۰۲۱۷۴۶۳۴
تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

 تور لحظه آخری آنتالیا

آنتالیا به قدری شهر ساحلی جذابی ست که هر کسی دوست دارد برای یک بار هم که شده سفر به آن را تجربه کند! به خاطر همین جذابیت هم هست که سفر به این شهر زیبا به یکی از محبوب ترین سفرهای خارجی از نگاه ما ایرانی ها تبدیل شده و تقریبا هر کسی که اهل سفر باشد، نسبت به سفر به این شهر ساحلی علاقه و اشتیاق نشان می دهد! وقتی هم که صحبت از تور لحظه آخری آنتالیا می شود، این اشتیاق بیشتر هم می شود و مسافران استقبال بیشتری از سفر به این شهر جذاب در ترکیه می کنند! چراکه با استفاده از یک آفر تور آنتالیا، سفر به این شهر زیبا ارزانتر هم می شود و به این شکل مقرون به صرفه بودن سفر و جذابیت مقصد گردشگری دست به دست هم می دهند تا این سفر به یک سفر رویایی برای گردشگران تبدیل شود! اگر شما هم به دنبال چنین سفر خوب و ارزانی هستید، این مطلب را از دست ندهید.

 

  تور لحظه آخری آنتالیا ، زیما سفر

زمان تور لحظه آخری آنتالیا

اول از همه اجازه دهید که این را برایتان مشخص کنیم که اصلا تور لحظه آخری آنتالیا چیست و چگونه می توان در آن شرکت کرد. داستان از این قرار است که وقتی ظرفیت یک تور به صورت کامل تکمیل نمی شود، آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه یک آفر تور لحظه آخری می کنند تا هزینه سفر پایین تر بیاید. این تورها که معمولا در چند روز مانده به سفر اعلام می شوند، طرفداران بسیار زیادی دارند و واقعا شرکت در آن ها از هر نظر مقرون به صرفه است. به این دلیل که قیمت تمام شده آن ها خیلی کمتر از هزینه رزرو همان تور در شرایط معمول است و این بدین معنی است که شما می توانید با استفاده از این آفر، هزینه های سفر را به حداقل برسانید و با یک بودجه خیلی کمتر، سفر ارزان به آنتالیا را برای خودتان ممکن کنید. گفتنی است که آژانس مسافرتی زیما سفر همیشه ارزان ترین تورلحظه آخری آنتالیا را آفر می دهد و اگر شما هم در آن شرکت کنید، از هر نظر برد و سود کرده اید! پس اگر شما هم بودجه محدودی برای سفر دارید، اما با این حال دلتان می خواهد که همین امسال یک سفر جذاب و به یادماندنی را به مقصد این شهر ساحلی و زیبا تجربه کنید، بهتر است که به دنبال یک آفر تور آنتالیا باشید و با یک انتخاب هوشمندانه، هزینه های سفر را برای خودتان به حداقل برسانید. ما به شما برای رسیدن به این هدف کمک می کنیم! کافی است که با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه کنیم و به تمامی سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم.

تور لحظه آخری آنتالیا با پرواز ترک

از آنجایی که تور آنتالیا معمولا به دو شکل مختلف یعنی با پرواز ایرانی و یا پرواز ترک انجام می شود، اغلب برای توریستان این سوال پیش می آید که آیا امکان تور لحظه آخری آنتالیا با پرواز ترک نیز وجود دارد یا خیر؟ اگر این سوال، سوال شما هم هست، باید به شما بگوییم که بله! با تماس با ما می توانید این تور هیجان انگیز و قیمت مناسب را برای خودتان رزرو کنید. نکته ای که باید از آن مطلع باشید، این است که فرق پرواز ترک و پرواز ایرانی برای سفر به آنتالیا در این است که پروازهای ترک ساعت بهتری برای سفر دارند، خدمات بهتری در طول پرواز دارند و مهمتر از همه این ها، اینکه پرواز آن ها به مقصد فرودگاه اصلی یعنی فرودگاه بین المللی آنتالیا انجام می شود. اما پروازهای ایرانی به مقصد فرودگاه اسپارتا ترکیه که در فاصله 140 کیلومتری آنتالیا است، برگزار می شود. با این حساب باید این را در نظر داشته باشید که مسلما قیمت تور لحظه آخری آنتالیا با پرواز ترک از یک تور مشابه با پرواز ایرانی کمی بالاتر است. اما به هر حال مزیت های زیادی هم دارند و به همین دلیل هم هست که خیلی از مسافران ایرانی به دنبال رزور تور لحظه آخری آنتالیا با پرواز ترک هستند. در کل باید بگوییم که تورهای آنتالیا گاهی با پرواز ترک و گاهی با پرواز ایرانی آفر داده می شوند.شما باید ببینید که در زمانی که شما برای سفر در نظر دارید، کدام تور تخفیف میخورد و از طرفی بودجه شما با قیمت تور آنتالیا با پرواز ترک هماهنگ تر است و یا با پرواز ایرانی.

 

تور لحظه آخری آنتالیا با پرواز ترک ، زیما سفر

تور لحظه آخری آنتالیا هتل 5 ستاره

سوال دیگری که معمولا توریستان درباره تور لحظه آخری آنتالیا دارند، این است که آیا امکان رزرو یک تور ارزان آنتالیا با هتل 5 ستاره نیز وجود دارد؟ خوشبختانه باید به شما بگوییم که تور لحظه آخری با هتل های متنوعی برگزار می شود و ارزان بودن آن دلیل بر این نمی شود که هتل مورد نظر هتل ضعیفی و سطح پایینی باشد! در واقع ارزان بودن تور به دلیل زمان کم باقی مانده تا سفر است و با این حساب، امکان اینکه شما با یک هزینه کم به این شهر ساحلی سفر کنید و در عین حال در یک هتل 5 ستاره اقامت کنید، وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که آماده سفر باشید تا وقتی که یک آفر خوب و خوش قیمت با هتل مورد نظرتان به پستتان خورد، راهی ترکیه شوید!

 

تور لحظه آخری آنتالیا هتل 5 ستاره ، زیما سفر

تور لحظه آخری آنتالیا از شهرستان ها

اگر شما هم در شهری به جز تهران زندگی می کنید، مطمئنا این سوال را در ذهن دارید که آیا امکان خرید و رزرو تور لحظه آخری آنتالیا از شهرستان ها نیز وجود دارد؟ باید به شما این را بگوییم که خوشبختانه در شهرستان ها نیز تور ارزان آنتالیا در سراسر سال برگزار می شود. برای مثال امکان رزرو تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد به آنتالیا، تور آنتالیا از تبریز و آفر تور آنتالیا از شیراز نیز وجود دارد. اما نکته اینجاست که تعداد تورهایی که از تهران به مقصد این شهر زیبا در ترکیه برگزار می شوند، بیشتر است و بالطبع تنوع این تورهای جذاب و قیمت مناسب در تهران بیشتر از شهرستان ها است.

با این اوصاف شما می توانید هم از شهر خودتان به دنبال چنین آفر ارزانی باشید و هم اینکه یک تور آنتالیا از تهران رزرو کنید و انتخاب بین این دو بستگی به خود شما و شرایط خودتان دارد.

ثبت نام تور لحظه آخری آنتالیا

نکته ای که باید به آن برای سفر به آنتالیا با تور لحظه آخری توجه کنید، این است که این تورها در ساعات و روزهای آخر اعلام می شوند و اصولا شما نمی توانید از خیلی روز قبل نسبت به رزرو آن ها و برنامه ریزی برای آن ها اقدام کنید. با این حساب اگر شما هم قصد شرکت در یک تور خیلی ارزان آنتالیا را دارید، باید مواظب باشید که یک وقت یک آفر تور آنتالیا از دستتان نرود و به موقع از آن مطلع شوید. به همین خاطر بهتر است که یک ثبت نام در قسمت خبرنامه وب سایت زیما سفر انجام دهید و یا در اینستاگرام و تلگرام آژانس عضو شوید تا بهترین آفرها به شما اطلاع داده شود.

با ثبت نام تور آنتالیا این شانس را پیدا می کنید که قبل از اینکه دیر بشود، از بهترین آفر تور لحظه آخری آنتالیا با کمترین قیمت مطلع شوید و قبل از اینکه فرصت از دست برود، آن را رزرو کنید، چمدان خود را جمع کنید و راهی سفر شوید.پس حتما برای این کار در بخش خبرنامه وب سایت ثبت نام کنید تا این امکان برایتان مهیا شود.

 

ثبت نام تور لحظه آخری آنتالیا ، زیما سفر

نظرات کاربران