منو

تور تفلیس ، پایتخت گرجستان

آیا شما تا به حال در شهری بوده اید که در آن بتوانید کلیساهای ارتدوکس گرجستان، کلیساهای گرگوریان و کلیسای کاتولیک ارمنی، کنیسه، مسجد و معبد زرتشتیان را در فواصل نزدیک به یکدیگر (5 دقیقه پیاده روی) پیدا کنید؟

اگر به دنبال چنین جایی هستید، قطعا باید از پایتخت گرجستان، شهر تفلیس، دیدن کنید و از  تور گرجستان  استفاده کنید.

 یک شهر چند قومیتی، چند فرهنگی و چند مذهبی و تاریخی. تفلیس یک شهر اروپایی یا آسیایی نیست، بلکه ترکیبی ناب از شرق و غرب است. تفلیس در قرن 5 میلادی تاسیس شده است و از آن زمان توریست های زیادی را به خود جذب کرده است.

این شهر با چشمه های آب گرم، فضای پر جنب و جوش و خیابان های باریک و کاروانسراها و یا به سادگی همانطور که الکساندر دوما "عجیب و جذاب " یا "شهر افسانه و عاشقانه" خطاب کرده است، شناخته می شود.

جاذبه های گردشگری و تور تفلیس

شهر قدیمی چیزهای زیادی برای ارائه دارد: قدم زدن در امتداد خیابان های باریک، گذر از خانه های سنتی قدیمی با بالکن های چوبی حکاکی شده، استراحت کردن در آب های گرم حمام های گوگردی تاریخی، و بازدید از برخی از سایت های تاریخی شهر: کلیسای Metekhi، قلعه Narikala، کلیسای Sioni و کلیسای Anchiskhati و بسیاری از جاذبه های محبوب مسافران  تور تفلیس .

کلیسای Metekhi تفلیس

کلیسای Metekhi (قرن 13) با مجسمه بنیانگذار سلطنتی شهر ایستاده در بالای صخره های شیب دار رودخانه Mtkvari یکی از تصاویر کلاسیک قدیمی تفلیس است. این کلیسا چندین بار توسط دشمن نابود شده است. در طول حکومت رژیم تزاری از آن به عنوان زندان و در زمان شوروی، Metekhi به عنوان یک سالن تئاتر استفاده می شد. تنها در اواخر دهه 1980 بود که کلیسا دوباره بازسازی شد و مورد توجه توریست های  تور تفلیس  قرار گرفت.

حمام های گوگرددار تور تفلیس

"احساس خوبی از آزادی و سلامتی در من نفوذ کرد و تمام خستگی من از بین رفت و به اندازه ای خود را قوی می دیدم که بتوانم یک کوه را جابجا کنم. »- الکساندر دوما پس از بازدید از حمام گوگرددار در سال 1858 . با تغذیه از منبع آب معدنی گرم (47 درجه سانتیگراد) به طور طبیعی، حمام های گوگرددار بخش مهمی از زندگی در تفلیس برای قرن ها بوده اند. حمام های زیرزمینی آجری در قرن هفدهم ساخته شده و هر روز 3 میلیون لیتر آب تولید می کنند. برای تکمیل بازدید خود از حمام، مطمئن شوید که ماساژ تسکین دهنده را دریافت کرده اید تا بهترین تجربه از  تور گرجستان  را به دست آورده باشید.

قلعه Narikala  تور تفلیس

قلعه Narikala (قرن چهارم) ساخته شده بر روی تپه شیب دار مشرف به رودخانه است و پیش از حتی تاسیس این شهر وجود داشت. نام فارسی Nari-Kala ("قلعه غیرقابل دسترس") در سراسر قرن های طولانی تهاجم و سلطه خارجی تثبیت شده است، اما امروز بازدیدکنندگان  تور تفلیس  می توانند از صخره های بلند و چشم اندازهای عالی دیوارهای قلعه لذت ببرند.

تور گرجستان

کلیسای Sioni

کلیسای Sioni (قرن هفتم) به نام Mt. Zion در اورشلیم نامگذاری شده است. این یکی از مقدس ترین مکان های توریستی کشور محسوب می شود، زیرا میزبان مقبره سنت نینو مقدس بوده است، زن جوانی که در اوایل قرن چهارم دین جورجیا را به مسیحیت تبدیل کرده است. 

تور تفلیس آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس

مفتخریم با سال ها تجربه، در برقراری  تور تفلیس ،  تور گرجستان  و تور باتومی همراه شما باشیم و با ارائه امکانات و خدمات مناسب تور باکیفیتی برای شما فراهم نماییم.

در خبرنامه عضو شوید در خبرنامه زیما سفر پارس عضو شده و جایزه‌های متنوع دریافت کنید
captcha