۰۲۱۷۴۶۳۴
رستوران سابلیموشن دبی

رستوران سابلیموشن دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

رستوران سابلیموشن ، گرانترین رستوران دبی

 

در رستوران سابلیموشن دبی چه خبر است؟

 

رستوران سابلیموشن که در نوامبر سال 2022 در هتل ماندارین اورینتال جمیرا دبی افتتاح شده است ، نه تنها به عنوان گرانترین رستوران دبی شناخته می شود ، بلکه می توان به آن عنوان عجیب و غریب ترین رستوران دبی را نیز اعطا کرد . سابلیموشن رستورانی است که به هیچ رستوران دیگری در دبی شباهت ندارد و همه چیز در آن عطر و بوی تازگی دارد . در این رستوران سرو غذا و حتی غذا خوردن نیز به شکلی متفاوت انجام می شود و ورود به آن و غذا خوردن در آن مساوی با کسب یک تجربه بسیار خاص و متفاوت است . با ما در زیما سفر همراه باشید تا شما را با دنیای عجیب و جالب رستوران سابلیموشن دبی آشنا کنیم و به شما بگوییم که دقیقا در این رستوران در دبی چه خبر است .

 

رستوران سابلیموشن، گرانترین رستوران دبی ، زیما سفر

 

درباره رستوران سابلیموشن دبی

 

رستوران سابلیموشن یک رستوران بسیار جذاب است که با ایده های بسیار نو و متفاوت طراحی و ساخته شده است . جایی که مشتری ها در آن می توانند از تمامی حواسشان برای غذا خوردن استفاده کنند ! در واقع رستوران سابلیموشن دبی رستورانی است که در آن یک تجربه چند حسی برای مهمانان رقم می خورد و همین مساله است که باعث خاص شدن رستوران سابلیموشن شده است . رستورانی که در آن از دنیای تکنولوژی به نحو احسنت استفاده شده است و یک حس و حال بسیار جدید و تکرار نشدنی را برای 12 مهمانش فراهم می کند . در حقیقت رستوران سابلیموشن یک میز 12 نفره دارد که همه مشتری ها دور آن می نشینند تا به کمک هنر آشپزی و البته تکنولوژی و فناوری های جدید ، تجربه جدیدی از امتحان کردن مزه ها را کسب کنند .

 

درباره رستوران سابلیموشن دبی ، زیما سفر

 

جذابیت رستوران سابلیموشن دبی

 

رستوران سابلیموشن دبی یک فضای بسیار زیبا دارد که با نورهای نئونی ، رنگ های مختلف و دیوارهای نمایشگر حال و هوای رستوران های قصه ها و افسانه ها را پیدا کرده است . جایی که در آن سرآشپز و خدمه به سرو غذا به چشم تولید یک اثر هنری نگاه می کنند و از تکنولوژی به شکلی در این راستا استفاده می کنند تا مشتری ها آشپزی و سرو غذا را به شکلی متفاوت از همیشه درک و لمس کنند . رستوران سامبلیموش دبی شبیه به یک نمایشگاه هنری به نظر می رسد که در آن در صفحه اسکرین های 360 درجه ، اطلاعات مفیدی درباره اینکه هر غذا از کجا آمده ، چگونه درست شده و چه طعم و مزه ای دارد ، ارائه می شود . رستوران سابلیموشن دبی رستورانی است که در آن اتاق غذاخوری شبیه به یک استیج ، خدمه شبیه به بازیگران و مهمانان شبیه به ستاره های فیلم سینمایی هستند ! جایی که در آن مشتری ها در طول سرو غذا و میل کردن خوراکی های خوشمزه وارد یک سناریوی جذاب می شوند و با تمام حواسشان غذا را مزه مزه می کنند و طعم آن را با تمام وجودشان احساس می کنند !

 

جذابیت رستوران سابلیموشن دبی ، زیما سفر

 

غذاهای رستوران سابلیموشن دبی

 

جالب است بدانید که در رستوران سابلیموشن دبی غذاها و طرز تهیه آن ها سورپرایزهایی برای مهمانان هستند و در نتیجه مهمانان دقیقا نمی دانند که در زمانی که به این رستوران مراجعه می کنند ، قرار است که چه غذایی برایشان سرو شود ، این غذاها قرار است که به چه شکلی به نمایش گذاشته شوند ، چه هنری با آن ها ادغام شده است و صفحات اسکرین اتاق قرار است که چه تصاویری را پخش کنند ! البته در زمان رزرو میز از مهمان سوالاتی درباره آلرژی های احتمالی که به مواد غذایی دارند ، پرسیده می شود تا خیال مسئولین رستوران سابلیموشن و مشتری ها راحت شود که غذاها باب میل مهمانان آن شب خواهد بود . در طول هر شب معمولا حدود 10 مدل غذای مختلف در این رستوران خوش رنگ و لعاب برای مهمانان سرو می شود و این فرصت برای آن ها فراهم می شود تا انواع و اقسام طعم های جدید و متفاوت را امتحان کنند .

 

غذاهای رستوران سابلیموشن دبی ، زیما سفر

 

اطلاعات مهم درباره رستوران سابلیموشن دبی

 

رستوران سابلیموشن دبی در دو سانس مختلف برای مهمانان غذاهای خوشمزه را سرو می کند . در واقع گروه اول مهمانان هر روز در ساعت 6:30 بعد از ظهر دور میز استثنایی رستوران سابلیموشن دبی می نشینند و شاهد اجرای بی نظیر سرو غذاهای خوشمزه می شوند و گروه بعدی ساعت 9:30 شب در محل سرو غذا در این رستوران حاضر می شوند . لازم به ذکر است که مهمانان باید در این رستوران لباس رسمی و شیک به تن داشته باشند و از پوشیدن لباس های ساحلی ، ورزشی ، شلوار جین پاره و صندل خودداری کنند . برای رزرو تور ارزان دبی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

 

اطلاعات مهم درباره رستوران سابلیموشن دبی ، زیما سفر

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات کاربران