۰۲۱۷۴۶۳۴
نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

امروز می خواهیم شما را با یکی از جذاب ترین نمایشگاه های دبی آشنا کنیم . نمایشگاهی که با نام نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی شناخته می شود . این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه بین المللی است که در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی برگزار می شود . با ما در زیما سفر همراه باشید تا نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی را به شما معرفی کنیم و درباره زمان برگزاری نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 و همین طور ویژگی های این نمایشگاه با شما صحبت کنیم .

 

همه چیز درباره نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

زمان برگزاری نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 که یک نمایشگاه سه روزه است ، در روزهای 5 تا 7 اکتبر یعنی از تاریخ 13 تا 15 مهر 1400 برگزار می شود .

 

زمان برگزاری نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

درباره نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه که به آن نمایشگاه بیوتی ورلد خاورمیانه نیز گفته می شود ، یک نمایشگاه درجه یک و پیشرو است که در آن به هر موضوعی که به وسایل آرایشی ، محصولات درمانی و زیبایی ، عطر و همچنین محصولات پوستی و محصولات مربوط به مو و ناخن مربوط باشد ، پرداخته می شود . این نمایشگاه که سالی یکبار برگزار می شود برای غرفه داران این فرصت را فراهم می کند تا صدای خودشان را به گوش مشتریان متعددی از سراسر دنیا برسانند و  برای شرکت کنندگان نیز این شانس را فراهم می کند که بیشتر با مارکت جهانی آشنا شوند و جدیدترین و به روزترین متدها و ترندهای آرایشی و بهداشتی را یاد بگیرند .

 

درباره نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

موضوعات غرفه های نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

قرار است که بیش از 1800 غرفه دار در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 شرکت کنند و جدیدترین و به روزترین محصولات آرایشی و بهداشتی و همین طور تجهیزات آرایشی را در حوزه های مختلف آرایشی به نمایش بگذارند . در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 محصولات مربوط به حوزه های پوستی و آرایشی ، محصولات مربوط به مو و ناخن ، عطرها و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک و طبیعی به نمایش گذاشته می شوند .

 

موضوعات غرفه های نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

شرکت کنندگان نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

در سال 2019 تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه حدود 44200 نفر و تعداد غرفه داران حدود 1800 نفر بود . به نظر می رسد که در سال 2021 نیز استقبال عظیمی از نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی رخ دهد . لازم به ذکر است که نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی در سال 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و حالا قرار است که بعد از دو سال دوباره این نمایشگاه جذاب برگزار شود . پیشبینی می شود که بیش از 45000 نفر از بیش از 150 کشور مختلف در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 شرکت کنند و از غرفه های جذاب و بی نظیر این نمایشگاه که یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت آرایشی است ، دیدن کنند .

 

شرکت کنندگان نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

برنامه های جالب نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021

 

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 در طول سه روز همراه با رویدادها و برنامه های بسیار جالب و هیجان انگیز برگزار می شود . مثلا قرار است که یک مسابقه طراحی ناخن در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 برگزار شود ، یک کنفرانس در زمینه کسب و کارهای آرایشی در این نمایشگاه برپا شود و همچنین نمایشی برای اهدای جوایز بیوتی ورلد در این نمایشگاه اجرا شود .

 

برنامه های جالب نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

 

چرا شرکت در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ؟

 

اگر شما هم می خواهید با خلاقانه ترین و بهترین متدهای آرایشی و بهداشتی ، جدیدترین ترندهای آرایشی و بهداشتی و به روزترین تجهیزات آرایشی و بهداشتی آشنا شوید و اطلاعاتتان را در این حوزه کاری بالا ببرید ، به شما توصیه می کنیم که فرصت شرکت در یکی از بهترین نمایشگاه های آرایشی و بهداشتی دنیا را از دست ندهید و حتما در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 شرکت کنید . نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 نمایشگاهی است که شرکت در آن برای هر کسی که در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد ، مفید است و می تواند جایگاه شغلی هر شخصی را در این رشته بالاتر ببرد . اگر شما هم می خواهید در این نمایشگاه جالب شرکت کنید ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید و با رزرو تور نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی ویژه 12 مهر راهی کشور امارات شوید . مطمئن باشید که این نمایشگاه می تواند برایتان راه های بسیار زیادی را برای موفقیت در حوزه آرایشی و بهداشتی باز کند .

 

چرا شرکت در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی 2021 ، زیما سفر

۲۳ شهریور ۱۴۰۰

نظرات کاربران