۰۲۱۷۴۶۳۴
تور اروپا

تور اروپا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

.

تور اروپا‌  به همراه راهنما یک راه پرطرفدار برای سفر به اروپا است، اما این روزها تورهای گردشگری بسیاری به همراه راهنما موجود است. چگونه تصمیم می گیرید که کدام تور اروپا‌  برای شما مناسب تر است؟

به طور کلی، آژانس های مسافرتی و گردشگری تورهای بزرگی برای سفر به اروپا همراه با راهنما ارائه می دهند که گاهی اوقات به 45 مسافر می رسد. تعداد برنامه های موجود در تور اروپا  بسیار زیاد است که دوره های مسافرتی آنها از کمتر از یک هفته تا بیش از شش یا هشت هفته متغیر است. برنامه های تور اروپا  معمولا شامل بازدید از چندین کشور می شود اما تعدادی از آژانس های گردشگری در برنامه های تور اروپا‌ ، سفر به یک کشور را ارائه می دهند. بیشتر تورهای اروپا حداکثر دو شب در یک مکان می مانند. این قبیل تور اروپا  اغلب برای بازدید کنندگانی که برای اولین بار به اروپا، انگلستان یا ایرلند سفر می کنند و می خواهند مقصدهای زیادی را در مدت زمانی محدود ببینند، بسیار مناسب است.

با توجه به سفر به یک کشور یا منطقه خاص، تور اروپا به صورت گروه های کوچک، نگاه دقیق تری به مقصدهای مورد بازدید ارائه می دهند. این دسته از تور اروپا  معمولا کمتر از دوازده نفر، تورهای گروهی کوچکی هستند که اغلب سازماندهی شده و توسط صاحب شرکت همراهی می شوند . برنامه های سفر در این نوع  تور اروپا‌  معمولا بیشتر از هفت تا ده روز طول می کشد اما برخی تا یک ماه نیز به طول می انجامد. طیف گسترده ای از این نوع  تور اروپا  به ویژه با تمرکز بر پیاده روی، دوچرخه سواری، غذا و نوشیدنی، هنر و زبان و گشت و گذار در باغ نیز در دسترس هستند. تورهای گروهی کوچک اروپا مناسب مسافرانی است که قبلا به اروپا سفر کرده اند و می خواهند دوباره به آن باز گردند و بیشتر وقت خود را در یک منطقه خاص و همچنین در کنار افرادی که علاقه خاصی به غذا و نوشیدنی های ایتالیایی دارند صرف کنند. در این قبیل تور اروپا  اغلب در یک مکان به صورت طولانی مدت باقی می مانند. گاهی اوقات یک مکان، محل اقامت برای کل مدت زمان تور درنظر گرفته می شود.

 

چرا تور اروپا

اروپا یک قاره فوق العاده متنوع و سفر به اروپا بسیار هیجان انگیز و وسوسه کننده است. تور اروپا و دیدن از کشور های مختلف با جاذبه های دیدنی بسیار میتواند برای شما خاطرات بسیار لذت بخشی را به همراه داشته باشد. در سفر و تور اروپا هر کشور به طور شگفت انگیزی با کشور دیگر متفاوت است. اروپا سواحل زیبا، معماری تاریخی، خوردنی های خوشمزه و مردمی با آداب و فرهنگ متفاوت دارد. دهکده های زیبای جنوب اسپانیا تا روستاهای قطب شمال در اسکاندیناوی و پاریس با همه زیبایش، کافی شاپ های آمستردام و سواحل دیدنی یونان . زیبایی‌های اروپا نه تنها در شهرهای بزرگ بلکه در روستا های کوچک شهری، پیست‌های اسکی و سواحل مدیترانه نیز وجود دارد. تور اروپا جزو خاص ترین تور های گردشگری می باشد. به دلیل آب و هوا قاره اروپا که آب و هوای معتدل و دلچسبی را دارد و همچنین طبیعت بی نظیر ، سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور اروپا به شهرهای مختلف این قاره سفر میکنند. سفر به اروپا برای هر نوع مسافر ودر هر فصل سال جذابیت های جدیدی به همراه دارد. در هر بار سفر به اروپا، می توانید تجربه ای جدید و متفاوت کسب می کنید.

 

.مزیت تور اروپا

مزیت اصلی استفاده از تور اروپا  این است که همه چیز برای شما از قبل برنامه ریزی شده است. محل سکونت، حمل و نقل و برخی وعده های غذایی و گشت و گذار، برای شما تنظیم شده است. تمام کاری که شما باید در تور اروپا  انجام دهید این است که مطمئن شوید که شما و چمدان تان در زمان مشخص شده آماده سفر باشد و از یک کشور هیجان انگیز به کشور هیجان انگیز دیگری بروید و از تور اروپا  لذت ببرید.

.

تور اروپا

.

چرا تور اروپا را پیشنهاد می‌کنیم؟

پاسخ به این سوال شاید بیش از حد واضح باشد. چراکه اگر از پس هزینه‌های تور اروپا  برآییم؛ سوال سخت این خواهد بود که چرا آن را انتخاب نکنیم. اروپا قاره ای است با طبیعتی شگفت انگیز و سرسبز، با آب و هوای معتدل، با کشورهایی پیشرفته، دارای مردمانی با فرهنگ، تمدن‌هایی تاریخی، مهد صنعت، تکنولوژی و سرگرمی و... که آن را به سرزمینی رویایی برای سفر تبدیل کرده است.

کیست که در آرزوی بازدید از کافه‌ها و خیابان‌های پاریس و برج ایفل، منطقه باستانی رم و ونیز ایتالیا، سواحل اسپانیا، رشته کوه‌های آلپ، تپه‌های توسکانی، شهرهای برلین، مونیخ، پراگ، وین و چندین و چند شهر دیگر اروپایی و مکان‌های دیدین آنها نباشد.

همانطور که گفته شد، نزدیک بودن کشورها و شهرهای اروپای به یکدیگر و همچنین فراوانی تسهیلات و امکانات اقامتی و گردشگری در اقصی نقاط این قاره سبز، به شما کمک خواهد کرد که درتور اروپا  طی چند روز از چندین کشور اروپایی بازدید کنید؛ و حق انتخاب بالایی در جزئیات سفر داشته باشید. فراموش نکنید که کشورهای اروپایی پیشتازان عرصه توریست هستند. فرانسه با پذیرایی سالانه از حدود هشتاد میلیون نفر توریست، و کشورهای اسپانیا و ایتالیا، به ترتیب با شصت و چهل شش میلیون نفر توریست سالانه، از جمله این کشورها هستند. به همین دلیل است که می‌گوییم اروپا یک مقصد گردشگری بی‌نظیر و تور اروپا  یک سفر خاطره انگیز است.

.

تور اروپا با آژانس گردشگری زیما سفر پارس

آژانس های گردشگری قدیمی و با سابقه در امور گردشگری تورهای بزرگی را همراه با راهنما ارائه می دهند. تعداد برنامه های موجود در تور اروپا بسیار زیاد است که دوره های مسافرتی آنها از کمتر از یک هفته تا بیش از شش یا هشت هفته متغیر است. برنامه های  تور اروپا  معمولا شامل بازدید از چندین کشور می شود اما تعدادی از آژانس های گردشگری در برنامه های تور اروپا ، سفر به یک کشور را ارائه می دهند. بیشتر تورهای اروپا حداکثر دو شب در یک مکان می مانند. این قبیل  تور اروپا  اغلب برای بازدید کنندگانی که برای اولین بار به اروپا، انگلستان یا ایرلند سفر می کنند و می خواهند مقصدهای زیادی را در مدت زمانی محدود ببینند، بسیار مناسب است.

زیما سفر پارس مجری  تور اروپا  و قوی ترین در خواست کننده ویزا از کشور های عضو اتحادیه اروپا مخصوصا اتحادیه شنگن می باشد .تجربه سالها بستن پکیج تور اروپا  توسط مدیریت این آژانس نشان از کیفیت این پکیج ها می باشد. توجه به داشتن کارگزار مطمئن در تور اروپا  جهت آسایش حال مسافرین در خارج از ایران در دستور کار اول این شرکت هواپیمایی می باشد . درتور اروپا  چند چیز بسیار مورد اهمیت می باشد . اول کارمندان مجرب تا با بررسی مدارک مسافرین بهترین سفارت را جهت ورود آنها معرفی نمایند. زیما درخواست کننده قوی ویزای کشور های آلمان و یونان و اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و مجارستان و سوئیس در تورهای اروپایی خود می باشد. مرحله بعدی که درتور اروپا  اهمیت دارد کارگزاری خوب که هتلها را با بهترین نرخ رزرو و لیدرهای مجرب جهت رسیدگی به مسافران داشته باشد.

مدارک مهمی که جهت سفر به تور اروپا  در درجه اهمیت قرار دارد به شرح زیر می باشد:

  • پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار البته اگر بیشتر از یکسال باشد بهتر است ، اگر پاسپورت ممهور به سفرهای متعدد باشد بسیار مفید است.
  • شش قطعه عکس سه در چهار تمام رخ با زمینه سفید تمام رخ و بدون لبخند و عینک و گردی صورت کاملا مشخص باشد و حد اکثر برای شش ماه اخیر و با عکس پاس و ویزای قبلی یکی نباشد.
  • مدارک شغلی معتبر ( داشتن جواز یا بودن در روزنامه رسمی شرکت و یا نامه اشتغال به کار)
  • لیست بیمه از همان جا که کار می کنید و باید ممهور به مهر شعب بیمه باشد.
  • تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • سند ملکی برای سرپرست خانواده
  • گردش و مانده بالای 50 میلیون

اگر از سفارتی ریجکتی دارید تا یکسال از همان سفارت و تا 6 ماه از سفارتهای عضو شنگن ویزا نمی توانید بگیرید. تور اروپا  با آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس برای آنهایی که به دنبال یک سفر خاص هستند بهترین پیشنهاد است. اگرچه  تور اروپا  سفری گران قیمت است؛ اما تجربه سفر به اروپا و بازدید از چند شهر اصلی آن را با کمتر سفری می‌توان مقایسه کرد.  تور اروپا ، سفر به کشورهایی مدرن و البته تاریخی خواهد بود؛ که نزدیکی آنها به یکدیگر و فاصله کم شهرها از هم، امکان بازدید از زیبایی‌های این قاره را در یک   تور اروپا  به صورت متمرکز فراهم می‌کند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور اروپا می‌توانید با کارشناسان ما در زیما سفر پارس تماس بگیرید. تور اروپا ارزان قیمت و تور اروپا لحظه آخری در زیما سفر پارس با امکانات مناسب و بهترین برنامه بازدید از جاذبه های گردشگری اروپا بهترین فرصت برای یک سفر به این قاره است.

نظرات کاربران