۰۲۱۷۴۶۳۴
ارزانترین بازارهای لباس استانبول کدام ها هستند ؟

ارزانترین بازارهای لباس استانبول کدام ها هستند ؟

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

در کجای استانبول می توان لباس های برند ارزان خرید؟

 

معمولا هر کسی که به قصد خرید به استانبول سفر می کند ، کل زمانش را در حوالی میدان تکسیم و خیابان استقلال سپری می کند و در این منطقه خریدش را انجام می دهد. اما نکته اینجاست که خیلی از این مسافران اصلا خبر ندارند که بازارهای ارزانتری هم برای خرید استانبول وجود دارد که شاید در آن ها هم بتوانند با قیمت مناسب تر لباس های مشابهی با لباس های موجود در بوتیک های منطقه تکسیم پیدا کنند. می پرسید کدام بازارها ؟ پس بهتر است که در ادامه با ما در زیما سفر همراه باشید تا این مطلب را از دست ندهید. چراکه ما امروز می خواهیم ارزانترین بازارهای لباس در استانبول را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم که در کجای این شهر می توانید با چند لیره نا قابل لباس های شیک و زیبا خریداری کنید . 

 

در کجای استانبول می توان لباس های برند ارزان خرید ، زیما سفر

 

فروشگاه های منطقه کادیکوی

 

به شما توصیه می کنیم که اگر دلتان خواست ، در خیابان استقلال گشت بزنید و از فروشگاه های این خیابان هم دیدن کنید ، قبل از اینکه خریدهای اصلیتان را انجام دهید، یک سر به منطقه کادیکوی هم بزنید تا ببینید که آن لباس هایی که در ویترین های فروشگاه های خیابان استقلال دیده اید ، در منطقه کادیکوی هم پیدا می شوند یا نه . چرا که اگر بتوانید این لباس ها را در منطقه کادیکوی پیدا کنید ، مسلما آن خرید برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود. چراکه اصولا قیمت لباس ها در فروشگاه های منطقه کادیکوی مناسب تر هستند . تنها کاری که باید انجام دهید ، این است که با یک قایق به سمت قسمت آسیایی این شهر بروید و از مغازه های این سمت استانبول هم دیدن کنید . این را هم بگوییم که فروشگاه های این منطقه در استانبول را خود مردم استانبول می شناسند و از آنجایی که معمولا توریستان زیادی از آن ها خرید نمی کنن د، قیمت لباس هایشان پایین است .

 

فروشگاه های منطقه کادیکوی ، زیما سفر

 

بازار بشیکتاش

 

بازار بشیکتاش از چند تا پاساژ مختلف تشکیل شده است که در آن ها لباس های متنوعی فروخته می شود . مثلا یک پاساژ ارزان به نام سینان پاشا در ورودی بازار بشکیتاش وجود دارد که برای خرید لباس ارزان بازار بی نظیری است . خوب است این را بدانید که در این بازار لباس های همه برندهای معروف مثل برند برشکا با قیمت های بسیار مناسب فروخته می شود. البته این را هم بگوییم که بعضی از لباس های این پاساژ دست دوم هستند. اما یک عالمه لباس دست اول و نو هم در آن برای خرید وجود دارد.

 

بازار بشیکتاش ، زیما سفر

 

فروشگاه های منطقه لاله لی

 

منطقه لاله لی منطقه ای است که در آن لباس های ارزان تا دلتان بخواهد پیدا می شود. در حقیقت در این منطقه بیش از 7000 فروشگاه وجود دارد که خیلی هایشان لباس فروشی هستند. حالا خوب است این را هم بدانید که هر ساله در ماه آگست یعنی حوالی اواسط مرداد تا اواسط شهریور یک فستیوال خرید لاله لی هم در این منطقه برگزار می شود که در طول آن کل منطقه شبیه به یک مرکز خرید بزرگ برای خرید لباس ارزان در استانبول تبدیل می شود. پس مخصوصا اگر در این حوالی به استانبول سفر کردید ، حتما یک سر به منطقه لاله لی بزنید .

 

فروشگاه های منطقه لاله لی ، زیما سفر

 

فروشگاه های منطقه فاتح

 

فاتح منطقه ای است که در آن فروشگاه های زیادی برای فروش لباس اسلامی وجود دارد. در این منطقه هم لباس های حجاب و هم لباس های متفرقه پیدا می شود و شما با هر سلیقه ای می توانید خریدتان را در آن انجام دهید. گفتنی است که یک جمعه بازار هم در محله فیندیک زاده در این منطقه برپا می شود که به قدری لباس هایش ارزان است که مسلما شما هم از دیدن قیمت هایشان شگفت زده می شوید. اگر از ما می پرسید ، حتما در روز جمعه ای که در استانبول اقامت داشتید ، حتما به این بازار سر بزنید تا شما هم بتوانید لباس های برندهای مشهور را با قیمت های مناسب خریداری کنید.

 

فروشگاه های منطقه فاتح ، زیما سفر

 

فروشگاه های منطقه مرتر

 

منطقه مرتر که اتفاقا در مرکز شهر استانبول قرار گرفته ، یک منطقه بسیار بزرگ است که هم برای خرید عمده و هم برای خرید شخصی گزینه مناسبی است. لازم به ذکر است که این منطقه بیشتر برای خرید پارچه مناسب است. البته لباس ارزان هم در این منطقه پیدا می شود ، اما توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید پارچه با قیمت مناسب را دارید ، راهی این منطقه شوید. این را هم بگوییم که پارچه هایی که در فروشگاه های مرتر فروخته می شوند، در کارگاه های مختلف دوخته می شوند و در نهایت در بازارهای امینونو در استانبول به فروش می رسند . حالا که این مطلب را خواندید ، می توانید مطمئن باشید که اگر با تور استانبول به این شهر سفر کنید ، به نسبت دیگر توریستان می توانید لباس های بسیار ارزانتری را از این شهر خریداری کنید. پس کاری که باید انجام دهید ، این است که همین حالا نام این چند بازار و منطقه را در جایی یادداشت کنید تا بعدا بدانید که باید برای خرید لباس ارزان در استانبول به کدام بازار و فروشگاه یا کدام منطقه مراجعه کنید.

 

فروشگاه های منطقه مرتر ، زیما سفر

۰۳ فروردین ۱۴۰۰

نظرات کاربران