۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین بازارهای عمده فروشی دبی

بهترین بازارهای عمده فروشی دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بهترین بازارهای عمده فروشی دبی

 

ما امروز می خواهیم بهترین بازارهای عمده فروشی دبی را به شما معرفی کنیم . بازارهایی که در واقع بعضی هایشان بازارهای عمده فروشی چینی هستند که در دبی قرار گرفته اند و همیشه با قیمت های مناسب و اجناس متنوعی که دارند ، نظر تاجران و فروشنده ها را به خودشان جلب می کنند . با ما در زیما سفر همراه باشید تا با هم ببینیم که چه بازارهای عمده فروشی در دبی وجود دارد و هر کدامشان چه ویژگی هایی دارند .

 

بهترین بازارهای عمده فروشی دبی ، زیما سفر

 

اوت لت مال دبی

 

اوت لت مال دبی که در نزدیکی جاده العین قرار گرفته است ، هر روز هفته باز است . این بازار که یک محوطه بزرگ دارد ، محلی است که در آن اجناس استوک دیزاینرهای مطرح با قیمت های عمده و با نرخ بسیار مناسب فروخته می شوند. این بازار گزینه خوبی برای خرید عمده است . به این دلیل که امکان خرید اجناس بسیار خوب و مرغوب از کاتالوگ های فصل قبلی برندهای معروف در آن مهیا شده است و اجناس آن عموما قیمت بسیار مناسبی دارند . تنها بدی که این بازار دارد ، این است که سایزبندی لباس های آن کامل نیست و ممکن است که شما نتوانید از یک مدل لباس ، همه نوع سایزی را خریداری کنید .

 

اوت لت مال دبی ، زیما سفر

 

بازار دراگون مارت دبی

 

دراگون مارت یکی از بهترین بازارهای عمده فروشی دبی است . این بازار چینی حدود 4000 فروشگاه دارد که در آن ها همه چیز از مبلمان و وسایل الکترونیکی گرفته تا انواع پارچه ، لباس ، کفش ، عروسک و کیف به فروش می رسد . همه اجناسی که در این بازار عمده فروشی در دبی برای فروش گذاشته شده اند ، ساخت کشور چین هستند و قیمت آن ها نیز بسیار پایین است . پس اگر به دنبال یک بازار عمده فروشی ارزان در دبی هستید ، بهتر است که همین بازار دراگون مارت را برای خرید انتخاب کنید .

 

بازار دراگون مارت دبی ، زیما سفر

 

بازار الکرامه دبی

 

الکارامه نام یک بازار عمده فروشی بسیار خوب است که لباس ها ، عروسک ها ، ساعت ها ، کیف ها و کفش های بسیار متنوعی در آن برای فروش موجود هستند . این بازار که با نام کرامه نیز شناخته می شود ، بازار بسیار خوبی برای خرید اجناس ارزان است . مخصوصا برای کسانی که تخفیف گرفتن را بلد هستند و این مهارت را دارند که قیمت اعلام شده توسط فروشنده را برای خودشان پایین تر بیاورند . تنها نکته ای که باید در این بازار عمده فروشی در دبی به آن توجه کنید ، این است که بعضی از اجناس این بازار غیر اورجینال یا کپی محصولات اصلی هستند .

 

بازار الکرامه دبی ، زیما سفر

 

بازار نایف دبی

 

بازار نایف یک بازار بسیار معروف در دبی است که بیشتر به خاطر متنوع بودن محصولاتش در دبی معروف شده است . در این بازار علاوه بر محصولاتی مثل حنا ، انواع و اقسام لباس های سنتی عربی و حتی زیورآلات و اکسسوری های گوناگون با قیمت های خرده فروشی و عمده فروشی فروخته می شود . بازار نایف یک بازار عالی برای خرید محصولات چرمی ، انواع و اقسام پارچه ، محصولات الکترونیکی و لباس های عربی است و در کل خیلی از محصولاتی که به فرهنگ عربی به نوعی مرتبط هستند ، در آن برای فروش موجودند .

 

بازار نایف دبی ، زیما سفر

 

بازار مینا دبی

 

بازار مینا یک بازار عمده فروشی در دبی است که نامش بر اساس اسم یک بازار هندی در دهلی نامگذاری شده است . در این بازار انواع و اقسام لباس های پاکستانی و هندی فروخته می شود و اغلب لباس هایشان قیمت های بسیار ارزانی دارند . ضمنا بازار مینا یکی از بهترین بازارهای دبی برای خرید زیورآلات ارزان است و با همه این اوصاف می توان به آن به چشم یکی از بهترین گزینه های موجود در دبی برای خرید لباس ارزان و لباس عمده نگاه کرد .

 

بازار مینا دبی ، زیما سفر

 

بازار قدیمی دیره

 

بازار قدیمی دیره یک بازار عمده فروشی است که در منطقه بر دبی قرار گرفته است . بازار قدیمی دیره یکی از بهترین بازارهای دبی برای خرید پارچه ، کفش و لباس های سنتی و در عین حال زیبا و شیک است . خوبی این بازار به این است که اجناس آن با اینکه ارزان قیمت هستند ، اما کیفیت خوبی دارند . یک مزیت دیگر این بازار این است که امکان تخفیف گرفتن در آن وجود دارد و در نتیجه شما می توانید اجناس ارزان آن را با قیمت های مناسب تر از حالت عادی نیز تهیه کنید . برای رزرو تور ارزان دبی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

بازار قدیمی دیره ، زیما سفر

۲۷ دی ۱۴۰۰

نظرات کاربران