۰۲۱۷۴۶۳۴
تور صربستان

تور صربستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

چند نکته که در تور صربستان به شما کمک می کند

کد بین المللی شماره گیری برای صربستان:381

ولتاژ برق صربستان: 220 ولت 50Hz AC

واحد پول صربستان: دینار صربستان (RSD)

روزهای گرم و خیلی آفتابی از ماه اردیبهشت تا پایان شهریور ماه. فرودگاه بلگراد نیکولا تسلا 20 کیلومتری بلگراد قرار دارد. صربستان دارای یک شبکه اتوبوس خوب است و سفر با اتوبوس حدود 2 یا 3 دلار در ساعت است و غذا با نوشیدنی در یک رستوران حدود ده دلار خواهد بود . به همه ی اینها ایمنی و دوستی مردم محلی اضافه کنید و تجربه ای بسیار راحت داشته باشید.

جوانان صربستان انرژی خود را به مغازه ها، کافه ها و باشگاه ها می افزایند و یک زندگی شبانه با آدرنالین را در هر جای دیگری در بلگراد به نمایش می گذارد.

صرف وقت در کافه بلگراد، تنها جای در ویرانه های میراث جهانی Gamzigrad، سفر به صومعه ها در اطراف Novi Pazar، و یا خوردن یک کیلو گرم گوشت گریل  بهترین سرگرمی و  تجربه در صربستان است و صربستان برای گوشت کبابی مشهور است . قلعه Golubac، پارک ملی Djerdap را حتما ببینید. از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و بهتر است آب آشامیدنی بطری مصرف کنید.

علت رفتن با تور صربستان این است که وقتی شما با تور به کشور صربستان سفر می کنید در بدو ورود هتل شما و پرواز شما در تور صربستان رزرو شده است و وقتی پلیس فرودگاه از شما مدارک می خواهد مشکلی در سفر شما نمی بیند و شما راحت تر به این کشور ورود می کنید . وقتی شما غیر از تور سفر می کنید اگر کوچکترین تناقضی در مدارک داشته باشید شما ریجکت و به ایران فرستاده می شوید.

تور صربستان ، تور بلگراد ، هتل صربستان ، پرواز صربستان ، هتل بلگراد ، پرواز بلگراد ، تور ارزان صربستان ، تور صربستان با قیمت مناسب ،

 

نظرات کاربران