۰۲۱۷۴۶۳۴
نمایشگاه جیتکس دبی 2021

نمایشگاه جیتکس دبی 2021

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

یکی از جذاب ترین ، معروف ترین و سرشناس ترین نمایشگاه هایی که در دبی برگزار می شود ، نمایشگاهی به نام نمایشگاه جیتکس دبی است . این نمایشگاه از هر گوشه از دنیا طرفداران زیادی دارد و هر کسی که سر و کارش با تکنولوژی است ، دوست دارد که برای یک بار هم که شده در این نمایشگاه تکنولوژی در دبی شرکت کند . نمایشگاهی که حرف هایی از دنیای تکنولوژی در آن زده می شود که هیچ جای دیگر گفته نمی شود . نمایشگاهی که اولین های تکنولوژی در آن به دنیا نشان داده می شود و همه چیز در آن تر و تازه است و بوی آینده را می دهد . با ما در زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با نمایشگاه جیتکس دبی آشنا کنیم ، درباره تاریخ برگزاری نمایشگاه جیتکس دبی 2021 و اتفاقاتی که قرار است در آن رخ دهد ، با شما صحبت کنیم .

 

نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

نمایشگاه جیتکس دبی 2021 با عنوان هفته تکنولوژی جیتکس در تاریخ 17 تا 21 اکتبر یعنی از 25 تا 29 مهر 1400 در دبی برگزار می شود . واقعیت این است که هرچه بیشتر به این تاریخ نزدیک می شویم ، شور و اشتیاق بیشتری در دنیای تکنولوژی احساس می شود و باز هم همه منتظرند تا ببینید که نمایشگاه جیتکس دبی 2021 می خواهد چه حقایقی را درباره پیشرفت ها و توسعه های تکنولوژی برملا کند .

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

 

درباره نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

نمایشگاه جیتکس دبی را به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین تک شو دنیا می شناسند . این نمایشگاه بیش از 40 سال است که برگزار می شود و هر سال قدرتمندتر از سال قبل برپا می شود . اگر بخواهیم حال و هوای نمایشگاه جیتکس دبی 2021 را برایتان تعریف کنیم ، باید بگوییم که جیتکس نمایشگاهی است که رازهای آینده را نمایان می کند و به ما افق دید کامل تری به آینده پیش رو می دهد . در این نمایشگاه تازه های تکنولوژی مورد بررسی قرار می گیرند ، ایده های تکنولوژی که آینده را رقم می زنند ، توضیح داده می شوند و تغییرات دنیا در آینده از منظر تکنولوژی موضوع بحث قرار می گیرد .

 

درباره نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

 

موضوعات غرفه های نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 به هر گونه موضوعی که در حوزه تکنولوژی می گنجد ، پرداخته می شود . در این نمایشگاه درباره پیشرفت های هوش مصنوعی ، تکنولوژی 5G ، فضای ابری ، کلان داده ، امنیت سایبری ، بلاک چین ، محاسبه کوانتومی و بازاریابی صحبت می شود و جدیدترین ترندهای تکنولوژی به دنیا معرفی می شوند . در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 انواع و اقسام جلسات آموزشی و ورک شاپ ها برگزار می شود و در مورد استارت آپ های قوی در دنیای تکنولوژی صحبت می شود .

 

موضوعات غرفه های نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

 

شرکت کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 افراد مختلف با کسب و کارهای متنوع که به نوعی به تکنولوژی ، کامیپوتر و تجهیزات آن و همین طور به پیشرفت ها و توسعه های وسایل الکترونیکی وابسته هستند ، شرکت می کنند . واقعیت این است که در حال حاضر تقریبا زندگی و کسب و کار همه مردم با تکنولوژی پیوند داده شده است . به این ترتیب می توانیم بگوییم که هر کسی که می خواهد در حوزه تکنولوژی کسب و کارش را پیشرفت دهد ، هر شخصی که دوست دارد درباره بهترین ها و جدیدترین تجهیزات الکترونیک اطلاعات کسب کند و هر کسی که به ترندهای تکنولوژی علاقه دارد ، می تواند از شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 استفاده زیادی ببرد .

 

شرکت کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

 

چرا شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2021

 

در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 برندهای برتر تکنولوژی و وسایل و ابزار الکترونیکی و علاقه مندان به فناوری دور هم جمع می شوند . با شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 می توانید اولا با بهترین برندهای فعال در حوزه فناوری آشنا شوید ، جدیدترین محصولات آن ها را از نزدیک ببینید ، با تفکر برندهای برتر برای توسعه محصولاتشان آشنا شوید و علاوه بر این در برنامه های سرگرم کننده و بسیار جذاب و همین طور قرعه کشی های روزانه شرکت کنید . اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که مدام در اینترنت در حال جستجو درباره پیشرفت های دنیا هستید ، اگر کسب و کارتان به تکنولوژی و پیشرفت های آن وابسته است و یا اگر خودتان کسب و کاری در حوزه فناوری دارید ، باید حتما در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 شرکت کنید تا شما هم همگام با آینده شوید . از این گذشته ، مسلما در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 با افراد بسیار سرشناسی آشنا می شوید و ارتباطات سازنده ای را برای خودتان رقم می زنید . مطمئن باشید که این ارتباطات می توانند مسیر آینده تان را به نوعی تغییر دهند . برای رزرو تور نمایشگاه جیتکس دبی ویژه 25 مهر می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چرا شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی 2021 ، زیما سفر

۰۷ مهر ۱۴۰۰

نظرات کاربران