۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه زندگی در گرجستان برای خانواده ها و مجردها

هزینه زندگی در گرجستان برای خانواده ها و مجردها

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

جامع ترین برآورد هزینه های زندگی در گرجستان

 

آیا شما هم می خواهید به گرجستان مهاجرت کنید ؟ آیا دوست دارید بدانید که هزینه زندگی در گرجستان چقدر است و آیا با حقوقی که بعدها در گرجستان دریافت خواهید کرد ، می توانید از پس هزینه های زندگی در گرجستان بر بیایید ؟ دوست دارید بدانید که به عنوان یک خانواده یا به عنوان یک فرد مجرد چقدر در طول هر ماه در گرجستان هزینه خواهید داشت ؟ پس این مطلب جامع و کاربردی را از دست ندهید . در این مطلب در ابتدا برآورد هزینه زندگی در گرجستان برای خانواده ها و افراد مجرد را به شما اعلام می کنیم و بعد درباره هزینه های مختلف زندگی در گرجستان به صورت جدا جدا صحبت می کنیم تا بیشتر دستتان بیاید که بودجه هر ماهتان در گرجستان صرف چه هزینه هایی می شود . در انتهای مطلب نیز مبالغ اجاره خانه در گرجستان را بررسی می کنیم تا نگاه جامع تری به هزینه های زندگی در این کشور داشته باشید .

 

جامع ترین برآورد هزینه های زندگی در گرجستان ، زیما سفر

 

هزینه زندگی در گرجستان برای خانواده ها چقدر است ؟

 

یک خانواده چهار نفره در گرجستان حدودا ماهی 4500 لاری هزینه خواهند داشت که البته بدون احتساب هزینه اجاره خانه است . این یعنی اگر شما خانه ای در گرجستان برای زندگی دارید یا قصد خرید خانه در گرجستان را دارید ، می توانید با حدود 4500 لاری در ماه در گرجستان زندگی کنید . اما اگر قصد اجاره خانه در گرجستان را دارید ، باید مبلغ اجاره خانه را نیز به این مبلغ اضافه کنید .

 

هزینه زندگی در گرجستان برای خانواده ها چقدر است ، زیما سفر

 

هزینه زندگی در گرجستان برای مجردها چقدر است ؟

 

یک فرد مجرد می تواند با حدود 1300 لاری در ماه در گرجستان گذران زندگی کند . البته به شرطی که در گرجستان خانه داشته باشد و نخواهد به فکر پرداخت اجاره خانه در گرجستان باشد . مشخص است که اگر کسی بخواهد در گرجستان خانه ای برای خودش اجاره کند ، هزینه زندگی ماهانه در گرجستان برایش بیشتر می شود .

 

هزینه زندگی در گرجستان برای مجردها چقدر است ، زیما سفر

 

قیمت مواد اولیه غذایی در گرجستان چقدر است ؟

 

ما قیمت اقلام مختلف در سوپرمارکت های گرجستان را به شما اعلام می کنیم تا بتوانید با مقایسه آن ها با قیمتشان در ایران ذهنیت بهتری به هزینه های زندگی در گرجستان داشته باشید . قیمت نیم کیلو نان در گرجستان حدود 1.20 لاری ، قیمت یک کیلو برنج حدود 3.50 لاری ، قیمت 12 عدد تخم مرغ  4.81 لاری ، قیمت بطری 1.5 لیتری آب 1.17 لاری و قیمت یک کیلو فیله مرغ حدود 10 لاری است .

 

قیمت مواد اولیه غذایی در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

قیمت غذاها در رستوران های گرجستان چقدر است ؟

 

قیمت غذا در یک رستوران ارزان در گرجستان حدود 20 لاری است . از طرفی قیمت غذا برای دو نفر در یک رستوران متوسط در گرجستان حدود 62 لاری می شود . اگر هم بخواهید رستوران سطح بالاتری را در گرجستان انتخاب کنید ، مسلما هزینه بیشتری باید بپردازید .

 

قیمت غذاها در رستوران های گرجستان چقدر است ، ز یما سفر

 

کرایه تاکسی و اتوبوس در گرجستان چقدر است ؟

 

قیمت بلیط یک طرفه برای وسایل حمل و نقل عمومی گرجستان 0.50 لاری و قیمت کارت یک ماهه وسایل حمل و نقل عمومی گرجستان 27.50 لاری است . ضمن اینکه کرایه تاکسی در گرجستان برای یک مسیر تقریبا 10 کیلومتری حدود 13 لاری است .

 

کرایه تاکسی و اتوبوس در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

هزینه قبض آب ، برق ، گاز و ... در گرجستان چقدر است ؟

 

هزینه قبض امکانات اولیه نظیر آب ، برق ، گرمایش و سرمایش در گرجستان برای یک آپارتمان حدودا 85 متر مربعی حدود 113 لاری است . ضمن اینکه تعرفه یک دقیقه مکالمه در گرجستان 0.22 لاری و هزینه اینترنت یک ماهه در گرجستان حدود 45 لاری است .

 

 هزینه قبض برق در گرجستان ، زیما سفر

 

شهریه مهد کودک و دبستان در گرجستان چقدر است ؟

 

اگر شما فرزند کم سن و سالی دارید و اتفاقا قصد کار کردن در گرجستان را دارید ، باید فرزندتان را به جایی مثل مهد کودک بسپارید . در این صورت باید این را بدانید که شهریه مهد کودک یا پیش دبستانی خصوصی برای کل روز به صورت ماهانه حدود 403 لاری است . ضمن اینکه شهریه یک دبستان بین المللی در گرجستان به صورت سالانه حدود 10600 لاری است .

 

شهریه مهد کودک و دبستان در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

هزینه تفریح و ورزش در گرجستان چقدر است ؟

 

اگر اهل ورزش هستید ، باید حدود 112 لاری را برای شهریه یک ماه باشگاه در گرجستان کنار بگذارید . لازم به ذکر است که هزینه اجاره یک ساعته یک زمین تنیس در گرجستان حدود 38 لاری و قیمت بلیط سینما در گرجستان 16 لاری است . پس اگر احیانا از چنین تفریحاتی خوشتان می آید ، باید چنین هزینه هایی را در گرجستان متقبل شوید .

 

هزینه تفریح و ورزش در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

قیمت لباس در گرجستان چقدر است ؟

 

مسلما اگر شما بخواهید در گرجستان زندگی کنید ، گاهی اوقات باید از مراکز خرید و بازارهای این شهر برای خودتان لباس هم بخرید . پس بهتر است که با قیمت حدودی لباس در گرجستان نیز آشنایی داشته باشید . قیمت یک شلوار جین در گرجستان با برندی مثل لیوایز حدود 150 لاری است . ضمنا قیمت یک کفش نایک سطح متوسط در گرجستان حدود 280 لاری و قیمت یک جفت کفش چرم اداری در گرجستان حدود 307 لاری است .

 

قیمت لباس در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

هزینه اجاره یک واحد آپارتمانی در گرجستان چقدر است ؟

 

هزینه اجاره یک واحد آپارتمانی یک خوابه در مرکز شهرهای گرجستان حدود 885 لاری و هزینه اجاره چنین واحدی در حومه شهرهای گرجستان حدود 587 لاری است . هزینه اجاره یک واحد آپارتمانی بزرگتر سه خوابه در مرکز شهرهای گرجستان حدود 1700 لاری و هزینه اجاره چنین واحدی در حومه شهرهای گرجستان حدود 1180 لاری است .

 

هزینه اجاره یک واحد آپارتمانی در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

 

میانگین درآمدها و حقوق ها در گرجستان چقدر است ؟

 

حالا که به صورت جامع و کامل درباره هزینه های زندگی در گرجستان و مبالغ اجاره خانه در گرجستان صحبت کردیم ، باید ببینیم که یک نفر به صورت میانگین چقدر در گرجستان درآمد دارد . واقعیت این است که میانگین درآمد در گرجستان بعد از پرداخت مالیات حدود 1170 لاری است . این یعنی اگر یک خانواده چهار نفره بخواهند در گرجستان زندگی کنند ، باید هر دو نفر زوجین در گرجستان کار کنند و اگر مبلغ درآمدشان مطابق میانگین باشد ، برای پرداخت هزینه های زندگی و مبلغ اجاره خانه با کمی مشکل مواجه می شوند . البته زوج های دو نفره می توانند با کار کردن مشترک و تلاش زیاد ، زندگی بهتری را به نسبت یک خانواده چهار نفره در گرجستان تجربه کنند . نکته دیگر اینکه افراد زیادی در گرجستان هستند که حقوقشان بیشتر از میانگین است و در نتیجه چنین افرادی می توانند زندگی راحت و بی دغدغه تری را در گرجستان داشته باشند . مجردها نیز باید سعی کنند که کاری با حقوق بیشتر از میانگین در گرجستان پیدا کنند و ترجیحا در ماه های اول سکونتشان در گرجستان برای خودشان همخانه ای پیدا کنند تا بتوانند در گرجستان زندگی خوبی را سپری کنند . برای رزرو تور ارزان گرجستان می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

میانگین درآمدها و حقوق ها در گرجستان چقدر است ، زیما سفر

۱۵ آبان ۱۴۰۰

نظرات کاربران