۰۲۱۷۴۶۳۴
ایده های جالب برای تفریحات تابستانی در استانبول

ایده های جالب برای تفریحات تابستانی در استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

سفر به استانبول در فصل تابستان چگونه می گذرد؟

 

اگر شما هم می خواهید در فصل تابستان به استانبول سفر کنید ، این مطلب را از دست ندهید . در ادامه با ما در زیما سفر همراه باشید تا به شما بگوییم که بهترین تفریحات تابستانی که می توانید در استانبول تجربه کنید ، چه تفریحاتی هستند . تفریحاتی که باب میل تابستان های استانبول هستند و شما با تجربه آن ها می توانید بهترین و به یادماندنی ترین سفر تابستانی را به مقصد استانبول تجربه کنید .

 

سفر به استانبول در فصل تابستان چگونه می گذرد ، زیما سفر

 

یک قایق در استانبول اجاره کنید

 

هیچ تفریحی به اندازه قایق سواری در فصل تابستان در استانبول نمی چسبد . شما با اجاره کردن یک قایق می توانید به خلیج های کوچک اطراف استانبول بروید و شنا کنید . حتی می توانید یک قایق را برای شب اجاره کنید و یک مهمانی کوچک بر روی سطح آب برای خودتان بگیرید . اگر هم به دنبال تفریح مهیج تری هستید ، می توانید به یکی از کلاب های شبانه تنگه بسفر بروید و چند ساعت مفرح را در استانبول زیبا سپری کنید .  

 

یک قایق در استانبول اجاره کنید ، زیما سفر

 

یک روز را به کشتیرانی در استانبول اختصاص دهید

 

اگر می خواهید کمی از هیاهوی استانبول فاصله بگیرید ، در دریای مرمره گشت و گذار کنید و از جزایر پرنس استانبول دیدن کنید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک روز را به صورت تمام و کمال به کشتیرانی در استانبول اختصاص دهید . در این صورت می توانید یک روز تابستانی به یادماندنی را در استانبول سپری کنید و تجربه شنا در خلیج های کوچک و سواحل زیبای پرنس ، غذا خوردن در رستوران های کوچک محلی و تفریح در جزایر سرشار از آرامش استانبول را کسب کنید .

 

یک روز را به کشتیرانی در استانبول اختصاص دهید ، زیما سفر

 

به یکی از استخرها و پارک های آبی خوب استانبول بروید

 

اگر می خواهید روزهای تابستانی شاد و مفرحی را در استانبول سپری کنید ، بهترین پیشنهاد به شما این است که به یکی از بهترین استخرها و پارک های آبی استانبول بروید . یک پارک آبی به نام آکوا مارینا در استانبول وجود دارد که مسلما شما هم عاشق و شیفته امکانات خوبش می شوید . پس بهتر است که تفریح در این پارک آبی را در برنامه سفر تابستانی خود به استانبول بگنجانید . این را هم بگوییم که در حاشیه دریای سیاه در اطراف استانبول سواحل خوبی برای شنا کردن وجود دارد که مراجعه به آن ها نیز گزینه خوبی برای تفریحات تابستانی در استانبول محسوب می شود .

 

به یکی از استخرها و پارک های آبی خوب استانبول بروید ، زیما سفر

 

یک روز عالی را در جنگل بلگراد استانبول سپری کنید

 

جنگل بلگراد به عنوان بزرگترین جنگل استانبول یکی از بهترین جاذبه های توریستی این شهر برای گذراندن یک روز تابستانی جذاب است . شما با رفتن به جنگل بلگراد این فرصت را پیدا می کنید که یک روز کامل را به اسب سواری و بازی های مفرحی مثل پینت بال و موتور چهار چرخ سواری اختصاص دهید . مخصوصا اینکه هوای جنگل بلگراد در فصل تابستان بسیار مطبوع است و مسلما تفریح در هوای خنک آن برای شما نیز جذاب خواهد بود .

 

یک روز عالی را در جنگل بلگراد استانبول سپری کنید ، زیما سفر

 

در کنسرت های تابستانی استانبول شرکت کنید

 

تابستان فصل فستیوال های جذاب و کنسرت های هیجان انگیز در استانبول است . کافی است که یک پرس و جوی ساده کنید و ببینید که در چند روزی که شما در استانبول اقامت دارید ، چه رویداد یا چه کنسرتی در این شهر میزبانی می شود و بعد در آن کنسرت یا جشنواره شرکت کنید . خوب است این را هم بدانید که در ساحل سوما استانبول هر آخر هفته یک جشنواره جالب با حضور دی جی های معروف برگزار می شود و شما هم می توانید با شرکت در آن حال سفر تابستانی خود به استانبول را بهتر کنید.

 

در کنسرت های تابستانی استانبول شرکت کنید ، زیما سفر

 

در مراکز خرید استانبول گشت بزنید

 

در آخر اینکه شما در هر فصلی که به استانبول سفر کنید ، می توانید به گشت زدن در مراکز خرید استانبول و خرید از برندهای جذاب لباس در این شهر به چشم یک تفریح جذاب نگاه کنید . مخصوصا اینکه در حوالی ماه تیر و مرداد لباس های مراکز خرید استانبول تخفیف های قابل توجهی می خورند و با این حساب مشخص است که چرا خرید یکی از محبوب ترین تفریحات تابستانی در استانبول محسوب می شود . شما دوست دارید که در سفر تابستانی کدامیک از تفریحات این لیست را تجربه کنید ؟ برای رزرو ارزانترین تور استانبول تابستان 1400 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

در مراکز خرید استانبول گشت بزنید ، زیما سفر

۱۸ شهریور ۱۴۰۰

نظرات کاربران