منو

تور آنتالیا و معرفی شهر آنتالیا

آنتالیا، شهری فوق العاده جذاب در ترکیه است که هرساله تور آنتالیا بسیاری به آن برقرار می شود.  تور آنتالیا از نقاط مختلف جهان به آنتالیا برقرار می شود و مردم جهان از زیبایی های آنتالیا و  تور آنتالیا  لذت می برند. آنتالیا دارای آب و هوای مناسب است و با نوار ساحلی در دریای مدیترانه و آفتاب درخشانش،  تور آنتالیا زیادی را به خود جذب می نماید. در آنتالیا تفریح های مختلف بسیار زیاد و متنوع وجود دارد و تقریبا هر فرد می تواند مناسب سلیقه خود، به تفریح بپردازد و از  تور آنتالیا لذت ببرد.در مقالات تور آنتالیا نیز شما را با این تفریح ها آشنا می کنیم و نیاز های شما مسافر عزیز را در تور آنتالیا را برآورده می کنیم. در بخش جاذبه های گردشگری تور آنتالیا به این موارد اشاره شده و شما می توانید در این صفحه به مطالعه مطالبی در مورد  تور آنتالیا  بپردازید.

 

تفریح های تور آنتالیا

تور کشتی تفریحی در دریای مدیترانه با نوشیدنی و غذاهای متنوع در آنتالیا ، کوهپیمایی در کوهستان های زیبای آنتالیا، سواحل زیبا و آفتاب گرفتن در سواحل آنتالیا ، بازارهای محلی زیبای آنتالیا ، شهر قدیمی آنتالیا ، مسیر پیاده روی تاریخی و فوق العاده Lycian در  تور آنتالیا ، جاذبه های تاریخی مربوط به یونانیان در آنتالیا ، آبشار های زیبای آنتالیا ، هتل های فوق العاده تور آنتالیا و موارد بسیار زیاد دیگر را تنها در  تور آنتالیا ببینید و لذت ببرید.

زیما سفر پارس ارائه کننده  تور آنتالیا و تور آنتالیا لحظه آخری بوده و با تجربه بسیار در  تور آنتالیا ،  تور آنتالیا را برای شما بسیار خاطره انگیز می نماید و تصویر زیبایی را از تور آنتالیا در ذهن شما می سازد.  تور آنتالیا  با قیمت های متنوع و دسترسی به هتل های مختلف باعث شده تا هر توریستی از هر کشوری از روسیه تا ایران، اعراب و مردم در قاره های دیگر از آن استفاده نمایند و از آنتالیا زیبا لذت ببرند. همراه زیما سفر پارس پا به  تور آنتالیا  بگذارید و از ان لذت ببرید. 

در قسمت بالا  تور آنتالیا  زیما سفر پارس را با لیست قیمت و تخفیف ببینید و  تور آنتالیا مناسب خود را رزرو نمایید.

آنتالیا نه تنها با مناظر زیبای مدیترانه ای خود همراه با خرابه های باستانی بلکه با تفریحگاه های لوکس ساحلی خود  شناخته می شود که آن را به مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات تابستانی تبدیل می کند. اما کدام یک را باید رزرو کنید؟ قبل از تنظیم برنامه های سفر خود، لیست  تور آنتالیا  زیما سفر پارس را بررسی کنید و یا از مشاوره رایگان آن حتی در روز های تعطیل بهرمند شوید.

گنبد کمپینسکی آنتالیا، مرکز تفریحی گلف و آبگرم Regnum Carya  تور آنتالیا ، تفریحگاه Gloria Serenity  تور آنتالیا .

تماشای مناظر منحصر به فرد سواحل سنگی خیره کننده که با آبهای روشن آبی دریای مدیترانه در هم می آمیزد، هر کسی را به تور آنتالیا  جذب می کند. خوشبختانه آنتالیا به خوبی مجهز است تا به خیل عظیم گردشگران را که هرساله در جستجوی خورشید، ساحل و آرامش به این شهر می آیند رسیدگی کند

. به چند مورد از جاذبه های  تور آنتالیا اشاره می نماییم

 

کاله ایچی در  تور آنتالیا  (Kaleici)

شهر قدیمی  آنتالیا  با خیابان های پیچ در پیچ، کوچه های سنگی و خانه های با معماری عثمانی، غنی از کاراکتر است. اکثر هتل های شهر در اینجا قرار گرفته اند و پیاده می توان از تمام جاذبه های گردشگری اصلی منطقه قدیمی دیدن کرد. بعید نیست هتلی کوچک پیدا کنید که از یک بنای تاریخی قدیمی بازسازی شده تغییر کاربری داده باشد. این می تواند تور خاطره انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد.

 

لارا درتور آنتالیا(Lara)

لارا منطقه ای در آنتالیا است که هتل های پنج تا هفت ستاره آن را به سلطه ی خود درآورده اند. لارا در شرق شهر و نسبتا نزدیک به فرودگاه آنتالیا است، و محلی ایده آل برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. شن های سفید نرم و آب های آبی روشن این منطقه را احاطه کرده و بهترین مکان برای فرار از دود و دم شهری است و قطعا آرامش در سفر یکی از مهمترین مواردی است که به آن نیاز خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم حتما  در این منطقه هتل بگیرید و از آن لذت ببرید.

 

تور آنتالیا

 

راهنمای خرید در تور آنتالیا

یکی از مهمترین بحث های داغ مسافرین  تور آنتالیا  ، خرید کردن است. آنتالیا بازار خوبی برای خرید دارد و با علم به این بازار بهتر می توانید خرید انجام دهید.

آنتالیا شهری ساحلی با استراحتگاه های ساحلی لوکس است، اما مهمتر از آن مدینه ی فاضله ی عاشقان خرید  تور آنتالیا  است. در خط ساحلی دریای مدیترانه، آثار تاریخی و یادبود زیادی بنا شده است. دروازه هادریان و آبشارهای دودن خیره کننده و زیبا هستند، اما جنب وجوش اصلی در خیابان های شلوغ آنتالیا است.

همچنین از تور های داخلی  و خارجی ما با تخفیف و آفر های خوب مانند  تور کیش  ،  تور گرجستان  ،  تور مالزی و تور هندوستان  بهرمند شوید.

در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha