۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای سفر و تور گرجستان - قسمت سوم

راهنمای سفر و تور گرجستان - قسمت سوم

راهنمای سفر و تور گرجستان - قسمت سوم

با مقاله سوم راهنمای سفر و  تور گرجستان  در خدمت شما عزیزان هستیم. در این مقاله به بررسی مسائلی در تور گرجستان می پردازیم که دانستن آن ها بسیار مفید است. مطالبی ازملاحظات غذایی در  تور گرجستان  ، اقامتگاه ها در  تور گرجستان  ، حمل و نقل در  تور گرجستان  و مشکلات احتمالی در  تور گرجستان  مورد بررسی قرار می گیرند با این امید که مطالب آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس مناسب شما باشد.

همراه ما باشید تا بیشتر با مسائل  تور گرجستان  بیشتر آشنا شوید.

ملاحظات غذایی در تور گرجستان

گرجی ها شدیدا به غذاهای ملی خود افتخار می کنند و همچنین در روسیه و سایر کشورها نیز پرطرفدار هستند. آنها می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. رستوران های زیبا غذاهای فانتزی زیادی دارند، اما همچنین بسیاری از رستوران ها به صورت فست فود در خیابان ها به مشتریان سرویس می دهند. خوردن انواع غذا در تور گرجستان یکی از متنوع ترین تفریح های تور گرجستان است.

غذا اغلب بر اساس نان و پنیر سرو می شوند، همچنین سالاد تازه و گوشت نیز بسیار رایج هستند. غذا و نوشیدنی بخش جدایی ناپذیری از سفر به گرجستان است - از جشنواره های غذایی لذت خواهید برد!

گیاهخواران می توانند غذاهایی متناسب با رژیم خود پیدا کنند، اما سلیاک و وگان ها به سختی می توانند غذایی را در گرجستان بیابند چرا که نان و پنیر پایه بسیاری از غذاها می باشد. این بهترین راهنمای غذایی است که من تا به حال دیده ام که همچنین نام غذاها را به زبان گرجی نیز نشان می دهد.

اقامتگاه ها در تور گرجستان

پیدا کردن محل اقامت بسیار آسان است. این کشور از مسائل مربوط به اواسط دهه 2000 رهایی یافته است و با تمرکز گرجستان بر مهمان نوازی می توانید انتظار اقامتی راحت با قیمتی معقول داشته باشید.

من از AirBnB برای اقامت خود در تفلیس استفاده کردم که فوق العاده بود. من در نزدیکی یک شهر قدیمی بودم که همه چیز خیلی راحت و دنج بود. شما همچنین می توانید گزینه های مقرون به صرفه ای در Agoda را پیدا کنید – آیا شما می خواهید در نزدیکی مرکز شهر، شهر قدیمی، یا رودخانه باشید؟

 

اقامتگاه در تور گرجستان

حمل و نقل در تور گرجستان

رانندگی در گرجستان در مقایسه با جهان خیلی ایمن نیست.  تور گرجستان  با حمل و نقل عمومی راحت تر است. کمربند ایمنی خود را ببندید، این کشور دارای یکی از بالاترین میزان تصادفات در منطقه است. بین برخی از شهرها قطارها و راه آهن وجود دارد اما مینی بوس (marshrutka) تقریبا همه شهرهای بزرگ در گرجستان را به یکدیگر و همچنین شهرهای گرجستان را به همسایگان خود متصل می کند. همچنین، اگر قصد کرایه خودرو داشته باشید، قیمت های معقولی در دسترس خواهند بود به ویژه اگر یک گروه بوده و هزینه ها را تقسیم کنید. برای اطلاعات بیشتر، Seat61 راهنمای دقیقی از منطقه را ارائه می دهد. 

مشکلات احتمالی پیش رو در تور گرجستان 

گرجستان یکی از امن ترین کشورهای اروپایی است (به جز دو منطقه اشغال شده آن توسط روسیه). فساد در حال حاضر بسیار کم بوده و به راحتی می توانید به مناطق مختلف آن سفر کنید و این برای توریست های  تور گرجستان  بسیار خوشحال کننده است. ناراحتی های مرتبط با تغییر ارتفاع یک مشکل رایج است: هنگام صعود در مناطق کوهستانی مراقب این موضوع بوده و احتیاط کنید.

زیما سفر پارس مجری  تور گرجستان  ،  تور لحظه آخری گرجستان  و  تور ارزان گرجستان  با ارائه خدمات با کیفیت در تمام سال.

۰۳ تیر ۱۳۹۷