۰۲۱۷۴۶۳۴
تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

تور لحظه آخری استانبول

آیا شما هم به دنبال یک تور لحظه آخری استانبول هستید؟ آیا شما هم می خواهید از بهترین آفر تور استانبول استفاده کنید و ارزان ترین تور استانبول را برای خودتان رزرو کنید؟ آیا شما هم سوالات زیادی درباره تور لحظه آخری استانبول دارید؟ در این صورت کافی است که این مطلب را با دقت بخوانید تا با ریزه کاری های سفر ارزان به استانبول آشنا شوید. در ادامه به تک تک سوالات رایج درباره تور لحظه آخری استانبول و تور ارزان استانبول پاسخ داده می شود. در ادامه به شما می گوییم که تور لحظه آخری استانبول با چه شرایطی برگزار می شوند، چه قیمتی دارند و چگونه می توان از آن ها اطلاع پیدا کرد.

 

 

چه زمانی تور لحظه آخری استانبول اعلام می شود؟

همان طور که از نام تور لحظه آخری استانبول بر می آید، این تور ارزان در لحظات آخر و روزهای آخر باقی مانده به موعد سفر اعلام می شوند. نکته دیگر اینکه تور لحظه آخری استانبول معمولا در ماه هایی که سفر به استانبول خیلی بین مسافران ایرانی باب نیست، آفر داده می شوند. برای اینکه بتوانید یک تور لحظه آخری استانبول با قیمت مناسب برای خودتان پیدا کنید، بهتر است که در ایام خلوتی سال به فکر سفر به استانبول باشید. مثلا قبل یا بعد از ایام نوروز و همین طور فصل امتحانات و ماه هایی که مدرسه ها باز هستند، برای سفر با تور ارزان استانبول برنامه ریزی کنید و مطمئن باشید که احتمال پیدا کردن یک تور لحظه آخری استانبول در این زمان ها از فصل های توریستی استانبول خیلی خیلی بالاتر است. در واقع شما باید در همان ماه هایی به دنبال تور لحظه آخری استانبول باشید که فکر می کنید احتمال خالی ماندن ظرفیت تورهای استانبول وجود دارد. در این صورت است که آفر تور لحظه آخری استانبول ارائه می شود و قیمت تور استانبول از همیشه کمتر می شود. در حقیقت در این ماه ها تعداد تورهای لحظه آخری استانبول بیشتر می شوند و حق انتخاب شما نیز برای رزرو یک تور ارزان استانبول با زمان مناسب و هتلی که مد نظرتان است، بیشتر می شود.

اما به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال سفر ارزان استانبول هستید، مدام قیمت تور استانبول را چک کنید و هر وقت که قیمت تور استانبول برایتان مناسب بود، سریعا اقدام به جمع کردن وسایلتان کنید و راهی استانبول شوید. البته این یک واقعیت است که سفر در چنین شرایطی با شرایط زندگی همه جور در نمی آید و خیلی از افراد ناچارند که حتما از چندین هفته و یا حتی چندین ماه قبل برای سفر به استانبول برنامه ریزی کنند و برنامه های زندگی خودشان را با این سفر هماهنگ کنند.

اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، باید به شما بگوییم که آژانس مسافرتی زیما سفر در سراسر سال و در همه شرایطی بهترین آفر تور استانبول را به شما عزیزان ارائه می کند و شما برای هر زمانی از سال می توانید یک تور ارزان استانبول از آژانس مسافرتی زیما سفر تهیه کنید. این بدین معنی است که جدای از تورهای لحظه آخری استانبول، تورهای ارزان دیگری هم توسط آژانس مسافرتی زیما سفر برگزار می شوند که از نظر قیمتی بسیار مناسب هستند و مزیتشان به نسبت تور لحظه آخری استانبول این است که شما مجبور نیستید در ساعات و یا روزهای آخر به صورت ناگهانی برنامه سفر به استانبول را برای خودتان هماهنگ کنید. دلیل این مساله هم این است که آژانس مسافرتی زیما سفر بدون واسطه اقدام به برگزاری تور استانبول می کند و همیشه قیمت هایش از آژانس های مسافرتی دیگر پایین تر است.

 

هتل های تور لحظه آخری استانبول چند ستاره هستند؟

خوب است این را بدانید که تورهای لحظه آخری استانبول با شرایط مختلف برگزار می شوند. در واقع تور لحظه آخری استانبول به خاطر بی کیفیت بودن تور و یا کم ستاره بودن هتل ارزان نیست! بلکه دلیل ارزانی آن این است که تا روزهای آخر ظرفیت خالی در آن تور استانبول باقی مانده است و بالطبع قیمت آن تور شکسته می شود تا افراد بیشتری برای سفر به استانبول با آن تور مشتاق شوند و ظرفیت تور به حد نصاب برسد.

با این اوصاف باید بگوییم که شما می توانید انتظار این را داشته باشید که یک تور لحظه آخری استانبول با هتل 3 ستاره، 4 ستاره و یا حتی 5 ستاره به شما آفر داده شود. موضوع این است که در زمانی که شما برای سفر مد نظر دارید، چه تور لحظه آخری با چه هتلی آفر داده شود. این بدین معنی است که امکان اینکه تور لحظه آخری استانبول با هر نوع هتلی و با هر ستاره ای آفر داده شود، وجود دارد و از این نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد.  

خرید بلیط لحظه آخری استانبول

اولین و مهمترین اصل برای خرید بلیط لحظه آخری استانبول این است که شما باید در هر روزی آماده سفر باشید تا هر وقت که یک آفر بلیط ارزان استانبول به شما ارائه شد، همان تور لحظه آخری استانبول را خریداری کنید و با همان تور راهی استانبول شوید. برای اینکه بتوانید یک بلیط لحظه آخری استانبول تهیه کنید، کافی است که وب سایت زیما سفر را به صورت مرتب چک کنید و یا اینکه با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر در تماس باشید.

 

 

 

تور لحظه آخری استانبول با پرواز ماهان

از آنجایی که معمولا ساعت های پرواز ایرلاین ماهان به استانبول مناسب هستند، خیلی از مسافران ایرانی ترجیح می دهند که با پرواز ماهان به استانبول سفر کنند. به همین خاطر هم در طول سال مسافران زیادی به دنبال خرید تور لحظه آخری استانبول با پرواز ماهان هستند. باید به شما عزیزان بگوییم که در ماه های خلوتی استانبول، احتمال اینکه شما بتوانید یک تور لحظه آخری استانبول با پرواز ماهان تهیه کنید، بیشتر می شود. این را هم بگوییم که آژانس مسافرتی زیما سفر انواع تور لحظه آخری استانبول با پرواز ماهان را در طول سال آفر می دهد و شما می توانید با پیگیری آفرهای تور استانبول از وب سایت زیما سفر، تور مد نظر خودتان با پرواز ماهان را با پیدا کنید.  

قیمت تور 8 روزه استانبول

اگر شما هم دلتان می خواهد که یک سفر بی نقص را به استانبول تجربه کنید و می خواهید بدون استرس همه جای استانبول را بگردید و خوب در بازارهای استانبول و مراکز خرید استانبول گشت بزنید، بهتر است که یک تور 8 روزه استانبول برای خودتان رزرو کنید. البته بد نیست این را هم بدانید که اکثر تورهای استانبول تحت عنوان تور 3 روزه استانبول و تور 5 روزه استانبول برگزار می شوند، اما به هر حال تور 8 روزه استانبول هم مزایای خاص خودش را دارد. این را هم باید به شما بگوییم که قیمت تور 8 روزه استانبول بنا بر فصل سال بالا و پایین می شود. اما شما می توانید با رزرو یک تور لحظه آخری استانبول 8 روزه هزینه های سفر به استانبول را برای خودتان به حداقل برسانید و با کمترین هزینه ممکن شانس اقامت 8 روزه در استانبول را برای خودتان فراهم کنید. البته طبیعی است که قیمت تور 8 روزه استانبول از تورهای دیگر استانبول کمی بیشتر است. اما با این حال واقعا ارزشش را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید تا بتوانید اقامت طولانی تری در استانبول داشته باشید و بیشتر از این سفر به یادماندنی استفاده کنید. مطمئن باشید که حتی با 8 روز اقامت در استانبول هم دلتان نمی خواهد که از استانبول خارج شوید و هنوز هم چندین و چند بازار یا مرکز خرید یا جای دیدنی باقی می مانند که وقت برای دیدنشان نداشته اید. 

تور لحظه آخری استانبول هتل 5 ستاره

همان طور که گفته شد، تورهای لحظه آخری استانبول با هتل های 5 ستاره نیز برگزار می شوند. پس اگر به دنبال تور لحظه آخری استانبول هتل 5 ستاره هستید، می توانید خوشبین باشید که چنین تور جذابی را پیدا کنید. مزیت تور لحظه آخری استانبول هتل 5 ستاره این است که شما با رزرو آن با یک تیر دو نشان می زنید. هم اینکه هزینه سفر به استانبول را برای خودتان کم می کنید و هم اینکه با یک قیمت باورنکردنی شانس اقامت در یک هتل لوکس در استانبول را پیدا می کنید. به هر حال اگر قیمت تورهای معمولی با هتل های 5 ستاره برایتان زیاد است، بهتر است که به فکر خرید یک تور لحظه آخری استانبول هتل 5 ستاره باشید و بدین شکل یک سفر لوکس و ارزان قیمت به استانبول را تجربه کنید.

 

 

کیفیت تور لحظه آخری استانبول

نکته اینجاست که کیفیت تور لحظه آخری استانبول هیچ فرقی با کیفیت تورهای دیگر ندارد. تنها فرقشان این است که تور لحظه آخری استانبول با قیمت بسیار ارزان تر و در روزهای آخر اعلام می شود. در واقع تور لحظه آخری استانبول همان تور استانبول است و فقط تفاوتش در زمان اعلام شدن و قیمت تور است.  پس خیالتان از بابت کیفیت این نوع تورها راحت باشد و این را بدانید که اگر چنین تور ارزانی برای سفر به استانبول رزرو کنید، از نظر کیفیت با مشکل مواجه نخواهید شد. البته مسلم است که تورهای لحظه آخری استانبول بنا بر خدمات و هتلی که دارند، از نظر کیفیتی با یکدیگر متفاوت هستند. پس اگر به دنبال رزرو یک تور لحظه آخری استانبول با کیفیت هستید، بهتر است که یک تور لحظه آخری استانبول هتل 5 ستاره یا 4 ستاره برای خودتان رزرو کنید.

از چه طریقی تور لحظه آخری استانبول را دریافت کنیم؟

به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خرید تور لحظه آخری استانبول هستید و می خواهید از بهترین آفرهای تور استانبول اطلاع پیدا کنید، در خبرنامه وب سایت زیما سفر ثبت نام کنید. در این صورت می توانید مطمئن باشید که بهترین آفر تور استانبول برای شما ایمیل و پیامک می شود. نکته دیگر اینکه می توانید در وب سایت زیما سفر ، کانال تلگرام و همینطور پیج اینستاگرامی زیما سفر پکیج های تور لحظه آخری استانبول را مشاهده کنید و بدین شکل از بهترین قیمت ها و بهترین آفرها مطلع شوید. ما در آژانس مسافرتی زیما سفر منتظر تماس شما عزیزان هستیم تا بهترین آفرهای تور استانبول را به شما ارائه کنیم و به شما کمک کنیم که در هزینه های سفر به استانبول صرفه جویی کنید و تا جای ممکن با هزینه کمتر راهی استانبول شوید.

نظرات کاربران