۰۲۱۷۴۶۳۴
دیدنی ترین پارک های استانبول

دیدنی ترین پارک های استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

دیدنی ترین پارک های استانبول

 

در استانبول پارک های متعددی وجود دارد . پارک هایی که یکی از دیگری سرسبز ، زیباتر و دیدنی تر هستند و با اینکه جذابیت خیلی زیادی دارند ، اما خیلی اوقات توریست ها از بازدید از آن ها غافل می مانند و در تور استانبول سرگرم دیدن بناها ، ساختمان ها ، مراکز خرید ، پاساژها و جاذبه های توریستی دیگر استانبول می شوند . اما اگر از ما می پرسید ، شما حتما در استانبول علاوه بر بازدید از دیگر جاذبه های گردشگری معروف و محبوب استانبول ، از پارک های این شهر نیز دیدن کنید و مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید . شک نداشته باشید که شما هم شیفته دیدن این همه زیبایی در پارک های استانبول می شوید . پس با ما در زیما سفر همراه باشید تا شما را با دیدنی ترین پارک های زیبای استانبول آشنا کنیم .

 

دیدنی ترین پارک های استانبول ، زیما سفر

 

پارک ماچکا استانبول

 

پارک ماچکا یک پارک کوچک و دنج است که در یک منطقه شیک ، جذاب و دیدنی به نام ماچکا و در نزدیکی منطقه فشن و خرید نیشانتاشی قرار گرفته است . در این پارک مردمانی را می بینید که با هم صحبت می کنند ، با سگ هایشان قدم می زنند یا در حاشیه پارک می دوند . محیط این پارک با درختان متعددی که دارد ، برای قدم زدن و دویدن عالی است . ضمنا یک مورد که باعث محبوب تر شدن این پارک شده ، این است که یک پارک سگ ها در رو به روی این پارک وجود دارد که اغلب صاحبان سگ ها ، آن ها را در محوطه پارک آزاد می گذارند تا با هم نوعانشان بازی کنند و از دویدن آزادانه در پارک لذت ببرن د. اگر شما هم به دنبال آرامش هستید یا اگر شما هم عاشق سگ ها و دنیای جالب آن ها هستید ، مطمئنا شیفته پارک ماچکا در استانبول می شوید .

 

پارک ماچکا استانبول ، زیما سفر

 

پارک ساحل یولو استانبول

 

پارک ساحل یولو یک پارک بسیار زیباست که در ساحل بخش آسیایی استابنول قرار گرفته است . این پارک که یکی از زیباترین پارک های استانبول است ، بیشتر از هر تفریح دیگری ، برای دوچرخه سواری و همین طور دویدن و ورزش های صبحگاهی محبوب شده است . از طرفی آخر هفته ها که می شود ، تعداد زیادی از اهالی استانبول همین طورتوریست ها ، در محوطه های سرسبز این پارک پیک نیک می کنند و به گوش دادن موسیقی و همین طور خوردن نوشیدنی ها و خوراکی های خوشمزه مشغول می شوند . با این حساب اگر به دنبال یک پارک خوب در استانبول برای دوچرخه سواری یا پیک نیک کردن هستید ، می توانید به پارک ساحل یولو به چشم بهترین گزینه برای تفریح در استانبول نگاه کنید .

 

پارک ساحل یولو استانبول ، زیما سفر

 

پارک ییلدیز استانبول

 

پارک ییلدیز که در گذشته یک پارک جنگلی اختصاصی برای امپراتوری عثمانی بوده است ، یکی از خاص ترین پارک های استانبول است . این پارک که به عنوان یکی از بزرگترین پارک های شهری استانبول شناخته می شود ، با گل های رنگارنگ و ویلاهای عثمانی متعددی که دارد ، یکی از بهترین پارک های استانبول برای عکاسی کردن و قدم زدن است . به شما توصیه می کنیم که اگر وقت کافی برای تفریح در استانبول دارید ، از پارک ییلدیز نیز دیدن کنید و مطمئن باشید که شما هم از دیدن ویلاهایی که هر کدامشان توسط یک سلطان عثمانی در دوره های زمانی مختلف ساخته شده اند ، شگفت زده می شوید .

 

پارک ییلدیز استانبول ، زیما سفر

 

جنگل بلگراد استانبول

 

بهترین پارک استانبول برای تنفس اکسیژن خالص و دیدن درختان سرسبز و زیبا ، پارک جنگلی بلگراد است . این پارک که حدودا در 15 کیلومتری استانبول قرار گرفته است ، مسیرهای زیبایی برای دو و ورزش ، محوطه های بسیار خوبی برای پیک نیک کردن و همین طور یک باغ گیاه شناسی بسیار جذاب دارد که به روی عموم باز است . جالب است بدانید که این پارک جنگلی بسیار زیبا در استانبول بیش از 2000 گیاه خارجی و ترکیه ای دارد و از هر نظر یکی از دیدنی ترین پارک های استانبول است . اگر شما هم می خواهید از این پارک دیدن کنید ، می توانید به تکسیم بریود و از آنجا سوار اتوبوس های جنگل بلگراد استانبول شوید .

 

جنگل بلگراد استانبول ، زیما سفر

 

پارک امیرگان استانبول

 

پارک امیرگان به عنوان یکی از معروف ترین پارک های استانبول ، یک پارک بزرگ با حدود 47 هکتار مساحت است که به تنگه بسفر چشم انداز بسیار جالبی دارد . این پارک با گیاهان متنوع ، باغ های زیبا ، مسیرهای دو و محوطه های بازی متعددی که دارد ، به یکی از بهترین پارک های استانبول برای تفریح خانواده ها تبدیل شده است . با اینکه این پارک در همه ایام سال زیباست ، اما به جرئت می توان گفت که بهترین زمان بازدید از آن ، ماه آپریل است که در طول آن فستیوال لاله استانبول برگزار می شود و به خاطر این جشنواره ، زیبایی و جذابیت پارک امیرگان دوچندان می شود . برای رزرو ارزانترین تور استانبول می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید .

 

پارک امیرگان استانبول ، زیما سفر

۰۲ مرداد ۱۴۰۱

نظرات کاربران