۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره فستیوال خرید دبی در سال 2021-2022

همه چیز درباره فستیوال خرید دبی در سال 2021-2022

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره فستیوال خرید دبی در سال 2021-2022

 

همه فستیوال های خرید دبی جذابیت زیادی دارند . اما به طور قطع می توان گفت که هیچ جشنواره دیگری در دبی به اندازه فستیوال خرید دبی هیجان انگیز نیست . ما امروز در زیما سفر می خواهیم شما را با جذاب ترین فستیوال دبی یعنی جشنواره خرید دبی آشنا کنیم . اگر شما هم به خرید در دبی و علی الخصوص خرید ارزان در دبی علاقه دارید ، فرصت خواندن این مطلب و همین طور فرصت سفر به دبی در طول فستیوال خرید دبی را از خودتان نگیرید . چراکه فستیوال خرید دبی جذاب تر از آنی است که می توانید فکرش را کنید .

 

همه چیز درباره فستیوال خرید دبی ، زیما سفر

 

فستیوال خرید دبی چه جور فستیوالی است ؟

 

فستیوال خرید دبی که هر سال برگزار می شود ، جشنواره ای است که معمولا در طول یک ماه و نیم در دبی میزبانی می شود . این فستیوال به عنوان یکی از مفرح ترین جشنواره های دبی شناخته می شود و در طول آن جدای از اینکه یک حراجی بزرگ در مراکز خرید دبی برپا می شود ، انواع و اقسام کنسرت ها ، برنامه های آتش بازی ، برنامه های تفریحی و ... در سرتا سر دبی میزبانی می شوند تا دبی شادترین روزهای خودش را در طول این فستیوال تجربه کند . با این اوصاف مشخص است که سفر به دبی در طول فستیوال خرید دبی تیری است که به چند نشان می خورد و مزایای زیادی برای شما دارد .

 

فستیوال خرید دبی چه جور فستیوالی است ، زیما سفر

 

فستیوال خرید دبی در چه زمانی از سال برگزار می شود ؟

 

فستیوال خرید دبی معمولا در ماه دسامبر و ژانویه برگزار می شود و اصولا تاریخ برگزاری آن در طول هر سال با سال دیگر متفاوت است . مثلا تاریخ برگزاری فستیوال خرید دبی در سال 2021-2022 از 15 دسامبر تا 29 ژانویه است که این یعنی فستیوال خرید دبی 1400 از اواسط ماه آخر سال 2021 شروع می شود و تا اواخر ماه اول سال 2022 ادامه پیدا می کند . اگر این تاریخ را به تقویم فارسی برگردانید ، می بینید که فستیوال خرید دبی در سال 1400 از 24 آذر تا 9 بهمن است .

 

فستیوال خرید دبی در چه زمانی از سال برگزار می شود ، زیما سفر

 

لباس های مراکز خرید دبی در طول جشنواره چقدر تخفیف می خورند ؟

 

سوالی که احتمالا برای همه شما پیش آمده ، این است که در طول فستیوال خرید دبی لباس های مراکز خرید دبی دقیقا چقدر تخفیف می خورند و آیا اصلا تخفیف های مراکز خرید دبی در طول جشنواره خرید دبی آنقدری زیاد هستند که ارزشش را داشته باشند که به خاطرشان راهی دبی شویم ؟ در جواب باید به شما بگوییم که صد درصد ارزشش را دارد . چرا که لباس های مراکز خرید دبی تخفیف های مختلفی می خورند که این تخفیف ها گاهی تا 90 درصد هم بالا می روند . این بدین معنی است که اجناس دبی در فستیوال خرید دبی از هر وقت دیگری در سال ارزانتر می شوند و مسلم است که فستیوال خرید دبی فرصت نابی برای خرید لباس ارزان در دبی است .

 

لباس های مراکز خرید دبی در طول جشنواره چقدر تخفیف می خورند ، زیما سفر

 

کدام مراکز خرید دبی در جشنواره خرید دبی تخفیف های بهتری دارند ؟

 

همه تخفیف های جشنواره خرید دبی در همه مراکز خرید دبی جذاب و هیجان انگیز هستند . هرچه شما بیشتر در جشنواره خرید دبی در میان مراکز خرید متنوع این شهر گشت بزنید ، بیشتر متوجه می شوید که چه لطف بزرگی به خودتان کرده اید که در زمان برگزاری فستیوال خرید دبی به امارات سفر کرده اید ! در نتیجه توصیه ما به شما این است که در طول این جشنواره تا می توانید از مراکز خرید مختلف دبی دیدن کنید و تا می توانید از فروشگاه های بیشتری در دبی خرید کنید و اجناس بیشتری را با خودتان به ایران برگردانید . چرا که لباس ها و اجناس دیگر در مراکز خرید دبی در طول این جشنواره واقعا ارزان می شوند . اما به هر حال اگر وقت کمی برای گشت و گذار در بین مراکز خرید دبی دارید یا اینکه بودجه تان برای خرید محدود است و ترجیح می دهید فقط از چند مرکز خرید مشخص در جشنواره خرید دبی دیدن کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم که اول از همه از مرکز خرید گلوبال ویلیج دبی و بعد از چند تا از دیگر مراکز خرید بزرگ دبی مثل مرکز خرید سیتی سنتر دیره ، دبی مال و همین طول امارات مال دیدن کنید . اگر شما هم مشتاقید که برای فستیوال خرید دبی به این شهر سفر کنید ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا ارزانترین تور دبی ویژه فستیوال خرید دبی را به شما آفر دهند .

 

کدام مراکز خرید دبی در جشنواره خرید دبی تخفیف های بهتری دارند ، زیما سفر 

 

شماره تماس جهت رزرو تور 09383362318

۲۹ آذر ۱۴۰۰

نظرات کاربران