۰۲۱۷۴۶۳۴
فستیوال خرید استانبول بعد از کرونا

فستیوال خرید استانبول بعد از کرونا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

این یک واقعیت انکارنشدنی ست که خرید یکی از هیجان انگیزترین و مفرح ترین تفریحاتی است که می توان در استانبول داشت! چراکه در استانبول به قدری مراکز خرید و بازارهای متنوع وجود دارد که هر کسی را سر ذوق می آورند و خودشان به عاملی برای جذب توریست به استانبول تبدیل شده اند! حالا فکرش را بکنید که در چنین شهری، هر ساله یک فستیوال جذاب به نام جشنواره خرید هم برگزار می شود که در طی آن اجناس  مراکز خرید استانبول  تخفیف می خورند! احتمالا می توانید تصورش را بکنید که در چنین زمانی از سال، تا چه اندازه سفر به استانبول و خرید در استانبول بین توریستان سراسر جهان محبوب می شود! نکته جالبی که باید به شما درباره فستیوال خرید استانبول امسال بگوییم، این است که زمان اعلام شده برای برگزاری فستیوال خرید استانبول 2020، با زمانی که احتمالا مرزهای استانبول بعد از ویروس کرونا باز می شوند، یکی است! این بدین معنی است که احتمالا فستیوال خرید استانبول 2020 برپا باشد و شما هم بتوانید با سفر به استانبول، خستگی قرنطینه و روزهای کرونا را از خودتان دور کنید و از این فرصت جذاب برای خرید در استانبول استفاده کنید. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با  فستیوال خرید در  تور استانبول  آشنا کنیم و این مساله را بیشتر بررسی کنیم که آیا واقعا فستیوال خرید 2020 با وجود کرونا برقرار هست یا خیر!

 

 

زمان برگزاری جشنواره خرید استانبول

 

بر طبق اخباری که درباره فستیوال خرید استانبول موجود است، قرار است که فستیوال خرید استانبول از تاریخ 7 تا 29 ژوئن (18 خرداد تا 9 تیر) برگزار شود. از آنجایی که هنوز نام فستیوال خرید استانبول در لیست فستیوال های کنسل شده در استانبول جای نگرفته است، احتمالا جشنواره خرید استانبول برپا می شود. لازم به ذکر است که بر طبق شواهد به نظر می رسد که مرزهای استانبول بعد از عید فطر باز شود و با این اوصاف، احتمال دارد که جشنواره خرید استانبول به روال هر ساله برقرار باشد پس با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر در ارتباط باشید.

 

 

تخفیف های مراکز خرید استانبول در فستیوال خرید استانبول

 

از آنجایی که در استانبول مراکز خرید متنوعی وجود دارد و در فروشگاه های آن همه نوع کالایی از جمله لباس های برندهای معروف جهانی و ترکیه ای به چشم می خورد، معمولا توریستان از خرید در استانبول در زمان برگزاری فستیوال خرید استانبول استقبال زیادی می کنند. از طرفی، خود مراکز خرید استانبول نیز وارد یک رقابت سنگین می شوند تا بتوانند مشتری های بیشتری را به خودشان جذب کنند. همین مساله باعث می شود که هر کدام از مراکز خرید استانبول سعی کنند که با تخفیف های هیجان انگیزتر و بهتر، نظر افراد بیشتری را جلب کنند.

 

 

برنامه های تفریحی فستیوال خرید استانبول

 

در طی فستیوال خرید استانبول، گذشته از تخفیف هایی که در مراکز خرید استانبول به مشتری ها آفر داده می شود، برنامه های تفریحی و فرهنگی بسیار جالبی مثل اجراهای تئاتر، کنسرت ها، رژه های جذاب و مسابقات جالب هم در سطح شهر برگزار می شوند تا توریستان و مردم استانبول بتوانند نهایت استفاده را از فستیوال خرید استانبول ببرند. این بدین معنی است که اگر شما در زمان برگزاری جشنواره به ترکیه بروید، بهترین فرصت برای خرید و گشت و گذار و تفریح در استانبول نصیبتان می شود.

 

 

بهترین مراکز خرید استانبول در فستیوال خرید استانبول

 

همان طور که گفته شد، در استانبول مراکز خرید متعددی وجود دارد. اما به هر حال یک سری از آن ها مراکز خرید بزرگتر و محبوب تری هستند. از بهترین مراکز خرید استانبول که اتفاقا تخفیف های خوبی هم در جشنواره خرید استانبول در آن ها ارائه می شود، می توان به مرکز خرید فروم استانبول، مرکز خرید زورلو استانبول، مرکز خرید جواهر استانبول و مرکز خرید مگا اوت لت ونزیا استانبول اشاره کرد. نکته جالبی که باید درباره فستیوال خرید استانبول به شما بگوییم، این است که در طی جشنواره خرید استانبول، معمولا مراکز خرید استانبول 24 ساعته باز هستند و فروشنده ها حتی حاضر نمی شوند که یک مشتری را از دست بدهند، در مغازه ها همه نوع لباسی به فروش می رسد به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای اینکه در حین خرید در استانبول سردرگم نشوید، از قبل یک لیست از لباس ها و وسایل مورد نیازتان تهیه کنید و مطابق آن لیست خریدتان را انجام دهید.

 

 

نکات ضروری برای بازدید از فستیوال خرید استانبول در زمان کرونا

 

اگر در روزهای آخر، کنسلی فستیوال خرید استانبول اعلام نشود و همان طور که حدسش زده می شود، مرزهای استانبول هم باز شوند و تور استانبول برگزار شود، شما به عنوان توریست باید یک سری نکات بهداشتی را رعایت کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. توصیه ما به شما این است که برای سفرهای بعد از قرنطینه، حتما موارد بهداشتی را رعایت کنید و حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید و فاصله اجتماعی را هم در حین خرید در استانبول فراموش نکنید.  به هر حال ذکر این نکته هم لازم است که هنوز برنامه دقیق بازگشایی مرزهای ترکیه اعلام نشده است و هنوز نمی توان به صورت قطعی و صد در صدی درباره برقراری و یا کنسلی فستیوال خرید استانبول 2020 نظر داد. هرچند همان طور که گفته شد در لیست جشنواره های کنسل شده استانبول به خاطر ویروس کرونا، نامی از فستیوال خرید استانبول به چشم نمی خورد. در ضمن خوب است این را هم بدانید که برگزای خیلی از جشنواره های قبلی استانبول که قرار بود در ماه های گذشته برگزار شوند و به خاطر ویروس کرونا کنسل شده اند، به حوالی ماه خرداد و تیر موکول شده اند. این مساله می تواند ما را امیدوار کند که قرار است فستیوال خرید استانبول برقرار باشد.

 

 

 

۰۶ خرداد ۱۳۹۹

نظرات کاربران

  • سامان سوری

    05 مرداد 1399 - 22:59

    پاسخ

    سلام بهترین فصل برای رفتن به فستیوال در ترکیه چه ماهیه