۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت

بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت

 

کوالالامپور یکی از دیدنی ترین شهرهای آسیایی ست که هر گوشه اش به شکلی زیباست و هر منطقه اش به نوعی با منطقه دیگر متفاوت است. یکی از پرتکرارترین سوالات توریستان درباره سفر به کوالالامپور این است که کدام منطقه کوالالامپور برای اقامت بهتر است و اقامت در کدامیک از مناطق کوالالامپور انتخاب بهتری است. ما در ادامه می خواهیم  بهترین مناطق کوالالامپور  برای اقامت را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید راحت تر برای انتخاب هتل در تور کوالالامپور تصمیم گیری کنید و منطقه بهتری را در  تور کوالالامپور  برای اقامت انتخاب کنید.

 

 

منطقه بوکیت بینتانگ در کوالالامپور

 

رنج قیمت هتل های منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور: از 25 تا 250 دلار

منطقه بوکیت بینتانگ یکی از بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت است که اتفاقا رنج قیمت هتل هایش هم متنوع است و شما با هر بودجه ای می توانید در آن اقامت داشته باشید. این منطقه یک ایستگاه مونوریل به نام بوکیت بینتانگ و یک ایستگاه ال آر تی (یک نوع قطار شهری در کوالالامپور) به نام بوکیت بینتانگ دارند. یعنی اگر شما در منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور اقامت داشته باشید، می توانید به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی کوالالامپور به مناطق دیگر کوالالامپور دسترسی پیدا کنید و دوباره به راحتی به هتل خود در منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور برگردید. این منطقه در کوالالامپور همه نوع امکاناتی دارد و در آن رستوران ها، کافه ها و مراکز خرید متنوعی وجود دارد و از هر نظر برای اقامت، منطقه ایده آلی است. نکته دیگر اینکه هتل های ارزان متعددی در منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور وجود دارد که اگر شما هم به دنبال سفر ارزان به کوالالامپور باشید، می توانید در آن ها اقامت کنید. 

 

 

منطقه چانگ کات کوالالامپور

 

رنج قیمت هتل های منطقه چانگ کات کوالالامپور: 15 تا 250 دلار

منطقه چانگ کات کوالالاپور پر از کافه ها و کلاب های بین المللی است و دسترسی خوبی هم به منطقه بوکیت بینتانگ و کی ال سی سی کوالالامپور دارد. با این اوصاف می توان گفت که منطقه چانگ کات یکی از بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت و یکی از بهترین محله های کوالالامپور برای تفریح است. این منطقه در حاشیه بوکیت بینتانگ واقع شده است و شما برای دسترسی به آن می توانید از همان ایستگاه های مترو بوکیت بینتانگ بهره ببرید و فقط برای رسیدن به آن ها باید کمی پیاده روی داشته باشید.

 

 

منطقه کی ال سنترال کوالالامپور

 

رنج هتل های منطقه کی ال سنترال کوالالامپور: 30 تا 250 دلار

منطقه کی ال سنترال یا منطقه مرکزی کوالالامپور یکی از بهترین مناطق کوالالامپور برای اقامت است. خوبی این منطقه این است که همه خطوط مترو کوالالامپور و یک سری از اتوبوس های کوالالامپور از آن عبور می کنند. در واقع این منطقه محل تلاقی وسایل حمل و نقل عمومی کوالالامپور است و دسترسی فوق العاده ای دارد. به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر زمان کمی برای اقامت در کوالالامپور دارید و می خواهید که هم دسترسی راحتی به فرودگاه کلیا کوالالامپور و هم مناطق مختلف کوالالامپور داشته باشید، در منطقه کی ال سنترال کوالالامپور اقامت کنید. در ضمن خوب است این را هم بدانید که منطقه کی ال سنترال کوالالامپور برای خرید عالی است. نکته دیگر اینکه پیدا کردن یک هتل خوب و ارزان در منطقه کی ال سنترال کوالالامپور بسیار آسان است.

 

 

منطقه چاینا تاون کوالالامپور

 

رنج قیمت هتل های منطقه چاینا تاون کوالالامپور: 10 تا 70 دلار

منطقه چاینا تاون کوالالامپور یا محله چینی ها کوالالامپور یکی از جذاب ترین مناطق کوالالامپور برای اقامت است. شما با اقامت در این منطقه می توانید با کمی پیاده روی به ایستگاه قطار مونوریل ماهاراجلا دسترسی پیدا کنید و از قطارهای آن برای تردد در کوالالامپور استفاده کنید. خوبی این منطقه این است که هتل هایش ارزان هستند و اقامت در آن ها برای کسانی که به دنبال سفر ارزان به کوالالامپور با تور ارزان مالزی هستند، بسیار مناسب است. این منطقه یک منطقه جذاب و سرزنده است که پر از رستوران و اغذیه فروشی های ارزان است و بازارهای ارزان زیادی هم دارد. خوب است این را هم بدانید که این منطقه یک خیابان معروف به نام خیابان پتالینگ دارد که در آن اجناس بسیار ارزان و البته فیک و غیر اورجینالی به فروش می رسد.

 

 

منطقه کی ال سی سی کوالالامپور

 

رنج هتل های منطقه کی ال سی سی کوالالامپور: 40 تا 300 دلار

منطقه کی ال سی سی کوالالامپور معروف ترین منطقه تجاری کوالالامپور است. جالب است بدانید که بهترین هتل های کوالالامپور در منطقه کی ال سی سی کوالالامپور واقع شده اند. به هر حال اگر مشکل مالی ندارید، می توانید در بهترین هتل های منطقه کی ال سی سی کوالالامپور اقامت داشته باشید و از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی در تور کوالالامپور بهره ببرید. نکته دیگر اینکه منطقه کی ال سی سی بهترین منطقه مالی و تجاری کوالالامپور است و در آن مراکز خرید متعددی وجود دارد. برج های معروف پتروناس نیز در این منطقه در کوالالامپور جای گرفته اند و رستوران های زیادی هم در این منطقه در کوالالامپور ساخته شده اند. در پایان این را هم بگوییم که دسترسی های منطقه کی ال سی سی کوالالامپور بسیار عالی هستند و شما به راحتی می توانید با قطارهای مترو به این منطقه معروف در کوالالامپور دسترسی پیدا کنید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای مالزی.

۲۴ خرداد ۱۳۹۹

نظرات کاربران