۰۲۱۷۴۶۳۴
دانستنی های جالب درباره آکواریوم دبی مال

دانستنی های جالب درباره آکواریوم دبی مال

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

دانستنی های جالب درباره آکواریوم دبی مال

 

آکواریوم دبی که یکی از معروف ترین جاهای دیدنی مجموعه دبی مال است ، یک شگفتی به تمام معناست . جایی که عظمت آن هر کسی را شگفت زده می کند و همیشه از آن به عنوان یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی دبی یاد می شود. جایی که شما می توانید خاص ترین تجربه ها را در آن کسب کنید . چه بخواهید که عجیب و غریب ترین و نادرترین آبزیان را از نزدیک ببینید و چه بخواهید با شنا در کنار کوسه ها هیجان را تجربه کنید ، قطعا عاشق آکواریوم دبی می شوید . با ما در زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با آکواریوم دبی آشنا کنیم . در ادامه سعی می کنیم که یک سری حقایق و دانستنی های جالب را درباره آکواریوم دبی مال به شما ارائه کنیم و هم نکات کاربردی برای بازدید از آن را به شما بگوییم .

 

دانستنی های جالب درباره آکواریوم دبی مال ، زیما سفر

 

آکواریوم دبی مال ، بزرگترین آکواریوم سرپوشیده دنیا

 

یکی از افتخارات و در واقع یکی از رکوردهایی که دبی مال کسب کرده ، این است که به عنوان بزرگترین آکواریوم سرپوشیده جهان شناخته می شود . این آکواریوم بزرگ که ظرفیت 10 میلیون لیتر آب را دارد ، جایی است که در آن بیش از 33000 آبزی از بیش از 200 گونه مختلف زندگی می کنند و این یعنی بازدید از آن شانس این را برایتان فراهم می کند تا آشنایی بسیار خوبی با جهان زیر آب ها پیدا کنید .

 

آکواریوم دبی مال، بزرگترین آکواریوم سرپوشیده دنیا ، زیما سفر

 

آکواریوم دبی مال ، ساخت طراحان استرالیایی

 

جالب است بدانید که آکواریوم دبی مال توسط یک شرکت معماری و طراحی داخلی استرالیایی طراحی و ساخته شده است . این مجموعه تفریحی به قدری خاص است که تا به حال چندین و چند جایزه ، عنوان و افتخار را کسب کرده است و با همه این اوصاف می توانید مطمئن باشید که تجربه بازدید از آن با تجربه بازدید از هر آکواریوم دیگری در هر کشور و شهری در دنیا متفاوت است .

 

آکواریوم دبی مال، ساخت طراحان استرالیایی ، زیما سفر

 

آکواریوم دبی مال ، یک کلاس درس جالب

 

یکی از خوبی هایی که بازدید از آکواریوم دبی مال دارد ، این است که شما در آن اطلاعات بسیار جالبی را درباره آبزیان به دست می آورید و حقایقی را کشف می کنید که تک تکشان برایتان شگفت انگیز و باورنکردنی هستند . در این آکواریوم متخصصانی حضور دارند که درباره خرچنگ های عنکبوتی ، موش های دریایی ، اسب های دریایی ، چترهای دریایی و انواع و اقسام آبزیان نادر به بازدیدکنندگان توضیحات جالبی را ارائه می کنند و با این اوصاف می توانیم بگوییم که بازدید از آکوایوم دبی مال شبیه به یک کلاس درس بسیار جذاب است که اطلاعاتش شما را هم متعجب می کند .

 

آکواریوم دبی مال، یک کلاس درس جالب ، زیما سفر

 

آکواریوم دبی مال ، محلی برای تجربه های هیجان انگیز

 

آکواریوم دبی مال به قدری زیبا و خاص طراحی شده که حتی قدم زدن در آن و دیدن آکواریوم ها و آبزیان آن به تنهایی تجربه منحصر به فردی است . اما اگر شما اهل هیجان باشید ، می توانید این تجربه را به یک تجربه خاص تر نیز تبدیل کنید . کافی است که یکی از بلیط های تفریحات متنوع آکواریوم دبی مال همچون شنا با کوسه ها ، غواصی درون قفس ، قایق سواری با قایق کف شیشه ای و ... را برای خودتان خریداری کنید تا شانس این را پیدا کنید که عجیب ترین تجربه زندگیتان را روز بازدیدتان از آکواریوم دبی مال کسب کنید . یک نکته جالب اینکه اگر بخواهید در آکواریوم دبی مال غواصی کنید ، به شما آموزش هایی در این راستا داده می شود و مدرکی به شما اعطا می شود که با آن می توانید در هر گوشه ای از دنیا غواصی کنید . یکی دیگر از تفریحاتی که می توانید در آکواریوم دبی داشته باشید ، عکاسی زیر آب است . اگر دوست دارید که عکس های جالبی در زیر آب و در کنار آبزیان عجیب و غریب داشته باشید ، حتما باید از آکواریوم دبی مال دیدن کنید .

 

آکواریوم دبی مال، محلی برای تجربه های هیجان انگیز ، زیما سفر

 

قیمت بلیط و ساعات بازدید از آکواریوم دبی مال

 

آکواریوم دبی مال در همه روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز است و شما می توانید در هر ساعتی از آن دیدن کنید . همان طور که حدسش را می زنید ، قیمت بلیط آکواریوم دبی مال بسته به تجربه هایی که می خواهید در این مجموعه کسب کنید ، متفاوت است . در واقع آکواریوم دبی بلیط های متنوع با قیمت های گوناگون همچون بلیط های 199 درهمی ، 299 درهمی و یا 400 درهمی دارد که هر کدامشان شامل یک سری خدمات و یک سری تفریحات منحصر به فرد می شوند . البته این قیمت ها گاهی در وب سایت آکواریوم دبی مال شامل تخفیف نیز می شوند . برای رزرو تور ارزان دبی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

قیمت بلیط و ساعات بازدید از آکواریوم دبی مال ، زیما سفر

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات کاربران