۰۲۱۷۴۶۳۴
بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش دوم

بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش دوم

اگر با تور اروپا از شهرهای زیبای این قاره دیدن می‌کنید بازدید از جاذبه های گردشگری بروکسل پایتخت بلژیک خالی از لطف نیست. در ادامه مطلب قبل در اینجا مکان های دیدنی دیگر بروکسل را به شما معرفی می کنیم.

بازدید از جاذبه های توریستی بروکسل در بلژیک

PALAIS ROYAL

تور اروپا

Palais Royal بزرگترین جاذبه توریستی بروکسل برای گردشگران تور اروپا  می‌باشد که محل اقامت رسمی خانواده سلطنتی بوده است. آنها هم اکنون در لائکن اقامت دارند. بنابراین، این کاخ در ماه های تابستان به روی گردشگران باز می شود و باعث گسترش قابل توجه کارهایی که می توانید در بروکسل انجام دهید می شود. موزاییک عجیب و غریب اما باور نکردنی در سقف یکی از اتاق های این کاخ با بال های سوسک پوشیده شده است. سفر شما به بروکسل بدون دیدن دکوراسیون داخلی و قطعات هنری این محل تکمیل نمی شود.

منکین پیز MANNEKEN PIS))

تور اروپا

منکین پیز سوالات شما را درباره کارهایی که در بروکسل باید انجام دهید را پاسخ می دهد و قطعا شما را به خنده وا می دارد. این مجسمه عجیب و غریب در سالهای اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است و یک موفقیت در زمینه گردشگری بروکسل به حساب می آید و به یکی از جاذبه های بروکسل تبدیل شده است. شما می توانید خط مستقیمی را از سالن شهرداری با کمک راهنمای شهرستان بروکسل طی کنید تا به این مکان توریستی مورد علاقه گردشگران تور اروپا  برسید. گفته می شود که این مجسمه توسط جروم دوکوزونی طراحی شده و از قرن 17 میلادی به جا مانده است.

موزه MUSEE ROYAUX DES BEAUX ARTS

تور اروپا

هنوز هم نمی دانید چه کارهایی در بروکسل انجام دهید؟ زیادی فکر نکنید زیرا Musee Royaux Des Beaux Arts برای شما یک گزینه مناسب است. این مکان بیشتر از یک بهشت برای دوستداران هنر است و شما ممکن است با مشاهده آثار هنری با شکوه در اینجا خیره بمانید. این موزه دارای مجموعه ای از عتیقه و مجموعه های هنر مدرن است که انواع مختلفی را برای سبک های هنری منحصر به فرد توصیف می کند. معروف ترین نقاشی در اینجا سقوط ایکاروس است. آثار هنری از پیتر روبنس، هانس مملینگ و آنتونی وان دیک آن را به یک جاذبه برتر گردشگری در بروکسل تبدیل کرده است.

PARC DU CINQUANTENAIRE

تو اروپا

Parc Du Cinquantenaire یکی از بهترین مقصدها در بروکسل است که در زمان لئوپولد II ساخته شده است. دلایل متعددی برای بازدید از این مکان فوق العاده وجود دارد. این که آیا شما به دنبال یک مکان برای برگزاری پیک نیک آرام با خانواده خود هستید یا می خواهید به کشف موزه ها بپردازید. این مکان جذابیت فوق العاده ای برای شما مسافران تور اروپا  دارد. یک باغ وحش در باغ های اینجا در حالی که از کارهای معماری خیره کننده ای لذت می برید، یک فعالیت ارزشمند در بروکسل به حساب می آید. این یک نقطه قابل توجه در شهر زیبای بروکسل است.

BROODHUIS

تور اروپا

این ساختمان که به «خانه نان» ترجمه شده است، در یک میدان که بازار نان برای قرن ها در آن واقع شده بود، قرار دارد. این جاذبه توریستی بروکسل در حال حاضر برای بسیاری از گردشگران تور اروپا که علاقه مند به آثار باستانی و مجموعه های هنری متمرکز بر تاریخ یک گزینه ایده آل است. این نمایشگاه ها در طبقات مختلف قرار دارد و آثار هنری از قرون وسطی تا کنون در آن قرار داده شده است. یک فعالیت جالب در بروکسل را می توانید در لباس های Manneken Pis در اینجا بیابید.

ATOMIUM

تور اروپا

مدل خیره کننده ای از اتم ها که در ارتفاع 100 متری کج می شوند - Atomium شاهکار گردشگری در بروکسل است. این مدل با شکوه در سال 1958 به عنوان پیشگام دوران اتمی در بلژیک ساخته شد.

سایت باستان شناسی کودنبرگ

تور اروپا

یکی از ظریف ترین کارهایی که در بروکسل می توانید انجام دهید این است که از این سایت باستان شناسی دیدن کنید. این کاخ در دهه 80 کشف و سپس حفاری شد تا تونل ها و زیرزمین های آن آشکار شود. خیابان های باستانی که در زیر بزرگراه های جدید شهر دفن شده اند نیز مجدد طراحی شدند. یک تور صوتی می تواند بازدید کنندگان را برای کشف این جاذبه گردشگری برتر بروکسل راهنمایی کند. مانند بسیاری دیگر از شهرهای بلژیک، بروکسل ممکن است جاذبه های گردشگری زیادی نداشته باشد، اما می تواند با موزه ها و گالری های هنری معدود اما جذاب خود که شهرت زیادی دارند، گردشگران زیادی را به خود جذب کند. مناظر باور نکردنی اتومیم و کشف خرابه ها در محله های قدیمی شهر، بازدیدکنندگان تور اروپا  را به مدت چند هفته مسحور نگه می دارد. هنگامی که از جاذبه های بروکسل دیدن کردید، شکلات های عجیب و غریب و معروف دنیا را نیز در اینجا امتحان کنید.

آژانس گردشگری زیما سفر پارس ارائه کننده تورهای مسافرتی و تور اروپا  با امکانات و خدمات بالا می‌باشد. تور اروپا ارزان  قیمت و تور اروپا لحظه آخری  فرصتی مناسب برای بازدید ازشهرهای زیبای اروپا است.

برای خواندن بخش اول این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.

بازدید از مکان‌های دیدنی بروکسل در تور اروپا - بخش اول

۲۴ شهریور ۱۳۹۷