۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مراکز خرید استانبول را بشناسید

بهترین مراکز خرید استانبول را بشناسید

بهترین مراکز خرید استانبول را بشناسید

 

در هر گوشه ای از استانبول یک مرکز خرید ساخته شده است و در واقع مشهوریت اصلی استانبول هم به خاطر همین مراکز خرید جذاب است. تعداد مراکز خرید استانبول  به صد تا می رسد، اما بعضی از آنها جذابیت بیشتری دارند و دلیل آن هم فروشگاه های لوکس، رستوران های با کیفیت و امکانات بهتر است. پس با  آژانس مسافرتی زیما سفر همراه باشید تا با بهترین مراکز خرید استانبول آشنا شوید.

 

 

مرکز خرید جواهیر

 

مرکز خرید جواهیر بزرگترین مرکز خرید استانبول است و در منطقه شیشلی واقع شده است. مرکز خرید جواهیر بیش از 200 فروشگاه مختلف دارد که در 6 طبقه واقع شده اند و شما می توانید از فروشگاه های آن یک خرید بی نظیر انجام دهید. این مرکز خرید هم برای توریستانی که با تور استانبول و هم برای محلی ها جذابیت خاص خودش را دارد. از طرفی تئاترهای زیبایی در این مرکز خرید هم اجرا می شوند و به همین دلیل می توان گفت که جواهیر یک مرکز فرهنگی نیز هست.

 


 

مرکز خرید ایستینیه پارک

 

مرکز خرید ایستینیه پارک در 21 سپتامبر 2007 در محله پینار تاسیس شد. در این مرکز خرید برندهای لوکسی مثل آرمانی، بربری، شنل، دیور و فندی شعبه دارند. از طرفی رستوران ها و کافه های متعددی نیز در مرکز خرید ایستینه پارک وجود دارند و شما می توانید انواع و اقسام غذاهای بین المللی را در آن پیدا کنید.

 


 

 مرکز خرید زورلو سنتر

 

برندهای لوکس جهانی در مرکز خرید زورلو سنتر شعبه دارند. از طرفی رستوران های بی نظیری نیز در این مرکز خرید وجود دارد که می توانید بهترین غذاهای ایتالیایی را در آن ها میل کنید. همچنین می توانید در سینمای زولو سنتر جدیدترین فیلم های هالیوودی را تماشا کنید و یا در کنسرت موسیقی پاپ، کلاسیک، اپرا و یا جاز این مرکز خرید شرکت کنید. به هر حال بازدید از مرکز خرید زورلو سنتر در طول اقامتتان در استانبول از واجبات است.

 


 

 مرکز خرید آکاسیا

 

آکاسیا تنها یک مرکز خرید نیست، بلکه یک مرکز زندگی تمام عیار است. چراکه آکاسیا اقامتگاه های لوکس و واحدهای اداری نیز دارد. از طرفی دو پارک زیبا و جذاب در این مرکز خرید واقع شده اند. یکی فضای سبز است و دیگر یک پارک تم دار مخصوص کودکان است. پس اگر شما قصد سفر خانوادگی همراه کودکانتان به استانبول با  تور لحظه آخری استانبول  را دارید، بازدید از این مرکز خرید و پارک های آن را فراموش نکنید.

 


 

 مرکز خرید کانیون

 

مرکز خرید کانیون در منطقه لونت استانبول واقع شده است. معماری ساختمان کانیون جذابیت خاص خودش را دارد و گشت و گذار در آن به شما احساس خوبی می دهد. از طرفی 160 برند جهانی در این مرکز خرید شعبه دارند و تعدد برندها جذابیت این ساختمان را دوچندان کرده اند.

 


 

 مرکز خرید بویاکا

 

مشهورترین برندهای جهانی همه با هم در بویاکا جمع شده اند و شما می توانید با یک گشت و گذار ساده در آن بهترین خرید زندگیتان را انجام دهید. دسترسی به مرکز خرید بویاکا خیلی ساده است و بین محلی های استانبول  علی الخصوص شهروندان بخش آسیایی استانبول از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 


 

 مرکز خرید کپسیتی

 

در مرکز خرید کپسیتی هم 180 فروشگاه مختلف به همراه کافه ها و رستورانهای جذاب وجود دارد. از طرفی مرکز خرید کپسیتی یک سالن تئاتر و سینما نیز دارد. این ساختمان به قدری جذاب است که گذراندن یک روز لذت بخش را برای شما تضمین می کند و تجربه ای بیش از یک خرید ساده به شما هدیه می کند.

 


 

 مرکز خرید مارمارا فروم

 

مرکز خرید مارمارا فورم در محله باکرکوی واقع شده است و دسترسی به آن از هر منطقه ای در استانبول راحت است. شما می توانید به روزترین لباس های دنیا را در مرکز خرید مارمارا فروم پیدا کنید و یا در یکی از رستوران های این مرکز خرید یک غذای خوش طعم میل کنید. پس اگر به دنبال جدیدترین ترندهای روز دنیا هستید، رفتن به  مرکز خرید مارمارا فروم را فراموش نکنید.

 


 

 مرکز خرید فروم استانبول

 

مرکز خرید فروم استانبول در سال 2009 تاسیس شد و بزرگترین مرکز خرید کل اروپا به شمار می آید و از این جهت می توان گفت که هر کسی با هر سلیقه ای می تواند یک خرید عالی از این مرکز خرید انجام دهید. اولین موزه یخی ترکیه و آکواریوم ترکوازو نیز در مرکز خرید فروم استانبول واقع شده اند.

 

 

 

۲۴ آذر ۱۳۹۷