۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مناطق تفلیس برای اقامت و تفریح

بهترین مناطق تفلیس برای اقامت و تفریح

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مناطق معروف تفلیس را بشناسید

 

به نظر شما چه عاملی باعث می شود که یک منطقه به عنوان یکی از بهترین مناطق یک شهر شناخته شود ؟ اینکه یک منطقه امن باشد ، زیبا باشد ؟ دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی آن شهر داشته باشد ؟ امکانات خوبی داشته باشد ؟ منطقه خاصی باشد و جاذبه های گردشگی یا اماکن تفریحی خوبی داشته باشد ؟ ما در زیما سفر سعی کرده ایم که در این مطلب بر اساس همه این فاکتورها لیستی از بهترین مناطق تفلیس گرجستان تهیه کنیم تا شما هم بتوانید با توجه به اولویت هایی که دارید ، بهترین منطقه تفلیس را برای اقامت یا تفریح انتخاب کنید .

 

مناطق معروف تفلیس را بشناسید ، زیما سفر

 

منطقه آبانوتوبانی ، بهترین منطقه تفلیس برای کافه گردی و رستوران گردی

 

منطقه آبانوتوبانی که اتفاقا یکی از توریستی ترین مناطق تفلیس است ، در قلب این شهر قرار گرفته است . این منطقه از جهت اینکه ساختمان های بسیار زیبا با معماری جذاب دارد و از این جهت که کافه ها و رستوران های متنوعی دارد ، از نظر توریست ها یکی از بهترین مناطق تفلیس است . شما خیلی راحت می توانید یک صبح تا شب را در این منطقه گشت و گذار کنید و سرگرم تماشای ساختمان های زیبای آن و وقت گذرانی در کافه های دنج و جذاب آن شوید . می دانید جذابیت این منطقه در تفلیس به چیست ؟ به اینکه حال و هوای تاریخی آن به خوبی حفظ شده است ! حتی با اینکه در آن انواع و اقسام کافه ها ، بوتیک ها و رستوران ها ساخته شده است ، اما هنوز هم می توان جذابیت های یک منطقه تاریخی را در آن به چشم دید .

 

منطقه آبانوتوبانی، بهترین منطقه تفلیس برای کافه گردی و رستوران گردی ، زیما سفر

 

منطقه ورونتسوی و حومه ، بهترین منطقه تفلیس برای تفریح

 

به محض اینکه قدم در منطقه ورنتسوی بگذارید ، تفاوت آن با دیگر مناطق تفلیس و حال و هوای جالب و خاصش را احساس می کنید . چه شما به یکی از کافه های شیک این منطقه بروید ، چه به یکی از کلاب های آن بروید ، دنیایی از احساسات جالب را در این منطقه تجربه می کنید . هر گوشه از این منطقه می تواند یک هیجان متفاوت را برای توریست ها و گردشگران به ارمغان بیاورد . یک مورد دیگر که باعث دوست داشتنی تر شدن این منطقه دیدنی در تفلیس شده ، این است که ساختمان های تاریخی زیبایی دارد و از همه نظر منطقه خوبی برای تفریح است .

 

منطقه ورونتسوی و حومه، بهترین منطقه تفلیس برای تفریح ، زیما سفر

 

منطقه سولولاکی ، یک منطقه ارزان در تفلیس برای اقامت

 

منطقه سولولاکی با خیابان های باریک و دنج ، ساختمان ها و کافه های قدیمی و خاصی که دارد ، هر توریستی را شیفته خودش می کند . مخصوصا آن دسته از توریست هایی را که از حضور در منطقه ای که حال و هوای متفاوتی دارند و تجربه اقامت در آن ها منحصر به فرد است ، خوششان می آید . یکی از ویژگی های مثبت منطقه سولولاکی این است که به راحتی با پای پیاده می توان به نقاط مختلف آن دسترسی پیدا کرد و در ضمن یکی از ارزانترین مناطق تفلیس برای اقامت محسوب می شود . به همین دلیل اصولا بک پکرها که با یک کوله پشتی و با کمترین بودجه راهی سفر می شوند ، به دنبال اقامت در این منطقه از تفلیس هستند .  

 

منطقه سولولاکی، یک منطقه ارزان در تفلیس برای اقامت ، زیما سفر

 

منطقه لیسی ، بهترین منطقه تفلیس برای تفریحات خانوادگی 

                 

برای آن دسته از افرادی که از بودن در مناطق آرام خوششان می آید ، منطقه لیسی بهترین منطقه تفلیس گرجستان برای اقامت و تفریح است . این منطقه حال و هوای بسیار آرامی دارد و همین باعث شده که خیلی از خانواده ها از تفریح و گشت و گذار در آن استقبال کنند . یکی دیگر از جذابیت های منطقه لیسی تفلیس به این است که مسیرهای طبیعی گردی مخفی زیادی دارد و توریست ها می توانند با قدم زدن در این مسیرهای طبیعی گردی از تپه های جنگلی و سر سبز اطراف این منطقه دیدن کنند .

 

منطقه لیسی، بهترین منطقه تفلیس برای تفریحات خانوادگی ، زیما سفر

 

منطقه سابورتالو ، بزرگترین منطقه تفلیس

 

منطقه سابورتالو که که در مرکز شهر تفلیس قرار گرفته است ، بزرگترین منطقه تفلیس است و از نظر دسترسی ، یکی از بهترین مناطق تفلیس برای اقامت است . این منطقه شاید ساختمان های تاریخی ، مراکز خرید یا کافه های خیلی زیادی نداشته باشد ، اما به خاطر دسترسی خوبی که دارد ، به یکی از محبوب ترین مناطق تفلیس تبدیل شده است . در نهایت یادتان باشد که تفلیس شهر خیلی بزرگی نیست و شما در هر کدام از این مناطق تفلیس که اقامت کنید ، به راحتی می توانید به دیگر مناطق تفلیس نیز بروید و برای تفریح و گشت و گذار و بازدید از جاهای دیدنی هر کدام از مناطق تفلیس وقت بگذارید . حالا با همه این اوصاف به نظر شما کدام منطقه تفلیس برای تفریح یا اقامت خود شما بهتر است ؟ شما فکر می کنید که کدام منطقه در تفلیس از بقیه جذاب تر است ؟ راستی کافی است که با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید تا اولا بهترین هتل های هر منطقه در تفلیس را به شما معرفی کنیم و دوما ارزانترین تور تفلیس گرجستان را به شما آفر دهیم . منتظر تماس تک تک شما عزیزان هستیم .

 

منطقه سابورتالو، بزرگترین منطقه تفلیس ، زیما سفر 

۲۳ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران