۰۲۱۷۴۶۳۴
در نمایشگاه سفر دبی چه خبر است

در نمایشگاه سفر دبی چه خبر است

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

نمایشگاه Travel دبی

 

چقدر درباره نمایشگاه سفر دبی اطلاعات دارید ؟ اگر شما هم دوست دارید که با این نمایشگاه خاص و متفاوت در دبی آشنا شوید ، در ادامه مطلب با ما در زیما سفر همراه باشید تا به شما بگوییم که نمایشگاه تراول دبی تا چه اندازه نمایشگاه جالب و دیدنی است . نمایشگاهی که یک بار دیگر ثابت می کند که دبی همیشه در برگزاری نمایشگاه های خارق العاده یک سر و گردن بالاتر از شهرهای دیگر دنیاست . در این مطلب شما را با ویژگی های نمایشگاه سفر دبی ، موضوعات آن و همین طور تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه تراول دبی آشنا می کنیم .

 

نمایشگاه Travel دبی ، زیما سفر

 

نمایشگاه تراول دبی چجور نمایشگاهی است ؟

 

نمایشگاه سفر و گردشگری دبی که نام اصلی آن نمایشگاه تراول اند توریسم دبی است ، جایی است که در آن مقاصد گردشگری سراسر دنیا معرفی می شوند . نمایشگاهی که باعث می شود صنعت گردشگری خاورمیانه متحول شود و علاوه بر این ، نام شهر دبی و کشور امارات بیشتر و بیشتر سر زبان ها بیفتد . اما در این نمایشگاه دقیقا چه خبر است ؟ در ادامه مطلب بیشتر درباره نمایشگاه سفر و گردشگری دبی با شما صحبت می کنیم .

 

نمایشگاه تراول دبی چجور نمایشگاهی است ، زیما سفر

 

در نمایشگاه تراول دبی چه خبر است ؟

 

در نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی ، معرفی مقاصد گردشگری مختلف و شهرهای توریستی متنوع دنیا انجام می شود . در این نمایشگاه دبی بزرگترین برندهای مربوط به صنعت گردشگری مثل هتل های معروف و بنام شرکت می کنند و گذشته از این ها ، کمپانی های بزرگی که به نوعی کارشان تامین تکنولوژی های مربوط به سفر است و همین طور ایرلاین ها ، حضور پیدا می کنند تا هم نام خودشان و هم نام کشورشان را در صنعت گردشگری بالا ببرند .

 

در نمایشگاه تراول دبی چه خبر است ، زیما سفر

 

نمایشگاه تراول دبی در سال 2021 چگونه برگزار شد ؟

 

جالب است بدانید که نمایشگاه تراول دبی در سال 2021 در یک اقدام جالب و با هوشمندی بسیار زیاد ، به دو شکل حضوری و مجازی برگزار شد .  به این شکل که هم توریست ها و گردشگران می توانستند به صورت حضوری در نمایشگاه تراول دبی شرکت کنند و با مقاصد گردشگری مختلف دنیا آشنا شوند و هم این امکان برای مردم سراسر دنیا وجود داشت که به صورت مجازی در آن شرکت داشته باشند . در واقع افرادی که امکان سفر به دبی را در زمان برگزاری نمایشگاه سفر دبی نداشتند ، می توانستند به صورت مجازی حال و هوای شرکت در نمایشگاه تراول دبی را تجربه کنند و آن ها نیز با صنعت گردشگری دنیا آشنا شوند و اطلاعات گردشگری خودشان را به روز کنند .

 

نمایشگاه تراول دبی در سال 2021 چگونه برگزار شد ، زیما سفر

 

نمایشگاه تراول دبی در چه تاریخی برگزار می شود ؟

 

نمایشگاه تراول دبی قرار است که در سال 2022 از 9 تا 12 می یعنی از 19 اردیبهشت تا 22 اردیبهشت برگزار می شود . اگر شما هم به سفر علاقه دارید یا دوست دارید که با جاذبه های گردشگری سراسر دنیا آشنا شوید یا به هر دلیلی برایتان جالب است که با به روزترین فناوری های سفر و با خاص ترین جاذبه های توریستی و امکانات گردشگری کشورهای مختلف دنیا آشنا شوید ، حتما برای بازدید از نمایشگاه تراول دبی 2022 برنامه ریزی کنید . اگر هم که کارتان به صنعت گردشگری مربوط است ، مشخص است که بازدید از نمایشگاه تراول دبی می تواند تاثیر مستقیمی بر پیشرفت های کاریتان بگذارد . در نهایت این را هم بگوییم که نمایشگاه تراول دبی که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود ، این قدرت را دارد که یک بار دیگر صنعت گردشگری کشورهای مختلف دنیا را با یکدیگر متحد کند و آینده صنعت گردشگری بین المللی را شکل دهد! راستی شما هم دوست دارید که در نمایشگاه سفر دبی شرکت کنید ؟ برای رزرو تور ارزان دبی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید . 

 

نمایشگاه تراول دبی در چه تاریخی برگزار می شود ، زیما سفر

۲۴ فروردین ۱۴۰۱

نظرات کاربران