۰۲۱۷۴۶۳۴
عاشقانه ترین شهرهای ترکیه

عاشقانه ترین شهرهای ترکیه

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

ترکیه کشوری است که هم از نظر جاذبه های گردشگری، هم از نظر اماکن دیدنی، هم از نظر اماکن تفریحی و هم از نظر سواحل زیبایی که در خود جای داده است، مقصدی عالی برای سفر ماه عسل محسوب می شود و در این مسئله شکی نیست. اما سوال اینجاست که در کدام شهر ترکیه می توان سفر ماه عسل بهتری را تجربه کرد. به هر حال اگر شما هم قصد برنامه ریزی یک سفر ماه عسل به ترکیه را دارید، احتمالا برایتان سوال پیش آمده که کدام شهر ترکیه را باید برای سفر ماه عسلتان انتخاب کنید و دوست دارید که بدانید ماه عسل در کدام شهر ترکیه به شکل بهتر و جذاب تری سپری می شود. برای یافتن پاسخ این سوال ها بهتر است که این مطلب زیما سفر را با دقت بخونید تا به شما عاشقانه ترین شهرهای ترکیه را معرفی کنیم.

 

کاپادوکیا

 

اولین شهری که به ذهن هر کسی به عنوان یک مقصد مسافرتی برای تجربه یک ماه عسل رویایی خطور می کند، کاپادوکیا است. کاپادوکیا یکی از جذاب ترین شهرهای ترکیه برای سفر زوج های جوان است و یکی از عاشقانه ترین شهرهای ترکیه به حساب می آید.این شهر پر از مناظر شگفت انگیز است و به همین دلیل با سفر به کاپادوکیا می توانید قدم زدن های به یادماندنی دو نفره ای را تجربه کنید، یک عالمه عکس دو نفره جذاب بگیرید و تا عمر دارید از یادآوری خاطرات سفر ماه عسلتان به کاپادوکیا به نیکی یاد کنید. برای تجربه یک ماه عسل خاص در کاپادوکیا می توانید در یک هتل غاری اقامت کنید، با همسرتان در کاپادوکیا بالن سواری کنید و تا می توانید خاطره سازی کنید.

 

 

استانبول

 

اگر شما و همسرتان هم عاشق خرید هستید و البته از شهرهای پر جنب و جوش و شاداب خوشتان می آید، حتما عاشق سفر به استانبول می شوید و می توانید یک ماه عسل جذاب را در  تور استانبول  تجربه کنید. در استانبول اروپا با آسیا ملاقات کرده است و یک هارمونی فرهنگی متفاوت در شهر استانبول شکل گرفته است. از این ها گذشته مراکز خرید استانبول نیز بسیار جذاب هستند و از این نظر هم سفر به استانبول انتخاب ایده آلی است. اما گذشته از این ها می توانید در شهر قدیمی استانبول با یار و یاور زندگیتان قدم بزنید و از گوشه کنارهای دنج شهر قدیمی استانبول دیدن کنید. همچنین می توانید در بازار بزرگ استانبول گشتی بزنید و بعد در یک حمام سنتی ترکیه ای ریلکس کنید. همچنین می توانید در تنگه بسفر استانبول کروز سواری کنید.

 

 

ازمیر

 

برعکس استانبول، ازمیر حال و هوای آرامی دارد و اگر دلتان می خواهد که بعد از روزهای پر از دغدغه قبل از مراسم عروسی با همسرتان در جایی در ترکیه آرامش بگیرید و ریلکس کنید، سفر ماه عسل به ازمیر برای شما انتخاب مناسبی است. سفر به شهر ساحلی ازمیر باب میل زوج های جوانی است که به دنبال سکوت و آرامش هستند. در تور ازمیر می توانید از آثار باستانی رومی دیدن کنید، در بازارهای سنتی ازمیر گشتی بزنید و یک دنیا آرامش را کنار یکدیگر تجربه کنید.

 

 

آنتالیا

 

احتمالا شما هم به آنتالیا به عنوان مقصد ماه عسلتان فکر کرده باشید. آنتالیا سواحل بسیار زیبایی دارد و هتل های لوکس متعددی را در خود جای داده است. به هر حال اگر دوست دارید که در یک شهر زیبا ماه عسلتان را سپری کنید و صبح و شب سفرتان را به تفریح بگذرانید، آنتالیا بهترین شهر ترکیه برای شما به حساب می آید. در تور آنتالیا می توانید در پارک های آبی تفریح کنید، از سواحل زیبا دیدن کنید و یک تعطیلات جذاب و رویایی را سپری کنید.

 

 

پاموک کاله

 

پاموک کاله یکی از جذاب ترین مناطق ترکیه است که در آن چشمه های بسیار زیبایی وجود دارد که به صورت پلکانی قرار گرفته اند و درست مثل شهرهای افسانه ای به نظر می رسد. در پاموک کاله می توانید در این منظره زیبا قدم بزنید و یک عالمه عکس دو نفره جذاب با بک گراند چشمه های پلکانی پاموک کاله بگیرید و از این شاهکار طبیعت لذت ببرید. با وجود همه این ها می توان گفت که سفر به پاموک کاله می تواند عاشقانه ترین سفر زندگیتان باشد.

 

 

فتحیه

 

فتحیه شهری است که در آن بیش از هر جای دیگری در ترکیه سواحل با شن های سفید و کوهستان های زیبا وجود دارد. در فتحیه می توانید انواع و اقسام تفریحات مهیج مثل چتر سواری را همراه با همسرتان تجربه کنید و در سواحل زیبا آن ریلکس کنید. همچنین می توانید با همسرتان در فتحیه غواصی را تجربه کنید و به همراه یکدیگر به کشف جهان شگفت انگیز زیر آب ها بروید. همچنین می توانید قایق سواری در سواحل دیدنی آن را تجربه کنید و انواع و اقسام تجربه های جدید را در فتحیه داشته باشید و یک ماه عسل رویایی را در فتحیه برای خود رقم بزنید. به هر حال فتحیه نیز یکی از عاشقانه ترین شهرهای ترکیه است و سفر به آن برای ماه عسل انتخاب هوشمندانه ای به نظر می رسد.

 

۱۸ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران