۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مراکز خرید پالم جمیرا دبی

بهترین مراکز خرید پالم جمیرا دبی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

احتمالا شما هم تا به حال بارها و بارها تصاویر پالم جمیرا دبی را دیده باشید. همان جزیره مصنوعی که به شکل نخل ساخته شده است و خودش به تنهایی باعث جذب درصد زیادی از توریستان از سراسر جهان به دبی می شود. در این جزیره مصنوعی تعداد زیادی هتل و اقامتگاه وجود دارد و بعضی از بهترین سواحل دبی هم در آن واقع شده اند. از این ها گذشته، تعدادی مرکز خرید لوکس در پالم جمیرا دبی ساخته شده اند و با همه این ها می توان گفت که پالم جمیرا دبی برای توریستان به یک بهشت زمینی در  تور دبی تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا امروز شما را با بهترین مراکز خرید پالم جمیرا دبی آشنا کنیم تا بتوانید در دبی بیشترین استفاده را از بازدیدتان از پالم جمیرا ببرید و فرصت بازدید از بهترین مراکز خرید دبی در پالم جمیرا را از دست ندهید. پس بیایید با هم گشتی در پالم جمیرا دبی بزنیم و نگاهی به مراکز خرید لوکسی بیندازیم که این روزها در لیست بهترین مراکز خرید دنیا می درخشند و از هر نظر بهترین هستند.

 

 

بازار مدینه جمیرا دبی

 

بازار مدینه جمیرا یا سوق مدینه جمیرا نام بازاری است که در عین اینکه  به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید دبی در پالم جمیرا شناخته می شود، شکوه و جذابیت یک بازار سنتی خاورمیانه ای را هم دارد. کافی است که پایتان را در بازار مدینه جمیرا در پالم جمیرا بگذارید تا موجی از احساسات مثبت به قلبتان هجوم بیاورد و خودتان را در مقابل ویترین های لوکس و جذابی ببینید که پر از کالاهای ارزنده و زیبا هستند و از همه مهمتر تخفیف های جالب و هیجان انگیز دارند. در این بازار می توانید هر آنچه که به فکرتان خطور می کند، از لباس های مطابق مد روز دنیا گرفته تا سوغاتی و هدیه را خریداری کنید و در نهایت با خوردن خوراکی های خوشمزه عربی، این بازار را ترک کنید. گفتنی است که بازار مدینه جمیرا به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید دبی در پالم جمیرا هر روزه از ساعت 10 صبح تا 11 شب باز است و مطمئنا شما هم مثل توریستان دیگر عاشق فضای دلنشین آن می شوید.

 

 

مرکز خرید مرکاتو دبی

 

طراحی و دیزاین این مرکز خرید به سبک معماری ایتالیایی انجام شده است. در این مرکز خرید زیبا، خیابان های سنگفرش شده جذابی دیده می شود که دقیقا حال و هوای مراکز خرید ایتالیایی را برای توریستان تداعی می کنند. با همه این ها، می توان گفت که مرکز خرید مرکاتو هم برای خرید و هم برای گشت و گذار و گذراندن یک بعد از ظهر به یادماندنی، فضای خوبی دارد. در مرکز خرید مرکاتو به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید دبی در پالم جمیرا، 140 فروشگاه تعبیه شده است که یکی از دیگری بهتر هستند و در آن ها انواع لباس ها با برندهای بین المللی فروخته می شود. در مجموعه این مرکز خرید به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید دبی در پالم جمیرا، یک سینما، یک سوپرمارکت بزرگ و یک سری کافه نیز تعبیه شده است و در یک کلام، می توان گفت که مجموعه آن از هر نظر بی نقص است. مرکز خرید مرکاتو دبی نیز هر روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است و حقیقت این است که بازدید از آن از جالب ترین تفریحاتی است که در پالم جمیرا دبی می توانید داشته باشید.

 

 

مرکز خرید گلدن مایل گالریا دبی

 

مرکز خرید گلدن مایل گالریا یکی از بهترین مراکز خرید پالم جمیرا دبی به حساب می آید و نه تنها به خاطر گذرگاه های طاق دارش، بلکه به خاطر فروشگاه های بی نظیر و کافه ها و رستوران های لوکس و دنجش مشهور شده است. در این مرکز خرید فروشگاه های بسیار خوبی شعبه دارند و انواع و اقسام رستوران های شیک در فضای آن ساخته شده اند.  جالب است که بدانید امکانات تفریحی مرکز خرید گلدن مایل گالریا دبی نیز از هر نظر عالی هستند و شما می توانید تفریحات جالبی را در فضای آن تجربه کنید و در صورت تمایل در باشگاه ورزشی آن بهترین تمرین ورزشی را انجام دهید!

 

 

مرکز خرید سان ست مال دبی

 

مرکز خرید سان سنت مال دبی نیز به عنوان یکی دیگر از بهترین مراکز خرید پالم جمیرا دبی شناخته می شود و اغلب از آن به عنوان بهشت خرید پالم جمیرا یاد می کنند. در این مرکز خرید فروشگاه هایی وجود دارد که در آن ها بهترین محصولات روز دنیا در زمینه های مختلف آرایشی و بهداشتی، لباس، زیورآلات، ساعت، عینک، عطر، مبلمان خانه، اسباب بازی و .... فروخته می شود. با این حساب می توانیم بگوییم که اگر شما هم عاشق خرید هستید، بازدید از این مرکز خرید از واجب ترین تفریحاتی است که باید در تور ارزان دبی تجربه کنید. جالب است که بدانید این مرکز خرید با نمای شیشه ای چشم نوازش، دارای فضاهای اداری و مسکونی نیز هست و با معماری مدرنش، سر و صدای زیادی در دنیای معماری به پا کرده است. گذشته از همه این ها، جذابیت دیگر مرکز خرید سان ست مال دبی به خاطر رستوران هایش است و به خاطر همین هم هست که هر روزه بین ساعات 10 صبح تا 10 شب مملوء از توریستانی می شود که با نگاه هایی مشتاق به گوشه کنار این مرکز خرید چشم دوخته اند و با چهره ای بشاش در فضای آن گردش می کنند!

 

۲۵ آبان ۱۳۹۸

نظرات کاربران