۰۲۱۷۴۶۳۴
تور لحظه آخری دبی

تور لحظه آخری دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

تور لحظه آخری دبی

آیا شما هم می خواهید با تور لحظه آخری دبی سفر کنید؟ آیا می خواهید بدانید که نرخ تور لحظه آخری دبی چقدر است؟ آیا شما هم ترحیج می دهید که با پرواز ارزان قیمت به دبی سفر کنید؟ آیا شما هم سوالاتی درباره سفر به دبی با تور لحظه آخری دبی دارید؟ در این صورت کافی است که این مطلب را با دقت بخوانید تا به تمامی سوالات شما درباره سفر ارزان به دبی پاسخ داده شود و ابهامی برایتان در این زمینه باقی نماند. در ادامه همه چیز درباره تور دبی را به شما توضیح می دهیم و هم درباره شرایط تور لحظه آخری دبی و هم درباره قیمت های آن صحبت می کنیم.

 

نرخ تور لحظه آخری دبی

تورهای لحظه آخری دبی در روزهای آخر موعد تور اعلام می شوند. نرخ تور لحظه آخری دبی به نسبت قیمت تور دبی پایین تر است و همین مساله باعث محبوبیت این نوع تورها بین مسافران می شود. از آنجایی که نرخ تور لحظه آخری دبی فصل به فصل متفاوت است و ستاره هتل و همین طور قیمت ارز هم بر روی آن تاثیر می گذارد، نمی توان نظر قطعی درباره نرخ تور لحظه آخری دبی داد. به همین خاطر بهتر است که برای اطلاع از نرخ روز قیمت تور لحظه آخری دبی با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

تور لحظه آخری دبی از تهران

آژانس مسافرتی زیما سفر در سراسر سال ارزان ترین و بهترین تورهای لحظه آخری دبی را از تهران برگزار می کند. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال سفر ارزان به دبی از تهران هستید، همیشه قیمت تور لحظه آخری دبی را از آژانس هواپیمایی زیما سفر استعلام بگیرید. لازم به ذکر است که در طول سال تعداد زیادی تور لحظه آخری دبی از تهران آفر داده می شود که البته بیشتر آن ها در فصل ارزانی سفر به دبی یعنی فصل تابستان برگزار می شوند. به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید هزینه سفر به دبی را برای خودتان به حداقل برسانید، برای سفر آماده باشید تا هر وقت که یک تور لحظه آخری دبی از تهران با قیمت مناسب و شرایط خوب به پستتان خورد، سریعا راهی سفر شوید.

تور لحظه آخری آفر

مزیت آفرهای تور لحظه آخری این است که شما می توانید با رزرو آن ها با مبلغی بسیار کمتر از مبلغ معمول سفر کنید. مثلا اگر شما از یک آفر تور لحظه آخری دبی استفاده کنید، می توانید به شدت در هزینه سفر به دبی صرفه جویی کنید. تنها مشکل سفر با تور لحظه آخری این است که شما وقت کمی برای برنامه ریزی برای سفر دارید و مجبورید که خیلی سریع برنامه های زندگیتان را هماهنگ کنید، در صورت نیاز مرخصی بگیرید، چمدانتان را جمع کنید و راهی سفر شوید. البته با توجه به قیمت های خوب آفر تور لحظه آخری می توان گفت که مزایای سفر با تور لحظه آخری خیلی بیشتر از معایب آن است و واقعا آفر تور لحظه آخری یک فرصت خوب است که بهتر است شما هم آن را غنیمت بشمارید.

 

سفر به دبی با تور لحظه آخری

با سفر به دبی با تور لحظه آخری این فرصت را پیدا می کنید که بودجه سفر خود را به تفریح در دبی و خرید در دبی اختصاص دهید. در واقع شما اگر بتوانید یک تور لحظه آخری دبی با شرایط خوب پیدا کنید، می توانید از تمامی امکانات یک تور عادی دبی بهره ببرید و تنها تفاوتش این است که در این صورت شما می توانید با مبلغ بسیار کمتری تور ارزان دبی را برای خودتان رزرو کنید. با این اوصاف اگر شما هم بودجه محدودی دارید و ترجیح می دهید که بیشتر بودجه تان به تفریح و گشت و گذار در دبی اختصاص پیدا کند،بهتر است که به دنبال یک آفر تور لحظه آخری دبی باشید.

 

پروازهای ارزان قیمت دبی

تور دبی با دو نوع پرواز ایرانی و پرواز امارات برگزار می شود. اگر شما هم به دنبال سفر ارزان به دبی هستید، بهتر است که یک بلیط هواپیما دبی با ایرلاین ایرانی رزرو کنید و با یک پرواز ایرانی خودتان را به دبی برسانید. از جمله بهترین پروازهای ارزان قیمت دبی می توان به پروازهای ایرلاین های ماهان و ایران ایر اشاره کرد.

قیمت تور لحظه آخری دبی

اگر می خواهید با کمترین قیمت ممکن یک تور ارزان دبی برای خودتان رزرو کنید، بهتر است که تور خود را از یک آژانس مسافرتی معتبر که مجری مستقیم تور دبی است، تهیه کنید. چراکه در این صورت درصد سود تور دبی برایتان کمتر محاسبه می شود و باطبع قیمت تور دبی برای شما کمتر می شود. اگر هم بتوانید از چنین آژانس مسافرتی با این شرایط یک تور لحظه آخری دبی برای خودتان رزرو کنید، برد بزرگی کرده اید و در این صورت هزینه سفر به دبی برایتان کمتر هم می شود. لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی زیما سفر مجری مستقیم تور ارزان دبی است و همیشه تور لحظه آخری دبی را با حداقل قیمت برگزار می کند.

 

 

چگونه در تور لحظه آخری دبی ویزا بگیریم

خوب است این را بدانید که امکان اخذ ویزای توریستی دبی در دو نوع عادی و فوری وجود دارد. شما برای اینکه بتوانید با یک تور لحظه آخری به دبی سفر کنید، باید یک ویزای توریستی فوری دبی برای خودتان تهیه کنید. البته نیازی به نگرانی در این مورد وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت امور اخذ ویزای 14 روزه توریستی فوری دبی را به همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر بسپارید. در این صورت می توانید 2 روزه ویزای فوری دبی را دریافت کنید و با خیال راحت با یک تور ارزان دبی راهی کشور زیبا، دیدنی و جذاب امارات شوید.

هتل های لحظه آخری دبی چند ستاره هستند؟

تور لحظه آخری دبی همان تور عادی دبی است که به دلیل خالی ماندن ظرفیت با قیمت کمتر آفر داده می شود. به همین دلیل هم هتل های تور لحظه آخری دبی هم همان هتل هایی هستند که در تور دبی برای رزرو وجود دارند. در واقع تورهای لحظه آخری دبی هم با هتل های 3 ستاره و هم با هتل های 4 و 5 ستاره برگزار می شوند و همه چیز بستگی به این دارد که آفر تور لحظه آخری دبی مربوط به چه توری باشد و اقامت در چه هتلی در پکیج آن در نظر گرفته شده باشد. بر خلاف تصور خیلی از افراد، تورهای لحظه آخری دبی فقط با هتل ارزان و 3 ستاره برگزار نمی شوند و گاهی اوقات شامل اقامت در هتل های لوکس و 5 ستاره دبی هم می شوند.

مدت زمان پرواز تهران تا دبی چقدر است؟

فاصله هوایی دبی از تهران 1235 کیلومتر است. این بدین معنی است که اگر شما با هواپیما مسیر تهران تا دبی را طی کنید، می توانید ظرفت مدت 2 ساعت و 10 دقیقه از فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه دبی برسید. البته شما باید برای محاسبه زمان این سفر، زمان های معطلی در هر کدام از فرودگاه ها را هم در نظر داشته باشید.

آیا برای تور لحظه آخری دبی باید در فرودگاه باشیم تا بتوانیم بخریم؟

از آنجایی که شما برای سفر به دبی نیاز به اخذ ویزای دبی دارید، نمی توانید در ساعات آخر و در فرودگاه اقدام به رزور تور لحظه آخری دبی کنید. بلکه باید حداقل از دو روز قبل از سفر، تور لحظه آخری دبی را برای خودتان رزرو کنید تا زمان برای اخذ ویزای فوری دبی باشد و شما بتوانید با اخذ یک ویزای 14 روزه توریستی فوری دبی راهی این شهر مدرن، لوکس و جذاب شوید. این یعنی شما با حضور در فرودگاه و بدون داشتن ویزای دبی نمی توانید یک تور لحظه آخری دبی برای خودتان خریداری کنید و به دبی سفر کنید.

 


نظرات کاربران