۰۲۱۷۴۶۳۴
نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی که به آن نمایشگاه بیگ فایو (Big 5) نیز گفته می شود ، یک نمایشگاه بین المللی بسیار آموزنده و سطح بالاست که شرکت در آن می تواند زندگی حرفه ای شما را متحول کند . در واقع هر کسی که کارش در حوزه ساختمان است و می خواهد که چشم انداز خوبی از آینده این رشته داشته باشد و هدفش این است که در مارکت و بازار خاورمیانه جایگاه خوبی پیدا کند ، باید حتما در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی شرکت کند . اگر درباره این نمایشگاه اطلاعات کافی ندارید ، با ما در زیما سفر همراه باشید تا هر آنچه باید قبل از شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی بدانید را به شما بگوییم .

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی ، زیما سفر

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه جور نمایشگاهی است ؟

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی یک نمایشگاه معتبر است که از سال 1980 تا به حال برگزار می شود و هر سال در آن به موضوعات مهمی اشاره می شود که همگی از نظر تکنولوژی یک قدم جلوتر از زمانه هستند . جالب است بدانید که این نمایشگاه به قدری در این سال ها موفق بوده است که حالا شعبی از آن با همین نام در نقاط مختلف دنیا از عربستان سعودی گرفته تا شرق آفریقا ، مراکش ، مصر و نیجریه برگزار می شود . در این نمایشگاه به موضوعات بسیار گسترده ای در حوزه صنعت ساختمان پرداخته می شود .

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه جور نمایشگاهی است ، زیما سفر

 

در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه خبر است ؟

 

در نمایشگاه بیگ فایو (Big 5) که هر ساله در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می شود ، نسل بعدی متریال ها و مواد و مصالح ساختمانی ، تجهیزات و همین طور ماشین آلات ساختمانی به نمایش گذاشته می شوند . این نمایشگاه به عنوان یکی از بهترین و مهمترین رویدادهای خاورمیانه و آسیا شناخته می شود و در آن کارفرمایان و مشتریان بالقوه زیادی حضور پیدا می کنند که مسلما آشنایی با آن ها می تواند زندگی کاری شما را دگرگون کند . در واقع می توانیم بگوییم که یکی از جذاب ترین اتفاقاتی که هر ساله در نمایشگاه بیگ فایو دبی رخ می دهد ، این است که روابط کاری بسیار خوبی در آن شکل می گیرد و شرکت کنندگان می توانند بعد از اتمام روزهای نمایشگاه ، از مزایای شکل گیری آن روابط کاری بهره مند شوند .

 

در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه خبر است ، زیما سفر

 

شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه مزایایی دارد ؟

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی که عنوان بزرگترین رویداد صنعت ساختمان خاورمیانه را به آن داده اند ، هر ساله در طول 4 روز برگزار می شود . این نمایشگاه در این 4 روز از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر به روی عموم باز است و شما می توانید در طول این 4 روز اولا با جدیدترین تکنولوژی های دنیا که قبلا در موردشان صحبتی نشده ، آشنا شوید و دوما روابط کاری سازنده ای برای خودتان بسازید . نکته اینجاست که در این رویداد بیش از 3000 غرفه دار حضور پیدا می کنند و شما در این نمایشگاه این فرصت را پیدا می کنید که حدود 80 هزار بازدید کننده که همگی در حوزه صنعت ساختمان در کشورهای مختلف دنیا فعالیت دارند و خیلی هایشان نقش مهمی در این صنعت در گوشه کنار دنیا ایفا می کنند را از نزدیک ببینید . مسلم است که آشنایی با چند نفر از این 80 هزار نفر می تواند درهای موفقیت زیادی را برای شما باز کند و به شما کمک کند که ره چند ساله برای آشنایی با بزرگان حوزه صنعت دنیا را با حضور 4 روزه در این نمایشگاه طی کنید .

 

شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی چه مزایایی دارد ، زیما سفر

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی 2021 در چه تاریخی برگزار می شود ؟

 

قرار است که نمایشگاه صنعت ساختمان دبی 2021 در تاریخ 12 تا 15 سپتامبر 2021 یعنی در تاریخ 21 شهریور تا 24 شهریور 1400 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شود . در نتیجه اگر شما هم می خواهید در نمایشگاه بیگ فایو دبی 2021 شرکت کنید ، باید در اواخر شهریور راهی دبی شوید . گفتنی است که قیمت بلیط نمایشگاه صنعت ساختمان دبی 200 درهم است .

 

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی 2021 در چه تاریخی برگزار می شود ، زیما سفر

 

چگونه می توانیم در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی شرکت کنیم ؟

 

برای شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی کافی است که با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید و یک تور دبی ویژه نمایشگاه صنعت ساختمان دبی رزرو کنید . بدین صورت می توانید 4 شب و 5 روز در دبی اقامت کنید و علاوه بر گشت و گذار و تفریح در این شهر، در بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان خاورمیانه یعنی نمایشگاه بیگ فایو دبی نیز شرکت کنید . اطلاعات این تور جذاب و متفاوت را می توانید در وب سایت زیما سفر مشاهده کنید .

 

چگونه می توانیم در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی شرکت کنیم ، زیما سفر

 

۱۰ مهر ۱۴۰۰

نظرات کاربران