۰۲۱۷۴۶۳۴
شرایط سفر به گرجستان

شرایط سفر به گرجستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بازگشایی مرز گرجستان و شرایط سفر به گرجستان

 

آیا شما هم چندین ماه است که می خواهید به گرجستان سفر کنید و به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های آن نتوانسته اید به این کشور بروید ؟ آیا شما هم مدام به دنبال جواب این پرسش بزرگ بوده اید که چه زمانی مرز گرجستان باز می شود ؟ در این صورت خبر بسیار خوبی برایتان داریم . خبر اینکه مرز گرجستان به روی توریستان باز شده است و حالا شما می توانید به عنوان یک ایرانی به گرجستان سفر داشته باشید . با ما در زیما سفر همراه باشید تا شرایط سفر به گرجستان در دوران کرونا را با هم بررسی کنیم و ببینیم که مرز گرجستان تحت چه شرایطی بازگشایی شده است . پس با ما همراه باشید و این مطلب کاربردی درباره بازگشایی مرزهای گرجستان به روی ایرانیان را از دست ندهید .

 

بازگشایی مرز گرجستان و شرایط سفر به گرجستان ، زیما سفر

 

شرایط بازگشایی مرز گرجستان به روی توریستان

 

اولین نکته ای که باید درباره بازگشایی مرز گرجستان بدانید ، این است که در حال حاضر فقط و فقط امکان سفر به گرجستان به صورت هوایی مهیا شده است . پس اگر احیانا به دنبال سفر زمینی به گرجستان هستید ، باید باز هم صبر کنید و ببینید که در چه زمانی مرزهای زمینی گرجستان بازگشایی می شوند . اما اگر سفرتان به گرجستان ضروری است ، بهتر است که همین حالا برای سفر هوایی به گرجستان برنامه ریزی کنید و از فرصت پیش آمده و بازگشایی مرز گرجستان نهایت استفاده را ببرید . البته مسلم است که باید شرایط شما با شرایط سفر به گرجستان در دوران کرونا هماهنگ باشد تا بتوانید در حال حاضر به این کشور سفر داشته باشید . در ادامه توضیحات لازم در این باره را برایتان بیان می کنیم .

 

شرایط بازگشایی مرز گرجستان به روی توریستان ، زیما سفر

 

شرایط سفر به گرجستان در دوران کرونا

 

اگر شما هم می خواهید در دوران شیوع کرونا به گرجستان سفر کنید ، باید از شرایط سفر به گرجستان مطلع باشید . در حال حاضر بازگشایی مرز گرجستان برای آن دسته از توریستانی انجام شده است که واکسینه هستند . به این معنی که تنها کسانی می توانند برای سفر به گرجستان در دوران کرونا اقدام کنند که هر دو دوز واکسن را دریافت کرده باشند . این بدین معنی است که اگر احیانا یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اید و یا اصلا واکسینه نشده اید ، اول از همه باید واکسیناسیون خودتان را تکمیل کنید و بعد برای سفر به گرجستان اقدام کنید . چرا که کارت معتبر واکسیناسیون از جمله مهمترین مدارک سفر به گرجستان در دوران کروناست . ضمن اینکه به جز مدرک مربوط به واکسیناسیون کرونا ، مدارک دیگری همچون واچر هتل ، بلیط برگشت و بیمه مسافرتی نیز نیاز دارید .

 

شرایط سفر به گرجستان در دوران کرونا ، زیما سفر

 

شرایط سفر به گرجستان برای مهاجران

 

اگر احیانا نمی خواهید به عنوان توریست وارد گرجستان شوید و از قبل یک خانه را در گرجستان برای خودتان اجاره کرده اید و یا آن را خریداری کرده اید،  می توانید با مدارک مربوطه برای سفر به گرجستان اقدام کنید . در این صورت دیگر نیازی نیست که همچون مسافران عادی نسبت به تهیه واچر هتل و بلیط برگشت اقدام کنید و تنها با مدارک مربوط به واکسیناسیون خود و همین طور مدارک مربوط به خرید یا اجاره ملک در گرجستان می توانید در شرایط کرونا راهی این کشور شوید .  پس اگر در زمان بسته بودن مرزهای گرجستان از بازگشت به این کشور بازمانده بودید ، حالا وقتش رسیده که با مدارک ذکر شده برای سفر به گرجستان اقدام کنید .

 

شرایط سفر به گرجستان برای مهاجران ، زیما سفر

 

ارزانترین روش برای سفر به گرجستان

 

ما در آژانس مسافرتی زیما سفر در شرایط کرونا و به دلیل بازگشایی مرز گرجستان ، انواع تورهای ارزان گرجستان را برگزار می کنیم . اگر شما هم می خواهید به گرجستان و با یک هزینه مناسب سفر کنید ، ما به شما تور گرجستان ارزان قیمت را پیشنهاد می کنیم . هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید تا شما را برای سفر به گرجستان در دوران کرونا راهنمایی کنیم .

 

ارزانترین روش برای سفر به گرجستان ، زیما سفر

۲۶ مهر ۱۴۰۰

نظرات کاربران