منو

تور دبی ( نمایشگاه ATM )

تور دبی ( نمایشگاه ATM )

۳ شب و ۴ روز

۴٫۳۵۰٫۰۰۰تومان
۳ شب و ۴ روز
مقصد:دبی
ماهان
۴٫۳۵۰٫۰۰۰تومان

تور دبی ( نمایشگاه اتومکانیک )

تور دبی ( نمایشگاه اتومکانیک )

۳ شب و ۴ روز

۳٫۹۷۰٫۰۰۰تومان
۳ شب و ۴ روز
مقصد:دبی
ماهان
۳٫۹۷۰٫۰۰۰تومان

تور دبی ( نمایشگاه لوازم آرایشی )

تور دبی ( نمایشگاه لوازم آرایشی )

۳ شب و ۴ روز

۴٫۷۰۰٫۰۰۰تومان
۳ شب و ۴ روز
مقصد:دبی
ماهان
۴٫۷۰۰٫۰۰۰تومان

تور دبی با زیما سفر پارس

تور دبی ، تور دبی لحظه آخری و تور دبی ارزان در آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس با بهترین تور لیدرها برای شما عزیزان و گردشگران ارائه داده می شود. دبی از جذاب ترین شهرهای توریستی جهان که در همسایگی ایران عزیز قرار دارد مورد علاقه بسیاری از گردشگران ایرانی است.
در این صفحه علاوه بر ارائه پلن های تور دبی، تور دبی ارزان قیمت و لیستقیمت تور دبی، به بررسی این شهر فوق العاده و خدمات تور دبی می پردازیم و شما را با این شهر مدرن بیشتر آشنا می کنیم. 
با ما همراه باشید و قبل از انتخاب تور دبی، برای آشنایی بیشتر با این شهر زیبا مطالب و مقالات زیما سفر پارس را بخوانید.

تور دبی رویایی

معرفی تور دبی

دبی و شهر رویایی لاس وگاس وجوه مشترک زیادی دارند. هر دو شهر عشق عجیب و غریبی را به اشتراک می گذارند، با آسمانی گسترده بر فراز بیابان ها که ستارگان در آن می درخشند. مردم از سراسر دنیا با تور دبی و هدفی مشترک به این منطقه سفر می کنند، تا تفریحی متفاوت را تجربه کنند. دبی همچنان در حال رشد است و برنامه های زیادی برای توسعه و پیشرفت در حال انجام است و چیزهای بزرگتر و بهتری در حال ظهور هستند.
برآورد شده است که یک چهارم تمام جرثقیل های ساختمانی جهان را می توانید در اینجا بیابید. اگر این یک نشانه باشد، حتی آسمان نیز قادر به محدود کردن رشد دبی نخواهد بود.
با توجه به اینکه بیشتر کشورهای امارات متحده عربی به دین و سنت های اسلام و فرهنگ عرب پایبند هستند، طبیعت جهانگردی دبی، طیف متنوعی از فرهنگ ها را در خود جای داده است. اگرچه فرهنگ و آداب و رسوم در دبی آزادتر از سایر جوامع عربی است، اما قوانین اسلامی با جدیت دنبال شده و توسط گردشگران و توریست های تور دبی نیزمورد احترام قرار می گیرد.
دبی دارای محیط دوستانه ای بوده و کمترین آمار جرم و جنایت را به خود اختصاص داده است. از این رو امنیت مناسبی برای گردشگران تور دبی برقرار است. بیشتر گردشگران  تور دبی از سرتاسر جهان بخصوص اروپا و امریکا می باشد و دبی با هتل های بسیار با کیفیت، سواحل زیبا، رستوران های مجلل و تفریح گاه های بسیار دیدنی از آن ها پذیرایی می کند.
از نظر توریست ها و گردشگران تور دبی ، این شهر برترین ها است. دبی بلندترین برج جهان، بزرگترین مرکز خرید در جهان و بزرگترین معبد ساخته شده در جهان را در خود جای داده است اما در مقیاس کوچکتر، امارت هنوز هم به یک شهر بندری معتدل وابسته است.
چوب های سنتی شناور در مسیر تردد قایق های موتوری در دبی کریک، ماسه های طبیعی ساحل جمیرا در جزیره پالم و ادویه جات موجود در بازارها همچنان با وجود فروشگاه های بزرگی مانند دبی مال جذابیت های زیادی برای مسافران تور دبی دارد. دبی دارای قدمت هشت هزار ساله است و در زمان امپراطوری ساسانیان نیز متعلق به ایرانیان بوده است. ولی به دلیل رشد سریع این شهر پس از کشف نفت، سرعت رشد، بالا بوده و از این رو اثرات زیادی از گذشتان وجود ندارد. با وجود حرکت رو به جلوی مداوم این شهر، همچنان گذشته خود را فراموش نکرده است. این پویایی دبی است که نه تنها دبی را در لیست مقاصد توریستی گردشگران قرار می دهد بلکه آن را در این لیست ماندگار می کند.
 

بهترین زمان برای برقراری تور دبی

بهترین زمان برای بازدید و تور دبی از نوامبر تا مارس است. از نظر آب و هوایی، دبی فقط دو فصل را تجربه می کند، داغ و داغتر. در طول ماه های زمستان، شهر دارای آسمان آبی و آب و هوای ساحلی است. در این فصل اوج شلوغی توریست و سفر گردشگران تور دبی می باشد، بنابراین انتظار می رود در ساحل جمیرا با ازدحام جمعیت مواجه شوید. اگر در ماه های تابستان از این منطقه بازدید کنید، می توانید از شلوغی ها رهایی یابید، اما برای مواجه شدن با دمای هوا و رطوبت بالا آماده شوید. برنامه ریزی قبل از سفر به دبی شاید به نظر سخت باشد. اما اگر ظرف مدت دو تا سه ماه قبل از سفر،  تور دبیو هتل خود را رزرو کنید، احتمال دارد شانس بیشتری برای کاهش هزینه های اتاق دریافت کنید. بازدید در تابستان باعث می شود بیشتر مسافران نتوانند گرمای این فصل را تحمل کنند و رقابت کمتری برای قیمت اتاق ها وجود داشته باشد. 

" نگران نباشید آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس با بهترین  تور دبی و خدمات مسافرتی یک سفر عالی را برای شما رقم خواهد زد "" هر زمانی که برای سفر به دبی آمادگی داشتید می‌توانید با  تور دبی ارزان وتور دبی لحظه آخری زیما سفر پارس از این شهر مدرن و زیبا دیدن کنید "

 

بهترین کارهایی که در تور دبی می توانید انجام دهید

یک تعادل ظریفی بین مناطق قدیمی و جدید در دبی وجود دارد که جاذبه های فراوانی را برای مسافران به وجود می آورد. گردشگران تور دبی می توانند صبح های خود را در ساحل جمیرا و بعد از ظهر خود را، در پیست اسکی دبی سپری کنند. قبل از اینکه کارت اعتباری خود را در مناطق مدرن مانند دبی مال خالی کنید، می توانید از بازار سنتی طلا و ادویه جات دیدن کنید. اما قبل از هر کاری بهتر است قسمت های مختلف شهر را بشناسید و از آنها دیدن کنید.
به بالای برج Burj Khalifa (بلندترین ساختمان جهان) بروید که در آن شما می توانید چشم اندازهای باور نکردنی از خلیج فارس را کشف کنید. اگر شما به چشم اندازهای سنتی علاقه مند هستید، یک Abra (تاکسی آبی) کرایه کنید و با آن در امتداد دبی کریک سفر کنید.
تور های بسیاری در قالب  تور دبی تجاری و گردشگری، به دبی برقرار می شود. بازدید از جاذبه های بسیار زیبایی در  تور دبیبرای گردشگران در نظر گرفته می شود که شامل کویر نوردی و سافاری ، تورهای بیابان با جشن های متنوع در شب های مهتابی، سواحل زیبا ، سالن اسکی و برف بازی در قلب کویر شنی می شود. بازدید از بزرگترین آکواریوم جهان را با قفس زیر آب، قایق هایی با کف شیشه ای و غواصی در کنار آبزیان و .. در تور دبی مشاهده کنید.
 

انتخاب بهترین هتل ها در تور دبی

Report U.S. News & World بهترین هتل های دبی را بر اساس تجزیه و تحلیل های صنعتی، تعداد ستاره های هتل و نظرات کاربران رتبه بندی می کند. هتل هایی که در بین 10 درصد بهترین هتل ها در امارات متحده عربی قرار می گیرند، یک نشان طلا به دست می آوردند. انتخاب یک هتل خوب درتور دبیکلید یک اقامت موفقیت‌آمیز است، و این امر آسان نیست چون شهر دبی بسیار بزرگ است. درتور دبیکمبود هتل، به خصوص هتل های لوکس وجود ندارد.
شهر دبی در امتداد بزرگراه اصلی شیخ زاید ، با چندین محله با هویت‌های متمایز پخش شده‌است. در جنوب، ساحل جمیرا با سواحل و کف مصنوعی مشهور است. هتل‌های استثنایی، بسیاری با ساحل وجود دارند. این‌ها انتخاب‌های خوبی برای یک تعطیلات ساحلی با ساحل و استخر برای گردشگران  تور دبی هستند، با یک فضای آرام و دلنشین و دسترسی آسان برای بیرون رفتن از هتل و خرید کردن هستند. درمقابل، جمیرا کمی دورتر از جاذبه‌های توریستی در شمال شهر است، از جمله هتل‌های قدیمی دبی مارینا که دسترسی به ساحل ندارند اما کیفیت بسیار خوبی دارند و قیمت‌های پایین‌تر را دارند. آن‌ها برای مسافرانی که با  تور دبی برای تجارت سفر می کنند و افرادی که نمی‌خواهند تمام تعطیلات خود را در ساحل بگذرانند بسیار مناسب است.
 

" با تور دبی زیما سفر پارس شما می توانید در بهترین هتل های دبی با امکانات فوق العاده اقامتی بی نظیر داشته باشید "

 

سفرهای درون شهری در دبی

بهترین راه برای سفرهای درون شهری در تور دبی توسط تاکسی یا مترو است. گرچه قیمت ها در دبی بالا هستند، اما تاکسی ها نسبتا ارزان هستند و مسافرانتور دبیمی‌توانند با سرعت مورد نظر خود و بدون توجه به ترافیک محلی حرکت کنند. سیستم متروی دبی به جذاب ترین مقاصد توریستی دبی شامل برج خلیفه و فرودگاه بین المللی دبی (DXB) خدمت رسانی می کند. فرودگاه دبی حدود 8 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. همچنین گردشگران و مسافران تور دبی می توانند یک ماشین را برای رفتن به فرودگاه کرایه کنند.
 

بهترین مراکز خرید، بازارهای خیابانی و فستیوال‌های خرید در دبی

بین مراکز خرید مجلل دبی، از جمله دبی مال، مرکز خرید امارات تا بازارهای سنتی مانند بازار طلا و بازار عطر، شما حتما درتور دبییک سوغاتی خوب از تعطیلات خود و سفر به دبی پیدا می کنید. علاوه بر این ، با برگزاری جشن‌ها و فستیوال های بزرگ خرید در کل شهرمانند فستیوال خرید دبی ( DSF ) و دبی تابستان Surprises ( DSS )، شما می‌توانید و بازدید خود از دبی، این مقصد خریدجهانی، هر آنچه که می خواهید از تمام برندهای معرف دنیا را به دست آورید. آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس افتخار دارد با ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی عالی و قیمت مناسب برای تور دبی ، لحظه های خوشی برای شما بسازد.
با تور دبی لحظه آخری و تور دبی ارزان آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس می توانید گشت و گذار در سواحل دبی و بازدید از این مکان مدرن را تجربه کنید.
شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان برای انتخاب انواع تورها بهرمند شوید تا تور دبی مناسب خود را انتخاب کنید و از زیبایی های دبی لذت ببرید.
در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha