۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین پارک های آبی استانبول

بهترین پارک های آبی استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

کدام پارک آبی استانبول بهتر است ؟

 

همان طور که احتمالا حدسش را می زنید ، در شهری به بزرگی و محبوبیت استانبول پارک های آبی متعددی وجود دارد . پارک هایی که هر کدامشان امکانات تفریحی مخصوص به خودشان را دارند و هر کدامشان می توانند یک مکان تفریحی عالی برای گذراندن یک روز تفریحی مجردی یا خانوادگی باشند . اما سوال این است که از بین همه پارک های آبی استانبول کدام ها گزینه های بهتری برای تفریح هستند و بهتر است که وقت و هزینه مان را برای رفتن به کدام پارک آبی در استانبول اختصاص دهیم ؟ اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید ، با ما در زیما سفر همراه باشید تا با هم با بهترین پارک های آبی استانبول آشنا شویم و ببینیم که هر کدامشان به خاطر چه علتی محبوبیت پیدا کرده اند و چرا در لیست بهترین پارک های آبی استانبول جای گرفته اند .

 

کدام پارک آبی استانبول بهتر است ، زیما سفر

 

پارک آبی مارینا استانبول

 

پارک آبی مارینا استانبول که نام کامل آن مارینا آکوا پارک واترلند است ، به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی استانبول شناخته می شود و این روزها تعریف و تمجیدهای زیادی از آن شنیده می شود . در واقع پارک آبی مارینا بزرگترین پارک آبی استانبول است و به همین دلیل است که محبوبیت ویژه ای بین توریست های این شهر پیدا کرده است . در این پارک آبی جذاب در استانبول انواع و اقسام سرسره های آبی عجیب و غریب و وسایل بازی متنوع وجود دارد که هر کدامشان می توانند دنیایی از هیجان را به شما هدیه کنند . اگر می خواهید از امکانات کامل یک پارک آبی بزرگ و مجهز استفاده کنید ، بهترین انتخاب برای شما همین پارک آبی مارینا استانبول است که داخل مجموعه شهربازی ویاپورت مارینا قرار گرفته است .

 

پارک آبی مارینا استانبول ، زیما سفر

 

پارک آبی دلفین استانبول

 

پارک آبی آکوا کلاب دلفین که به اختصار با نام پارک آبی دلفین استانبول شناخته می شود ، در منطقه ای به نام اسنکنت قرار گرفته است . یکی از مزیت هایی که این پارک آبی دارد ، این است که سرویس های رایگانی به نقاط مختلف استانبول دارد که با کمک آن ها می توانید به راحتی به این پارک آبی در استانبول دسترسی پیدا کنید . پارک آبی دلفین با امکانات تفریحی متنوعی که دارد ، به یکی از بهترین اماکن تفریحی استانبول برای تفریحات خانوادگی تبدیل شده است . مخصوصا اینکه یک سری استخر شنا بزرگ در آن وجود دارد که واقعا شنا در آن ها تجربه دلچسبی است .

 

پارک آبی دلفین استانبول ، زیما سفر

 

پارک آبی آکوا مارین استانبول

 

پارک آبی آکوا مارین یکی از جذاب ترین پارک های آبی استانبول است . می پرسید چرا ؟ به این دلیل که این پارک آبی در ساحل محله بویوک چکمجه قرار گرفته است و در نتیجه شما می توانید در حین اینکه از سرسره های آبی آن پایین می آیید ، منظره چشم نواز دریا را تماشا کنید . پس اگر دوست دارید که در یک پارک آبی خوب در استانبول با چشم انداز دریا تفریح کنید و یک روز به یادماندنی را در استانبول تجربه کنید ، می توانید روی پارک آبی آکوا مارین استانبول حساب باز کنید . مطمئن باشید که دیدن چشم انداز دریای زیبای آن ، در حالی که با سرعت و با هیجان از یک سرسره آبی پایین می آیید ، تجربه بسیار متفاوتی برایتان خواهد بود .

 

پارک آبی آکوا مارین استانبول ، زیما سفر

 

پارک آبی کولیسیوم استانبول

 

پارک آبی کولیسیوم استانبول که در منطقه بیکوز ساخته شده است ، یکی دیگر از محبوب ترین پارک های آبی استانبول است . این پارک آبی با اینکه در مرکز شهر استانبول واقع شده است ، داخل طبیعت قرار گرفته است و لوکیشن بسیار جالبی دارد . معمولا افرادی به این پارک آبی در استانبول می روند که از تفریح و شنا در یک محوطه سرسبز لذت می برند و به طبیعت علاقه خاصی دارند . نگاهی به تصویر این پارک آبی بیندازید و اگر احساس کردید که شنا کردن در چنین فضایی برای شما هم تجربه جالبی است ، حتما پارک آبی کولیسیوم استانبول را برای تفریح در تور استانبول اتنخاب کنید . راستی انتخاب شما کدامیکی از این پارک های آبی است ؟ ما سعی کردیم که در این مطلب به سلیقه های مختلف توجه کنیم و گلچینی از بهترین پارک های آبی استانبول با تم و حال و هوای متفاوت را به شما معرفی کنیم تا شما هم بتوانید بنا بر سلیقه خودتان ، بهترین پارک آبی استانبول را برای تفریح انتخاب کنید . برای رزرو تور ارزان استانبول ویژه نوروز می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

پارک آبی کولیسیوم استانبول ، زیما سفر

۱۸ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران