۰۲۱۷۴۶۳۴
نمایشگاه مواد غذایی استانبول 2022

نمایشگاه مواد غذایی استانبول 2022

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

نمایشگاه مواد غذایی استانبول 2022

 

آیا کار شما هم در ارتباط با صنایع غذایی است ؟ آیا دوست دارید که با بهترین برندها ، جدیدترین تکنولوژی ها ، تازه ترین مواد غذایی و ابداعات جدید در این حوزه آشنا شوید ؟ پس بهتر است که نمایشگاه مواد غذایی استانبول را از دست ندهید و از همین حالا برای شرکت در این نمایشگاه در استانبول برنامه ریزی کنید . برای اینکه بیشتر با نمایشگاه مواد غذایی استانبول 2022 آشنا شوید ، در ادامه مطلب با ما در زیما سفر همراهمان باشید .

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول 2022 ، زیما سفر

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول چجور نمایشگاهی است ؟

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول که به آن نمایشگاه بین المللی غذا ، مواد مغذی ، مواد اولیه و فناوری های مربوطه نیز گفته می شود ، یک نمایشگاه بسیار جالب است که میزبان کمپانی ها و شرکت های پیشرو در صنایع غذایی می شود تا جدیدترین های این حوزه را به نمایش عموم بگذارند . این نمایشگاه که قرار است در سالن شماره 10 اکسپو سنتر استانبول برگزار شود ، یکی از آن نمایشگاه های پرباری است که می تواند یک سکوی پرش برای فعالان صنعت غذا و خوراکی باشد .

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول چجور نمایشگاهی است ، زیما سفر

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول در چه تاریخی برگزار می شود ؟

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول در سال 2022 از 25 تا 27 ماه می برگزار می شود . در واقع نمایشگاه مواد غذایی استانبول یک نمایشگاه 3 روزه است که تاریخ ایرانی برگزاری آن 4 تا 6 خرداد 1401 است . اگر شما می خواهید در هر سه روز این نمایشگاه شرکت کنید ، باید در تور استانبول ویژه نمایشگاه مواد غذایی استانبول شرکت کنید و به گونه ای برنامه ریزی کنید که در این سه روز در استانبول حضور داشته باشید .  

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول در چه تاریخی برگزار می شود ، زیما سفر

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول برای چه کسانی مناسب است ؟

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول جایی است که متخصصان صنعت غذایی داخلی (ترکیه ای) و خارجی با هم دیگر ملاقات می کنند . جایی که صحبت های جدی در زمینه مواد غذایی و فناوری های وابسته آن انجام می شود ، روابط کاری در این زمینه شکل می گیرد و خریداران و تولید کنندگان با هم ملاقات می کنند . اگر شما هم دوست دارید که سهمی در این آشنایی ها ، صحبت ها ، گفتمان ها و روابط کاری داشته باشید ، حتما شرکت در نمایشگاه مواد غذایی استانبول برایتان جالب و البته مهمتر از آن ، مفید و کارگشا خواهد بود . در واقع نمایشگاه مواد غذایی استانبول یک گردهمایی بزرگ است که هر کسی که در صنعت مواد غذایی جایی داشته باشد ، می تواند از شرکت در این گردهمایی بهره مند شود و آینده شغلی خودش را با شرکت در یک نمایشگاه سه روزه ، متحول کند . کافی است که به استانبول بروید و در این نمایشگاه شرکت کنید تا فرصت این را پیدا کنید که در میان شرکت های پیشرو در این حوزه جایی پیدا کنید و به نوعی از رقیب های خودتان پیشی بگیرید .

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول برای چه کسانی مناسب است ، زیما سفر

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول درباره چه موضوعاتی است ؟

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول یک نمایشگاه بزرگ است که در غرفه های آن فقط به برندهای مواد غذایی پرداخته نمی شود . اگر در این نمایشگاه شرکت کنید ، می توانید با مواد دارویی ، افزودنی ها و واسطه های دارویی ، فناوری های بسته بندی مواد دارویی ، فناوری های اتاق تمیز، تجزیه و تحلیل مواد غذایی ، مواد اولیه غذایی ، محصولات غذایی حلال ، فناوری های ایمنی مواد غذایی ، بسته بندی مواد غذایی ، تجهیزات تولید مواد غذایی ، مواد آلی و همین طور افزودنی های خوراکی آشنا شوید . این نمایشگاه جایی است که می توانید در آن با بازرگانان ، تولیدکنندگان ، فروشندگان و شخصیت های کلیدی در این صنعت ملاقات کنید .

 

نمایشگاه مواد غذایی استانبول درباره چه موضوعاتی است ، زیما سفر

 

چرا باید در نمایشگاه مواد غذایی استانبول شرکت کنیم ؟

 

شرکت در نمایشگاه مواد غذایی استانبول می تواند چند آورده مهم برای شما داشته باشد . اولا اینکه می توانید در این نمایشگاه با بسیاری از متخصصان صنعت بین المللی که مستقیما در بازار هدف شما هستند ، ملاقات کنید و یک شبکه کاری قوی برای فعالیت های اقتصادی آینده خود بسازید . دوما اینکه می توانید فرصتی برای گسترش دانش خود داشته باشید و اطلاعات خود را با آشنایی با فناوری های روز دنیا در این حوزه به روز کنید . از طرفی این شانس را پیدا می کنید تا با فرصت های سرمایه گذاری در بخش های در حال توسعه آشنا شوید و در آخر اینکه از فعالیت های متخصصین و افراد موفق این حوزه الهام بگیرید و بر اساس آن الهامات ، تغییراتی در کسب و کارتان ایجاد کنید . مطمئن باشید که فرصت های زیادی برای ارتقای شغلی ، راه اندازی یک بیزینس جدید ، بهبود کسب و کارتان و آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه مواد غذایی در نمایشگاه مواد غذایی استانبول در انتظارتان هستند . اگر شما هم نمی خواهید که این فرصت ها را از دست بدهید ، می توانید برای رزرو تور استانبول ویژه نمایشگاه مواد غذایی استانبول با ما تماس بگیرید .

 

چرا باید در نمایشگاه مواد غذایی استانبول شرکت کنیم ف زیما سفر

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات کاربران