۰۲۱۷۴۶۳۴
خرید در آنتالیا

خرید در آنتالیا

یکی از مهمترین بحث های داغ مسافرین تور آنتالیا ، خرید کردن است. آنتالیا بازار خوبی برای خرید دارد و با علم به این بازار بهتر می توانید خرید انجام دهید. آنتالیا شهری ساحلی با استراحتگاه های ساحلی لوکس است، اما مهمتر از آن مدینه ی فاضله ی عاشقان خرید است. در خط ساحلی دریای مدیترانه، آثار تاریخی و یادبود زیادی بنا شده است. دروازه هادریان و آبشارهای دودن خیره کننده و زیبا هستند، اما جنب وجوش اصلی در خیابان های شلوغ آنتالیا است. اگر عاشق خرید هستید، قطعا از آنتالیا خوش تان خواهد آمد. از بازارهای شلوغ سنتی (که می توانید با مردم محلی ارتباط برقر کنید) گرفته تا مراکز خرید شیک و بین المللی پر از محصولات برند، خرید در آنتالیا همه را سر ذوق می آورد. در زیر نام برخی از بازارها و مراکز خریدی را فهرست کرده ایم که باید حتما سری به آنها بزنید.

 

راهنمای خرید در تور آنتالیا ، زیما سفر

مرکز خرید ترا سیتی آنتالیا (Terra City)

مرکز خرید ترا سیتی، مرکز خریدی سرپوشیده است که بیش از ۱۵۰ فروشگاه محصولا برند را در خود جای داده است. از پاندورا گرفته تا بادی شاپ، قطعا هر چیزی که به آن نیاز دارید را پیدا خواهید کرد. پس از گذراندن یک روز کامل و خرید در ترا سیتی، حتما گرسنه تان می شود، می توانید از میان ۳۰ رستوران بین المللی، غذا مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

 

مرکز خرید ترا سیتی آنتالیا ، زیما سفر

بازار آنتالیا

اگر اهل تخفیف گرفتن هستید، بهتر است به بازار سنتی بروید. ارتباط برقرار کردن با مردم محلی که همیشه به دنبال جلب رضایت مشتری هستند، بسیار دلپذیر است. از کالاهایی که معمولا گردشگران را به سمت خود جذب می کنند، کیف پول های چرم شیک و «چشم نظر» است. اما علاوه بر اینها، به معنای واقعی کلمه هر چیزی که فکرش را کنید می توانید در بازار سنتی آنتالیا پیدا کنید. گردشگران بسیاری در  تور آنتالیا  از این بازار ها دیدن می کنند و خرید می کنند.

مرکز خرید میگروس (Migros)

اگر نتوانستید چیزی که می خواهید را در تراسیتی پیدا کنید، مطمئنا در میگروس پیدا می شود. این مرکز خرید بزرگ که توسط یک شرکت سوئیسی در سال ۲۰۰۱ ساخته شده، با بیش از ۱۳۰ فروشگاه، در افزایش صنعت گردشگری نقش مهمی داشته است. قبل از شروع گشت و گذار و خرید، اول سری به فوت کورت بزرگ این مرکز خرید بروید و یک پرس کباب خوشمزه نوش جان کنید. میگروس عملا همان چیزیست که شما می خواهید.

 

مرکز خرید میگروس ، زیما سفر

بازار خیابان لورا

شنبه بازار آنتالیا در خیابان لورا، یک گزینه عالی برای خرید همراه با تخفیف است. در این مرکز خرید، مردم محلی برای فروش لباس های رقص عربی و فانوس های ترکی و خیلی چیزهای دیگر منظر شما هستند. این بازار بهترین مکان برای خرید سوقاتی و یادگاری است. گرچه فقط یک روز در هفته باز است، اما ارزش دیدن را دارد.

بازار دوگو گاراجی

این بازار پرشور در مرکز شهر قرار دارد و بهشت غذاهای خوشمزه ترکیه برای غذادوستان است. اگر به این بازار رفتید، باقلوا را فراموش نکنید. ادویه های محلی، میوه های محلی آبدار و نان تازه نیز باید حتما در فهرست خریدهایتان از این بازار باشد. اگر ترجیح می دهید از صنایع دستی و هنری ترکیه برای تزئین منزل تان بخرید، سفال های زیبا و منحصر به فردی در این بازار پیدا خواهید کرد.

کاله ایچی

شهر قدیمی کاله ایچی، ترکیب زیبایی از هنر و تاریخ است و خیابان های سنگ فرش زیبای آن با بناهای سبک عثمانی احاطه شده است. قبل از رفتن به بازار، در خیابان های اطراف قدم بزنید و در تاریخ غرق شوید. کاله ایچی اکثرا به خاطر تولید فرش های ترکیه ای با بالاترین کیفیت شناخته شده است؛ مسافرین تور آنتالیا ، موقع خرید فراموش نکنید تخفیف بگیرید! از آنجایی که تردد اتومبیل در این منطقه مجاز نیست، موقعیتی آرامش بخش برای گشت و گذار در خیابان ها و بازارها وجود دارد. هنردوستان می توانند انواع صنایع دستی و پارچه های گلدوزی شده متنوع را در این بازار پیدا کنند.

 

کاله ایچی ، زیما سفر

توربان مارینا آنتالیا

رفتن به توربان مارینای آنتالیا، برای خرید کالاهای لوکس و شیک، حتما توصیه می شود. لباس های باشکوه، سوغاتی های لوکس و زیبا برای یادگاری، مثل چشم نظر، و خوردن و نوشیدن غذاهای فوق العاده خوشمزه در این مرکز خرید، حتما ارزش سر زدن به توربان مارینا را دارد. شما کدام را ترجیح می دهید، بوتیک یا بازارهای خیابانی؟ تا به حال به آنتالیا سفر کرده اید؟ تجربه تان چطور بوده است؟ زیما سفر پارس را همراهی کنید تا سفر لذت بخشی تجربه کنید.

۰۲ تیر ۱۳۹۷