۰۲۱۷۴۶۳۴
اشتباهات متداول توریستان در سفر به گرجستان

اشتباهات متداول توریستان در سفر به گرجستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اشتباهات متداول توریستان در سفر به گرجستان

 

ما امروز می خواهیم متداول ترین ، مهمترین و پر تکرارترین اشتباهات توریستان در طول سفر به گرجستان را به شما یادآور شویم . با ما در زیما سفر همراه باشید تا با هم ببینیم که عموم توریستان در سفر به گرجستان درگیر چه اشتباهاتی می شوند . با خواندن این مطلب می توانید از تک تک این اشتباهات در طول سفر به گرجستان خودداری کنید . می پرسید چه اشتباهاتی هستند که عموم توریستان در سفر به گرجستان درگیر آن ها می شوند ؟ پس بهتر است که ادامه مطلب را از دست ندهید .

 

اشتباهات متداول توریستان در سفر به گرجستان ، زیما سفر

 

نداشتن برنامه مشخص برای سفر به گرجستان

 

در گرجستان شهرهای دیدنی و جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارد . وقتی که شما بدون برنامه از پیش تعیین شده به گرجستان سفر کنید ، به احتمال زیاد با این مشکل مواجه می شوید که نمی دانید باید به چه ترتیبی از جاهای دیدنی و شهرهای دیدنی گرجستان دیدن کنید و چگونه می توانید به بهترین شکل از زمانتان در این کشور استفاده کنید . این دقیقا همان اشتباهی است که اکثر توریستان برای سفر به گرجستان مرتکب آن می شوند . بیشتر توریستان بدون اینکه تحقیقی درباره جاهای دیدنی و اماکن تفریحی این کشور کرده باشند ، راهی گرجستان می شوند و بدون برنامه ریزی و به صورت رندوم شروع به دیدن جاذبه های توریستی گرجستان می کنند . نتیجه این می شود که در نهایت وقت کم می آورند و فرصت بازدید از خیلی از جاذبه های گردشگری معروف گرجستان را از دست می دهند .

 

نداشتن برنامه مشخص برای سفر به گرجستان ، زیما سفر

 

امتحان نکردن غذاهای متنوع گرجستانی

 

شاید باورش برایتان سخت باشد ، اما توریستان متعددی هستند که در طول سفر به گرجستان از امتحان کردن غذاهای محلی این کشور اجتناب می کنند . گردشگران زیادی هستند که در گرجستان به دنبال فست فودها و رستوران های بین المللی هستند تا به جای غذاهای گرجی ، غذاهای نام آشناتر را در این کشور نوش جان کنند . اما باید این را به شما بگوییم که این دسته از توریستان اشتباه بزرگی را در سفر به گرجستان مرتکب می شوند . فراموش نکنید که غذاهای گرجستان جزء خوشمزه ترین و لذیذترین غذاهای دنیا هستند . اگر از ما می پرسید ، بهتر است که برای هر وعده غذایی در گرجستان ، یک غذای متفاوت گرجی را برای خوردن انتخاب کنید و به خودتان این شانس را بدهید که انواع و اقسام غذاهای محلی گرجستان که اتفاقا همه طعم جالبی دارند را در تور گرجستان امتحان کنید .

 

امتحان نکردن غذاهای متنوع گرجستانی ، زیما سفر

 

گرفتار شدن در تله های توریستی در گرجستان

 

نکته ای که باید بدانید ، این است که در هر کشور و هر شهری که توریستی است ، امکان گرفتار شدن در تله های توریستی وجود دارد . گرجستان کشور بسیار محبوبی است که در طول هر فصل و هر سال میزبان توریستان متعددی است . مسلم است که در چنین کشوری و در هر کشور دیگری در دنیا که چنین شرایطی دارد ، افرادی پیدا می شوند که به دنبال سوء استفاده از توریستان هستند . این شما هستید که به عنوان توریست باید حواستان به تله های احتمالی باشد و تمام تلاشتان را بکنید که گرفتار آن ها نشوید . یکی از اتفاقاتی که به کرات برای توریستان در گرجستان پیش می آید ، این است که سوار تاکسی هایی می شوند که راننده هایشان کرایه های سنگین تر از حد معمول را از مسافرانشان طلب می کنند . به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین برای گرفتن تاکسی استفاده کنید و اگر به هر دلیلی خواستید که از تاکسی های گذری شهر استفاده کنید ، از قبل پرس و جو کنید تا مطمئن شوید که کرایه مسیری که مد نظر دارید ، به طور تقریبی چقدر است .

 

گرفتار شدن در تله های توریستی در گرجستان ، زیما سفر

 

تلاش زیاد برای گرفتن تخفیف در گرجستان

 

تخفیف گرفتن در فرهنگ گرجستانی جایگاه ویژه ای ندارد . مردم گرجستان عموما مردم صادقی هستند و وقتی می گویند که قیمت یک وسیله یا یک لباس 20 لاری است ، به احتمال زیاد واقعا قیمت آن 20 لاری است . درست است که در گرجستان هم مثل هر کشوری ، یک سری افراد به دنبال سوء استفاده گری هستند ، اما عموم مردم در این کشور صداقت زیادی دارند . در این کشور فروشنده ها تخفیف گرفتن و چانه زدن را نشانه بی احترامی می دانند . در نتیجه اگر شما در گرجستان مطمئن بودید که قیمت یک کالا یا یک لباس را به درستی به شما اعلام کرده اند و فروشنده مورد نظرتان قصد سوء استفاده از شما را ندارد ، بهتر است که خیلی برای گرفتن تخفیف از او اصرار نکنید و نهایتا یک بار شانستان را برای کم کردن قیمت آن کالا امتحان کنید . اگر دیدید که در آن  یک بار فروشنده با مبلغ اعلامی شما برای خرید آن کالا موافقت نکرد ، دیگر بیشتر اصرار نکنید و اگر قیمت به نظرتان منطقی آمد ، خریدتان را از او انجام دهید . برای رزرو تور ارزان گرجستان می توانید با همکاران ما درآژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

تلاش زیاد برای گرفتن تخفیف در گرجستان ، زیما سفر

۳۰ آبان ۱۴۰۰

نظرات کاربران