۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین لوکیشن های استانبول برای عکاسی

بهترین لوکیشن های استانبول برای عکاسی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

در کجای استانبول می توانیم عکس اینستاگرامی بگیریم ؟

 

حتما شما هم تا به حال در حال گشت زدن در اینستاگرام عکس های زیبای زیادی را دیده اید که لوکیشن آن ها استانبول بوده است . اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از لوکیشن های استانبول برای گرفتن عکس اینستاگرامی بهتر هستند ، در ادامه مطلب همراهمان باشید . ما امروز در زیما سفر می خواهیم به شما بگوییم که بهتر است که برای عکاسی به کدام نقطه از استانبول بروید .

 

در کجای استانبول می توانیم عکس اینستاگرامی بگیریم ، زیما سفر

 

عکاسی در کنار خانه های رنگارنگ محله بالات استانبول

 

یکی از زیباترین محله های استانبول ، محله ای به نام بالات است . محله ای که اخیرا به یکی از محبوب ترین لوکیشن های استانبول برای عکاسی تبدیل شده است و این روزها توریست های زیادی برای عکس گرفتن در کنار خانه های رنگارنگ قدیمی و کلیساهای زیبای بالات به این محله مراجعه می کنند . قدمت بعضی از خانه های چوبی این محله به 200 سال قبل می رسد . خانه هایی که یکی از یکی زیباتر هستند و هر کدامشان می توانند یک موقعیت عالی را برای گرفتن یک عکس یادگاری جذاب برایتان فراهم کنند .

 

عکاسی در کنار خانه های رنگارنگ محله بالات استانبول ، زیما سفر

 

عکاسی در بازار بزرگ استانبول

 

بازار بزرگ استانبول یکی دیگر از لوکیشن های خوب عکاسی در استانبول است . این بازار تاریخی زیبایی خارق العاده ای دارد و با حس و حال نوستالژیک و قدیمی که دارد ، لوکیشن بسیار خوبی برای عکس های یادگاری است . به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال گرفتن عکس های خوب یادگاری در استانبول هستید ، مستقیما به بازار بزرگ استانبول بروید ، دوربین عکاسی یا گوشی تلفن همراهتان را در دستتان بگیرید ، روانه راسته های مختلف این بازار شوید و تا می توانید در موقعیت های مختلف و با پس زمینه های متنوع مغازه های این بازار عکس بگیرید .

 

عکاسی در بازار بزرگ استانبول ، زیما سفر

 

عکاسی در بازار ادویه استانبول

 

بازار ادویه استانبول پر از ادویه های رنگارنگ است که واقعا می تواند جلوه خوبی به عکس های شما بدهند . اگر دوست دارید که عکس های یادگاریتان در استانبول رنگ و لعاب ویژه ای داشته باشند و در ضمن از حس و حال بازارهای سنتی هم خوشتان می آید ، بازار ادویه استانبول می تواند برای شما یک گزینه عالی و بی نظیر برای عکاسی باشد .

 

عکاسی در بازار ادویه استانبول ، زیما سفر

 

عکاسی در کنار ایاصوفیه استانبول

 

ایاصوفیه که یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری استانبول است ، دیزاین بسیار زیبایی دارد . به شما توصیه می کنیم که برای اینکه بتوانید عکس های خاصی از سفرتان به استانبول داشته باشید ، حتما یک روز به ایاصوفیه بروید و حتما در کنار آن عکس بگیرید . حتی می توانید به داخل بنای ایاصوفیه هم بروید و با بک گراند پنجره های زیبای ایاصوفیه و چلچراغ های جذاب آن از خودتان عکس یادگاری بگیرید .

 

عکاسی در کنار ایاصوفیه استانبول ، زیما سفر

 

عکاسی در حیاط مسجد آبی استانبول

 

حیاط مسجد آبی یکی دیگر از بهترین لوکیشن های استانبول برای گرفتن عکس های اینستاگرامی است . مسجد آبی استانبول جدای از اینکه مسجد بسیار زیبایی برای بازدید است ، گزینه بسیار خوبی برای عکاسی در استانبول محسوب می شود و افراد زیادی برای عکاسی به حیاط آن مراجعه می کنند . از آنجایی که این مسجد یکی از شلوغ ترین جاذبه های گردشگری استانبول است ، بهتر است که صبح زود برای عکاسی در حیاط آن حضور داشته باشید تا بتوانید بدون حضور توریست های دیگر در بک گراند ، از خودتان عکس های یادگاری جالبی بگیرید .

 

عکاسی در حیاط مسجد آبی استانبول ، زیما سفر

 

عکاسی در پشت بام کوبه استانبول

 

تا همین چند سال قبل ، یک کافه و گالری هنر کوچک و بامزه در نزدیکی بازار ادویه استانبول وجود داشت که به آن کافه کوبه می گفتند . این کافه که چشم انداز زیبایی به شهر استانبول داشت ، همیشه سرشار از آرامش بود. متاسفانه حالا آن کافه دیگر وجود ندارد و فقط یک پشت بام از آن به یادگار باقی مانده است که عکاسان زیادی به آن مراجعه می کنند تا یکی از معروف ترین قاب های استانبول را توسط دوربینشان ثبت کنند . شما هم می توانید در صورت تمایل به پشت بام کوبه مراجعه کنید و در این لوکیشن معروف عکس بگیرید . قسمت جالب ماجرا اینجاست که یک قالیچه سنتی با کوسن های طرح دار، ظرف میوه و استکان های چای در این لوکیشن قرار داده شده اند تا افراد بتوانند عکس های بهتری در این مکان بگیرند . البته همان طور که حدسش را می زنید ، گرفتن عکس در این لوکیشن زیبا رایگان نیست و شما باید 100 لیره برای عکس گرفتن بر روی پشت بام کوبه استانبول پرداخت کنید . برای رزرو تور ارزان استانبول می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

عکاسی در پشت بام کوبه استانبول ، زیما سفر

۲۰ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران