۰۲۱۷۴۶۳۴
مکان هایی برای غذا خوردن در تور استانبول - بخش اول

مکان هایی برای غذا خوردن در تور استانبول - بخش اول

1. رستوران Çiya Sofrası

رستوران Ciya Sofrasi واقع در بازار شلوغ Kadıköy در طرف آسیایی استانبول واز بهترین رستوران ها در تمام استانبول است. موسی داغدویرن، مالک این رستوران، فقط یک سرآشپز نیست، او همچنین یک انسان شناس است که دستور العمل های پخت و پز را از سراسر ترکیه جمع آوری می کند، او غالبا غذاهای منطقه ای غیر معمولی را ارائه می دهد که شما هرگز در رستوران های دیگر پیدا نخواهید کرد. به شدت این مکان را به گردشگران تور استانبول توصیه می کنیم و به جرات بهترین غذا را در مدت اقامت خود در استانبول در این رستوران خورد.

 

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

این رستوران در بازار Kadıköy واقع شده است که به دور از شلوغی و تردد بیش از حد سمت اروپایی است. این منطقه پر جنب و جوش در سمت آسیایی دارای بازار ماهی و همچنین کافه ها، بارها و رستوران های زیادی است.

Çiya Sofrası

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

آدرس: Caferaga Mah. Günslibahce Sk. No: 43 Kadiköy - استانبول، ترکیه

ساعتهای کاری: ساعت 11 صبح تا 10 شب، هر روز.

چه چیزی بخوریم: همه چیز

هزینه مورد انتظار: حدود 25-30 لیره برای هر نفر با نوشیدنی

چگونه به آنجا برویم: راه خود را به سمت Kadıköy و Muvakkythane Caddesi پیدا کنید. مستقیم پیاده روی کنید (از وسط میدان) و سپس به سمت راست به سمت Güneslibahce Sokak بپیچید. دوباره مستقیم بروید و Çiya Sofrası در سمت راست شما خواهد بود.

 

2. رستوران Dürümzade

آنتونی بوردین قهرمان بازیگری در یکی از فصل های سریال No Reservation در این رستوران حاضر بوده است. غذای تخصصی این رستوران dürüm نام داردکه یک نوع ساندویچ است که با پیچیدن یک نان مسطح به دور دونر کباب تهیه می شود. در مدت اقامت خود در استانبول حتما به این رستوران بروید . مطمئنا از غذاهای آن لذت خواهید برد.

 

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

Dürümzade فقط چند دقیقه پیاده روی از İstiklal Caddesi (میدان استقلال) در Beyoğlu فاصله دارد. اگر به دقت نگاه کنید، می توانید تصویر آنتونی را بر روی دیوار رستوران ببینید. Dürümzade فقط یکی از رستوران ها در سراسر جهان است که بخشی از موفقیت خود را مدیون این مرد است.


Dürümzade

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول


آدرس: Topcekenler Sokagi No. 1، Beyoğlu، Istanbul، Turkey

ساعت های کاری: 24 ساعت

چه چیزی بخوریم: Duble Kuzu Dürüm

هزینه مورد انتظار: در حدود 12 لیره برای هر دوروم

چگونه به آنجا برویم: از میدان تکسیم پیاده به سمت İstiklal Caddesi بروید و به سمت راست و بالو سوکاک بپیچید. پس از 100 متر پیاده روی به سمت چپ و Topcekenler Sokak بروید. مستقیم پیاده روی کنید و Dürümzade را در گوشه Topcekenler Sokak و کامر هاتون Caddesi خواهید دید.

 

3. رستوران Kizilkayalar

Kizilkayalar یکی دیگر از رستوران های برجسته در سریال No Reservation است. این زستوران به خاطر برگرهای چرب (islak) خود معروف است. آنها رنگ نارنجی رادیواکتیو خود را از یک سس گوجه فرنگی به همراه سیر و قرار گرفتن در یک حمام گاز و بخار کسب می کنند. برای گردشگران  تور استانبول  که در آخر شب در میدان تکسیم هستند، این ساندویچ های چرب، سیردار، و اعتیاد آور بسیار محبوب هستند.

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

Kizilkayalar دقیقا در میدان Taksim قرار دارد، فقط به دنبال تابلوی نارنجی آن باشید که به رنگ ساندویچ های برگر آن می باشد.
Kizilkayalar

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

آدرس: Sira Selviler Cad. No: 2 / L | Taksim MeydanIstiklal Girisi، استانبول، ترکیه

ساعتهای کاری: 7 صبح تا 6 صبح روز بعد، هر روز

چه چیزی بخوریم: Islak

هزینه مورد انتظار: حدود 6 لیره برای هر نفر با نوشیدنی

چگونه به آنجا برویم: مترو M2 را به سمت ایستگاه Taksim سوار شوید. Kizilkayalar تنها چند دقیقه پیاده روی از خروجی مترو فاصله دارد.

 

4. سالن غذاخوری Ismail Usta Kebap ve Pide

این رستوران مورد علاقه بسیاری از مسافران  تور استانبول  است و در نزدیکی میدان تکسیم در بی اغلو دارای یکی از خوشمزه ترین پیتزاهای لاه معجون در استانبول است. در واقع، نوعی پیتزای نازک با پنیر کم پوشیده شده با گوشت چرخ شده (معمولا گوشت گاو یا گوسفند)، سبزیجات، گیاهان، پیاز، گوجه فرنگی و جعفری، است.

 

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول

اطراف این پیتزا مانند ویفر نازک و ترد است، اما هر چه به سمت مرکز بروید نرم تر می شود که باید آن را مانند یک burrito رول کنید و بخورید. خیلی خوشمزه است.

این رستوران در خیابان اصلی در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده است.
سالن غذاخوری Ismail Usta Kebap ve Pide

مکان هایی برای غذا خوردن در استانبول


آدرس: Cihangir Mahallesi، Sıraselviler Cd. No: 7، 34433 Beyoğlu / İstanbul، Turkey

ساعتهای کاری: 11 صبح تا 12 شب، هر روز

چه چیزی بخوریم: لاه معجون، künefe

هزینه مورد انتظار: حدود 10-15 لیره برای هر نفر با نوشیدنی

چگونه به آنجا برویم: مترو M2 را به سمت ایستگاه Taksim سوار شوید. به سمت پایین خیابان Sira Selviller Caddesi بروید و به سمت راست و Hoca Zade Sokak بروید. رستوران در سمت چپ شما خواهد بود.

با تور استانبول  آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس به این شهر سفر کنید. با  تور استانبول ارزان  و  تور استانبول لحظه آخری  خوردن غذاهای خوشمزه ترکی را در مکان های بینظیرامتحان کنید و مطمئنا از خوردن این غذاها لذت خواهید برید. 

برای خواندن ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید.

مکان هایی برای غذا خوردن در تور استانبول - بخش دوم 

۱۰ مرداد ۱۳۹۷