۰۲۱۷۴۶۳۴
نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

 

یکی از نمایشگاه ها و کنفرانس های جالبی که در دبی برگزار می شود ، نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی است . این نمایشگاه که سطح آن بسیار بالاست ، هر ساله ذینفعان صنعت معدن و فرآوری مواد معدنی را دور هم جمع می کند . با ما در زیما سفر همراه باشید تا درباره تاریخ برگزاری نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 و محتوای این نمایشگاه و کنفرانس به شما یک سری از مهمترین و کاربردی ترین توضیحات را ارائه کنیم .

 

همه چیز درباره نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

 

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی در سال 2021 از تاریخ 16 تا 17 نوامبر یعنی از تاریخ 25 تا 26 آبان در سالن نمایشگاهی فستیوال در بلوار البادیه در منطقه دبی فستیوال سیتی برگزار می شود . لازم به ذکر است که نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 در این دو روز از ساعت 8:30 صبح تا 6 بعد از ظهر دایر است و بازدیدکنندگان می توانند در این دو روز و در این بازه زمانی در این نمایشگاه شرکت داشته باشند .

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

 

درباره نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

 

در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 به همه موضوعات مربوط به صنعت معدن پرداخته می شود . در این نمایشگاه در دبی از پروژه های کلیدی صنعت معدن صحبت به میان می آید و آخرین و به روزترین فرصت های شغلی موجود در اکتشاف مواد معدنی مورد بررسی قرار می گیرند . علت اهمیت نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی این است که این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت معدن خاورمیانه ، آفریقا ، مرکز آسیا و جنوب آسیا شناخته می شود و مثال آن با این سطح کیفیت در هیچ کشور دیگری در منطقه برگزار نمی شود . در واقع نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 تنها رویدادی در منطقه است که شما با شرکت در آن می توانید با پیشرفت های صنعت معدن را مورد بررسی قرار دهید .

 

درباره نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

 

موضوعات و غرفه های نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

 

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی پیشروترین و بهترین نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن برای رهبران و مدیران جهانی صنایع معدن و مصالح ساختمانی است . این نمایشگاه به نسبت کنفرانس ها و نمایشگاه های دیگری که با این موضوع در منطقه برگزار می شود ، بیشترین تعداد مخاطبین را دارد و شرکت در آن پیامدهای بسیار مثبتی را در زندگی شغلی شما به همراه خواهد داشت .

 

موضوعات و غرفه های نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

 

شرکت کنندگان نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021

 

در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 حدود 15000 بازدید کننده شرکت می کنند و قرار است که 537 غرفه دار در این نمایشگاه و کنفرانس حضور پیدا کنند . در این نمایشگاه جالب در دبی بزرگان حوزه صنعت معدن و فناوری مواد معدنی حضور به هم می رسانند و این یعنی افراد مختلف با تجربه های گوناگون و عناوین شغلی مختلف از کشورهای متعدد می توانند با یکدیگر ملاقات داشته باشند و فرصت های شغلی جدید را برای یکدیگر در حوزه صنعت معدن رقم بزنند .

 

شرکت کنندگان نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

 

چرا شرکت در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ؟ 

 

از آنجایی که نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی بزرگترین رویداد صنعت معدن در منطقه است و مخاطبین متعددی دارد ، شرکت در آن می تواند این فرصت را برایتان فراهم کند تا مستقیما با خریداران بزرگ منطقه صحبت کنید . در ضمن در کنفرانس معدن دبی 2021 محتواهای بسیار ارزشمند و جالبی در حوزه صنعت معدن توسط بزرگترین و شناخته شده ترین افراد این حوزه در سطح جهانی ارائه می شوند که اطلاع از آن ها قطعا برایتان مفید خواهد بود . شما با شرکت در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 می توانید با فناوری ها و راه حل های به روز برای فناوری مواد معدنی آشنا شوید . برای رزرو تور نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی ویژه 24 آبان با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

چرا شرکت در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2021 ، زیما سفر

۱۷ مهر ۱۴۰۰

نظرات کاربران