۰۲۱۷۴۶۳۴
تور آنتالیا نوروز 1400

تور آنتالیا نوروز 1400

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

قیمت تور آنتالیا منطقه بلک 

منظقه بلک آنتالیا با داشتن مکان های دیدنی بیشتر نسبت به کل مناطق شهر آنتالیا و همچنین دارا بود هتل‌های لاکچری باعث شده تا مسافران بیشتر از این منطقه برای خوش گذرانی اقدام نمایند. از همین رو در نوروز 1400 این منطقه با پذیرا بودن مسافران عزیز ایرانی آماده خدمت می‌باشد. البته ناگفته نماند که منطقه‌های دیگر آنتالیا مثل لارا و کمر نیز تفریحات ویژه و هتل های زیبا و با امکانات رفاهی بالایی را دارند. شما باتوجه به سلیقه و از همه مهمتر بودجه‌ای که دارید هتل خود را در هر منطقه‌ای از آنتالیا که بخواهید کارشناسان فروش ما برای نوروز 1400 رزرو خواهند کرد. 

پکیج های نوروزی تور آنتالیا 1400 

شروع قیمت تور آنتالیا برای عید از 14.880.000 است. اما این عدد تقریبی است و برای رزرو و مطمئن شدن قیمت تور حتما با آژانس تماس حاصل نماییید. قیمت پکیج‌های نوروز سال جدید اعلام شده و زیما سفر نیز به عنوان مجری مستقیم تور آنتالیا این سعادت را دارد تا مسفران را به مقصد آنتالیا برساند. تمامی پیکج‌ها به روز و توسط کارشناسان چک می‌شوند. پروازهای تهران به آنتالیا در نوروز هم ایرانی و هم ترک را می‌توانید برای سفر انتخاب نمایید. تورهای نوروزی آنتالیا 6 شب و 7 روز می‌باشد اما شما اگر بخواهید می‌توانید قیمت تور 4 روزه آنتالیا را با مشاوره رایگان تیم فروش زیما محاصبه نمایید.

آنتالیا عید 1400 

خبر خوب برای کسانی که اولین بار است در نوروز به آنتالیا سفر می‌کنند. تمامی شهر زیبای آنتالیا مانند ایران برای آمدن بهار آماده هستند. هتل‌های آنتالیا با پهن کردن سفره هفت سین حس دلگرمی و آشنایی با کهن دیرین ایرانی را به مسافران القا می‌کنند. با برپا کردن جشن‌های زیبا و همچنین موسیقی‌های اصیل ایرانی شما هرگز احساس نمی‌کنید که نوروز را در کشور خود نیستید. پس انتخاب درستی برای خوش گذرانی در تعطیلات عید کرده اید. 

آب و هوای آنتالیا در نوروز  

فصل بهار در آنتالیا به قدری زیبا است که شما 7 روز هم برای گردش را کم می‌بنید. آب و هوای آنتالیا در عید بسیار خوب است. هوای بهاری که نه سرد و است که شما مجبور به پوشیدن لباس‌های زمستانی هستید و نه آنقدر گرم که گردش در ساحل و مناطق تفریحی آنتالیا شما را گرما زده کند. هوایی معتدل و بهاری با نسیمی از شادمانی است. شما از تمام تفریحات آبی هتل و حتی دریا می‌توانید لذت ببیرید. هتل‌های آب گرم آنتالیا انتخاب خوبی برای افراد سرمایی است که می‌خواهند در آب گرم شنا کنند. 

هتل‌های خوب و ارزان آنتالیا در نوروز 1400

همان طور که می‌دانید تمامی هتل‌های آنتالیا برای نوروز 1400 آماده خدمت رسانی به مسافرین نوروزی هستند. البته این نکته فراموش نشود که برای ورود به هتل باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایید. استفاده از ماسک برای ورود به هتل الزامی است. همچنین در مدت زمان اقامت‌تان این نکته فراموش نشود که نکات بهداشتی که هتل مقرر کرده را رعایت نمایید. چرا که رعایت نکات کرونایی برای سلامتی اول خود شما و عزیزانتان است. 

داشتن تست PCR برای سفر الزامی است

مسافران عزیز تور آنتالیا ویژه نوروز 1400 با توجه به شرایط پیش آمده و حضور ویروس منحوس کرونا حتما باید 72 ساعت قبل از پرواز با شرکت های طرف قراداد که خود آژانس به شما اعلام میکند تست دهید. چرا که قبل از سوار شدن به هواپیما ماموران گیت تست شما را چک میکنند. چه در پرواز های ایرانی و چه در پروازهای خارجی شما باید حتما تست PCR را به همراه داشته باشید. این تست فقط برای رفت نیست شما بعد از به پایان رسیدن سفر نیز باید تست کرونا را به ماموران نشان دهید تا اجازه سوار شدن به هواپیما را به شما بدهند. برای اطلاعات بیشتر به آیا سفر به ترکیه تست PCR لازم دارد سر بزنید.

 

نظرات کاربران