۰۲۱۷۴۶۳۴
بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش اول

بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش اول

پایتخت بلژیک بروکسل یکی از محبوب ترین مکان های توریستی اروپا است که دارای معماری خیره کننده در هر کوچه و خیابان خود می باشد. این شهر به خصوص به خاطر آب و هوای چندگانه خود شناخته می شود، جاذبه های بروکسل دارای زیبایی های هیجان انگیز و خیره کننده می باشد که بسیاری از گردشگران و مسافران تور اروپا  به خود جذب کرده است. مرکز سرمایه گذاری و اقتصادی اتحادیه اروپا آن را یک محل کسب و کار و متمرکز بر بوروکراسی شهری اعلام کرده است.

گردشگری بروکسل نه تنها محدود به جاذبه های معمولی می باشد، بلکه دارای بسیاری از کلیساهای جالب اروپایی با معماری و آثار هنری برجسته می باشد. اگر شما در رژیم غذایی هستید، سعی کنید در مقصد انتخابی خود را تجدید نظر کنید، زیرا ادویه جات ترشی جات، گوشت خوک، سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی به اندازه کافی شما را وسوسه خواهد کرد. جاذبه های توریستی محبوب در بروکسل را می توانید در عرض دو هفته بازدید کنید. کافه ها و فرهنگ های فانتزی باعث جذابیت بیشتر این شهر برای گردشگران تور اروپا  می‌باشد.

جاذبه ها و کارهایی که باید در بروکسل، بلژیک انجام دهید

محل بزرگ

تور اروپا

Grand Place در قلب شهر قدیمی بروکسل واقع شده است و به افکار شما در مورد آنچه در بروکسل باید انجام دهید، پاسخگو بوده و الهام بخش شما خواهد بود. این یکی از جاذبه های توریستی اصلی در بروکسل است. تالار شهر به جا مانده از قرن 15 دقیقا در مرکز محل بزرگ واقع شده است. سالن های شش گاه، محل بزرگ را احاطه کرده اند، این دید از بالا به بروکسل یک چشم انداز عالی و الهام بخش به بازدید کنندگان تور اروپا  ارائه می دهد. بهترین زمان برای بازدید از جاذبه های بروکسل در شب است، زیرا ساختارهای معماری با نورهای مسحورکننده ترکیب می شوند و به جذابیت آنها می افزاید. یک بازار گل نیز در روزهای خاصی برقرار می شود، به طوری که شما حتی می توانید شانس بازدید از گل های زیبای حومه شهر را داشته باشید.

ساختمان قدیمی انگلستان

تور اروپا

ساختمان قدیمی انگلستان در اصل یک فروشگاه بوده است که در سال های آخر قرن نوزدهم ساخته شده است. این ساختمان یکی از معروف ترین جاذبه های توریستی در بروکسل است که نه تنها به دلیل نمای قابل توجه خود، بلکه موزه منحصر به فرد درون آن شناخته می شود. بیش از 2000 آلت موسیقی در این ساختمان تاریخی وجود دارد و آن را در میان گزینه های موردعلاقه دوستداران موسیقی قرار داده است. کافه موجود در پشت بام آن یک مکان عالی برای استراحت با چشم انداز فوق العاده ای از شهر می باشد.

کلیسای نوتردام (NOTRE DAME DU SABLON)

تور اروپا

سعی کنید از Notre Dame du Sablon دیدن کنید تا چشم انداز خیره کننده ای از یک ساختمان معروف دنیا را تجربه کنید. این کلیسای جامع گوتیک از ابتدای قرن 14 میلادی زمانی که انجمن صنفی آرچر آن را به عنوان یک کلیسا استفاده کرد به جای مانده است. از نظر گردشگران تور اروپا  به عنوان یکی از بهترین جاذبه های بروکسل شناخته شده است. این ساختمان در قرن بعدی به دلیل محبوبیت روزافزون خود به دلیل حضور مجسمه شفابخش مدونا در داخل خود، گسترش یافت. یک زن و شوهر بعدها این مجسمه را به سرقت بردند، و مکان آن تا به امروز نامشخص است.

موزه مد و توری

تور اروپا

اگر از خودتان می پرسید که چه کارهایی را باید در بروکسل انجام دهید، از جاذبه برتر بروکسل موزه مد و توری دیدن کنید. این موزه سبک سنتی مد روز بلژیک با برخی از نمایشگاه های قابل توجه را برای مسافران نمایش می دهد. نمایشگاه های موضوعی سالانه در بروکسل برای بازدید هموطنان محلی و گردشگران تور اروپا  برگزار می شود. کارگاه های مختلف و تورهای هدایت شده برای کودکان در گروه های سنی مختلف ارائه می شود. فضای اختصاص داده شده به مصنوعات توری برجسته، تاریخچه لباس توری را نشان می دهد و قطعات توری معروف جهان را به نمایش می گذارد. جعبه نساجی در موزه مد و توری، این مکان را به یک جاذبه مهم در بروکسل تبدیل می کند.

باغ بوتانیک (LE BOTANIQUE)

تور اروپا 

کارهایی که باید در بروکسل انجام دهید به نظر بی پایان می آید و وجود باغ بوتانیک به عنوان یکی از جاذبه های توریستی پیشرو در بروکسل، شما حتی بیشتر این شهر را تحسین خواهید کرد. باغ های تاریخی بوتانیک این شهر هر ساله تعداد زیادی گردشگر را جذب می کند. گلخانه ها که به قرن 19 بر می گردند، نقش مهمی را در کنترل آب و هوا بازی می کردند اما در حال حاضر حس فرهنگی این شهر را با میزبانی از طیف وسیعی از هنرهای نمایشی و کنسرت برجسته می کنند. باغ های موجود در اطراف هنوز هم بکر باقی مانده اند و تغییرات جزئی انجام شده در بندر یک تغییر صلح آمیز برای گردشگران تور اروپا  است که Le Botanique را به یک جاذبه توریستی جذاب در بروکسل تبدیل کرده است.

برای دریافت اطلاعات درباره تور اروپا با شماره 02174634 با مشاوران ما در آژانس گردشگری زیما سفر پارس تماش بگیرید. با تور اروپا ارزان  و تور اروپا لحظه آخری  می‌توانید از کشورهای زیبای اروپا دیدن کنید.

در مقاله بعدی همراه ما باشید. 

بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش دوم

۲۱ شهریور ۱۳۹۷