدام شهرهای ترکیه راحت تر است و درآمد حوزه گردشگری در کدام شهر ترکیه بیشتر است. اگر کار شما هم به این حوزه مربوط است، بهتر است این را بدانید که برای شما شهرهای استانبول، آنتالیا، موگلا، ازمیر، آیدین، ریزه، ترابزون، نوشهیر، ختای، بورسا و قونیه بهترین شهرهای ترکیه برای پیدا کردن شغل هستند. این شهرها نیز به ترتیب ذکر شده اند و مسلم است که پیدا کردن شغل حوزه گردشگری در شهرهای استانبول و آنتالیا از شهرهای دیگر راحت تر است. نکته دیگر اینکه تقریبا در همه شهرهای بزرگ ترکیه صنعت گردشگری به راه است. اما به هر حال این شهرهایی که نامشان را گفتیم، از بقیه شهرهای ترکیه در این حوزه فعال تر هستند.

 

 

پیدا کردن کار درمانی در ترکیه

 

اگر شما هم پزشک و پرستار هستید و یا به هر عنوانی در حیطه درمانی کار می کنید، بهتر است که به یکی از شهرهای استانبول، آنکارا، بورسا و یا افیون قره حصار را برای مهاجرت انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که به جز این شهرها، بیشتر مرکز استان های ترکیه نیز فرصت شغلی برای شما را دارند.

 

پیدا کردن کار زراعی در ترکیه

 

شهرهای آنتالیا، آدانا، مرسین، ختای، بورسا، ازمیر، آیدین، قونیه و گره‌سون برای زراعت فندق و شهر ریزه برای کشت چای مناسب هستند.

 

پیدا کردن کار مربوط به حوزه ساخت و ساز در ترکیه

 

شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، آدانا و بورسا بهترین شهرهای ترکیه برای کار معماری و مشاغل مربوط به ساخت و ساز است. پس اگر رشته تان معماری یا عمران است و به دنبال کار در ترکیه هستید، بهتر است که به مهاجرت به یکی از این شهرهای ترکیه فکر کنید.

 

 

پیدا کردن کار مربوط به صنعت پارچه و منسوجات در ترکیه

 

شهرهای استانبول، بورسا، آدانا، کایسری، دنیزلی و ازمیر بهترین شهرهای ترکیه برای کار در این حوزه تلقی می شوند.

 

پیدا کردن کار در حوزه دام و زنبور داری در ترکیه (مربوط به گاوداری و زنبورداری و ...)

 

بیشتر استان های بزرگ شرقی ترکیه برای کار در این حوزه مناسب هستند.

با کلیک بر روی این مطلب ما بقیه جاذبه های گردشگری ترکیه را مطالعه نمایید.

زیما سفر مجری مستقیم تورهای ترکیه.

۱۴ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران